Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 10:51 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 10:51

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 576/2014 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.44/2014 pentru reglementarea unor măsuri privind recuperarea debitelor pentru beneficiile de asistență socială, precum și pentru modificarea art.101 din Legea nr.448/2006 privind protecția și promovarea drepturilor persoanelor cu handicap
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:108 48 35 - 6 7 8 4
- voturi pentru (DA):106 48 34 - 5 7 8 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 - 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Berci Vasile PNL DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Boghicevici Claudia PNL DA
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Călin Ion PSD DA
13. Cherecheș Florica PNL DA
14. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
15. Ciocan Dan PSD DA
16. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
17. Ciurariu Florin PNL DA
18. Cocei Erland PNL DA
19. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
20. Constantin Daniel ALDE DA
21. Costin Gheorghe PNL DA
22. Covaci Dorel PSD DA
23. Cristian Horia PNL DA
24. Cupă Ion ALDE DA
25. Dascălu Constantin PNL DA
26. Delureanu Virgil PSD DA
27. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
28. Dima Toader PSD DA
29. Doboș Anton PNL DA
30. Dobre Mircea-Titus PSD DA
31. Dobre Victor Paul PNL DA
32. Dobrinescu Traian PNL DA
33. Dragomir Maria - DA
34. Dragomir Viorel Marian PSD DA
35. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
36. Dumbrăvanu Paul PNL -
37. Erdei Dolóczki István UDMR DA
38. Florea Daniel PSD DA
39. Galan Constantin ALDE DA
40. Gheorghe Tinel PNL DA
41. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
42. Grama Horia PSD DA
43. Holban Titi PSD DA
44. Horga Vasile PNL DA
45. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
46. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
47. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
48. Ibram Iusein Minoritati DA
49. Intotero Natalia-Elena PSD DA
50. Iordache Florin PSD DA
51. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
52. Itu Cornel PSD DA
53. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR -
54. Kerekes Károly UDMR DA
55. Khraibani Camelia PSD DA
56. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
57. Longher Ghervazen Minoritati DA
58. Marcu Viorica PNL DA
59. Marica Petru-Sorin PSD DA
60. Marin Gheorghe PSD DA
61. Marin Laura PSD DA
62. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
63. Máté András-Levente UDMR DA
64. Melinte Ion PSD DA
65. Mihai Aurelian PNL DA
66. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
67. Mircovici Niculae Minoritati DA
68. Moisii Constantin PSD DA
69. Moldovan Ioan ALDE DA
70. Movilă Petru - DA
71. Munteanu Ioan PSD DA
72. Murgu Neagu PSD DA
73. Neacșu Marian PSD DA
74. Negruț Cornelia ALDE DA
75. Niculescu Dumitru PSD DA
76. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
77. Nistor Laurențiu PSD DA
78. Niță Emil PSD DA
79. Nosa Iuliu PSD DA
80. Paul Maria-Andreea PNL DA
81. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
82. Petric Octavian PSD DA
83. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
84. Reuer Elena-Ramona PNL DA
85. Roman Cristian-Constantin PNL DA
86. Roman Gheorghe PNL DA
87. Scarlat George PNL DA
88. Sefer Cristian-George PSD DA
89. Seres Dénes UDMR DA
90. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
91. Solomon Adrian PSD DA
92. Stancu Ionel Minoritati DA
93. Stativă Irinel Ioan PSD DA
94. Stănescu Alexandru PSD DA
95. Stragea Sorin Constantin PSD DA
96. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
97. Șoptică Costel PNL DA
98. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
99. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
100. Toader Mircea-Nicu PNL DA
101. Tomac Eugen - DA
102. Traicu Rodin PSD DA
103. Udriște Gheorghe PNL DA
104. Vainer Aurel Minoritati DA
105. Vlase Petru Gabriel PSD DA
106. Zaharcu Neviser PSD DA
107. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
108. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 17 octombrie 2019, 8:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro