Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 10:23 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 10:23

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 644/2015 pentru ratificarea Acordului privind asistența financiară rambursabilă între România și Republica Moldova, semnat la Chișinău, la 7 octombrie 2015
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:90 47 28 - 6 6 2 1
- voturi pentru (DA):89 47 28 - 6 5 2 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - 1 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Berci Vasile PNL DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
11. Boghicevici Claudia PNL DA
12. Călin Ion PSD DA
13. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
14. Ciocan Dan PSD DA
15. Cocei Erland PNL DA
16. Covaci Dorel PSD DA
17. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
18. Cristian Horia PNL DA
19. Dascălu Constantin PNL DA
20. Delureanu Virgil PSD DA
21. Dima Toader PSD DA
22. Doboș Anton PNL DA
23. Dobre Mircea-Titus PSD DA
24. Dragnea Nicolae-Liviu PSD DA
25. Dragomir Maria - DA
26. Dragomir Viorel Marian PSD DA
27. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
28. Erdei Dolóczki István UDMR DA
29. Fejér László-Ődőn UDMR DA
30. Florea Daniel PSD DA
31. Frăticiu Gheorghe PSD DA
32. Gheorghe Tinel PNL DA
33. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
34. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
35. Grama Horia PSD DA
36. Guran Virgil PNL DA
37. Horga Vasile PNL DA
38. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
39. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
40. Ibram Iusein Minoritati -
41. Intotero Natalia-Elena PSD DA
42. Ionescu George PNL DA
43. Iordache Florin PSD DA
44. Itu Cornel PSD DA
45. Kerekes Károly UDMR DA
46. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
47. Man Mircea PNL DA
48. Marica Petru-Sorin PSD DA
49. Marin Gheorghe PSD DA
50. Marin Laura PSD DA
51. Marocico Ion Minoritati DA
52. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
53. Máté András-Levente UDMR DA
54. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
55. Mircovici Niculae Minoritati DA
56. Mîrza Gavril PSD DA
57. Mocioi Niculina PNL DA
58. Munteanu Ioan PSD DA
59. Murgu Neagu PSD DA
60. Neacșu Marian PSD DA
61. Necula Cosmin PSD DA
62. Negruț Cornelia ALDE DA
63. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
64. Niculae Aurel PSD DA
65. Niculescu Dumitru PSD DA
66. Nistor Laurențiu PSD DA
67. Niță Emil PSD DA
68. Nosa Iuliu PSD DA
69. Pană Adriana-Doina PSD DA
70. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
71. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
72. Reuer Elena-Ramona PNL DA
73. Roman Cristian-Constantin PNL DA
74. Roman Gheorghe PNL DA
75. Scarlat George PNL DA
76. Sefer Cristian-George PSD DA
77. Seres Dénes UDMR DA
78. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
79. Solomon Adrian PSD DA
80. Stănescu Alexandru PSD DA
81. Stragea Sorin Constantin PSD DA
82. Șoptică Costel PNL DA
83. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
84. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
85. Traicu Rodin PSD DA
86. Udriște Gheorghe PNL DA
87. Varga Vasile PNL DA
88. Vlase Petru Gabriel PSD DA
89. Zaharcu Neviser PSD DA
90. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 18 octombrie 2019, 17:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro