Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 10:34 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 10:34

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 237/2015 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 91/2014 pentru modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 28/1999 privind obligația operatorilor economici de a utiliza aparate de marcat electronice fiscale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:95 49 29 - 5 7 4 1
- voturi pentru (DA):94 49 29 - 4 7 4 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Berci Vasile PNL DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Boghicevici Claudia PNL DA
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Călin Ion PSD DA
13. Cherecheș Florica PNL DA
14. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
15. Ciocan Dan PSD DA
16. Ciurariu Florin PNL DA
17. Cocei Erland PNL DA
18. Costin Gheorghe PNL DA
19. Covaci Dorel PSD DA
20. Cristea Victor PSD DA
21. Cristian Horia PNL DA
22. Cupșa Ioan PNL DA
23. Dascălu Constantin PNL DA
24. Delureanu Virgil PSD DA
25. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
26. Dima Toader PSD DA
27. Dobre Mircea-Titus PSD DA
28. Dobre Victor Paul PNL DA
29. Dragnea Nicolae-Liviu PSD DA
30. Dragomir Maria - DA
31. Dragomir Viorel Marian PSD DA
32. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Fejér László-Ődőn UDMR DA
35. Florea Daniel PSD DA
36. Frăticiu Gheorghe PSD DA
37. Gheorghe Tinel PNL DA
38. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
39. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
40. Grama Horia PSD DA
41. Gudu Vasile PNL DA
42. Horga Vasile PNL DA
43. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
44. Ibram Iusein Minoritati DA
45. Ignat Miron Minoritati DA
46. Intotero Natalia-Elena PSD DA
47. Iordache Florin PSD DA
48. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
49. Itu Cornel PSD DA
50. Khraibani Camelia PSD DA
51. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
52. Man Mircea PNL DA
53. Marcu Viorica PNL DA
54. Marica Petru-Sorin PSD DA
55. Marin Gheorghe PSD DA
56. Marin Laura PSD DA
57. Marocico Ion Minoritati DA
58. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
59. Máté András-Levente UDMR DA
60. Melinte Ion PSD DA
61. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
62. Mircovici Niculae Minoritati DA
63. Mîrza Gavril PSD DA
64. Moldovan Ioan ALDE DA
65. Munteanu Ioan PSD DA
66. Neacșu Marian PSD DA
67. Necula Cosmin PSD DA
68. Negruț Cornelia ALDE DA
69. Niculescu Dumitru PSD DA
70. Niță Emil PSD DA
71. Nosa Iuliu PSD DA
72. Paul Maria-Andreea PNL DA
73. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
74. Petric Octavian PSD DA
75. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
76. Reuer Elena-Ramona PNL DA
77. Roman Cristian-Constantin PNL DA
78. Roman Gheorghe PNL DA
79. Sefer Cristian-George PSD DA
80. Seres Dénes UDMR DA
81. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
82. Solomon Adrian PSD DA
83. Stănescu Alexandru PSD DA
84. Stragea Sorin Constantin PSD DA
85. Șoptică Costel PNL DA
86. Ștefan Viorel PSD DA
87. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
88. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
89. Traicu Rodin PSD DA
90. Udriște Gheorghe PNL DA
91. Varga Vasile PNL DA
92. Vlase Petru Gabriel PSD DA
93. Zaharcu Neviser PSD DA
94. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
95. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 22 octombrie 2019, 14:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro