Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 10:41 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 10:41

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 268/2015 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.90/2014 pentru modificarea și completarea Legii nr.297/2004 privind piața de capital
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:102 50 32 - 4 7 7 2
- voturi pentru (DA):98 50 30 - 3 7 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:2 - 1 - 1 - - -
- nu au votat:2 - 1 - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
7. Axente Ioan PSD DA
8. Baltă Mihai PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Berci Vasile PNL DA
11. Birchall Ana PSD DA
12. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
13. Călin Ion PSD DA
14. Cherecheș Florica PNL DA
15. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
16. Ciocan Dan PSD DA
17. Cocei Erland PNL DA
18. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
19. Constantin Daniel ALDE DA
20. Costin Gheorghe PNL DA
21. Covaci Dorel PSD DA
22. Cristea Victor PSD DA
23. Cristian Horia PNL DA
24. Cupă Ion ALDE DA
25. Cupșa Ioan PNL DA
26. Dascălu Constantin PNL DA
27. Delureanu Virgil PSD DA
28. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
29. Dima Toader PSD DA
30. Doboș Anton PNL DA
31. Dobre Mircea-Titus PSD DA
32. Dobre Victor Paul PNL DA
33. Dragomir Maria - DA
34. Dragomir Viorel Marian PSD DA
35. Dumbrăvanu Paul PNL Abținere
36. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
37. Erdei Dolóczki István UDMR DA
38. Florea Daniel PSD DA
39. Frăticiu Gheorghe PSD DA
40. Galan Constantin ALDE -
41. Gheorghe Tinel PNL DA
42. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
43. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
44. Grama Horia PSD DA
45. Harbuz Liviu PSD DA
46. Horga Vasile PNL DA
47. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
48. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
49. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
50. Ibram Iusein Minoritati DA
51. Ignat Miron Minoritati DA
52. Intotero Natalia-Elena PSD DA
53. Iordache Florin PSD DA
54. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
55. Khraibani Camelia PSD DA
56. Man Mircea PNL DA
57. Marcu Viorica PNL DA
58. Marica Petru-Sorin PSD DA
59. Marin Gheorghe PSD DA
60. Marin Laura PSD DA
61. Marocico Ion Minoritati DA
62. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
63. Máté András-Levente UDMR DA
64. Melinte Ion PSD DA
65. Mihai Aurelian PNL DA
66. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
67. Mircovici Niculae Minoritati DA
68. Moldovan Ioan ALDE DA
69. Munteanu Ioan PSD DA
70. Neacșu Marian PSD DA
71. Necula Cosmin PSD DA
72. Negruț Cornelia ALDE DA
73. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
74. Niculescu Dumitru PSD DA
75. Nistor Laurențiu PSD DA
76. Niță Emil PSD DA
77. Nosa Iuliu PSD DA
78. Paul Maria-Andreea PNL DA
79. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
80. Petric Octavian PSD DA
81. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
82. Pușcaș Iacob PSD DA
83. Reuer Elena-Ramona PNL DA
84. Roman Cristian-Constantin PNL DA
85. Roman Gheorghe PNL DA
86. Scarlat George PNL DA
87. Sefer Cristian-George PSD DA
88. Seres Dénes UDMR DA
89. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
90. Solomon Adrian PSD DA
91. Stănescu Alexandru PSD DA
92. Stragea Sorin Constantin PSD DA
93. Șoptică Costel PNL DA
94. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
95. Tămâian Ioan PNL -
96. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
97. Traicu Rodin PSD DA
98. Udriște Gheorghe PNL DA
99. Vlase Petru Gabriel PSD DA
100. Zaharcu Neviser PSD DA
101. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
102. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 16 octombrie 2019, 20:41
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro