Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 11:02 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 11:02

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 405/2015 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.4/2015 pentru modificarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.82/2011 privind unele măsuri de organizare a activității de îmbunătățiri funciare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:108 49 33 - 7 6 9 4
- voturi pentru (DA):106 49 32 - 6 6 9 4
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - -
- abțineri:1 - - - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Berci Vasile PNL DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Boghicevici Claudia PNL DA
12. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
13. Călin Ion PSD DA
14. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
15. Cherecheș Florica PNL DA
16. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
17. Ciocan Dan PSD DA
18. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
19. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
20. Ciurariu Florin PNL DA
21. Cocei Erland PNL DA
22. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
23. Constantin Daniel ALDE DA
24. Costin Gheorghe PNL DA
25. Covaci Dorel PSD DA
26. Cristian Horia PNL DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Cupșa Ioan PNL DA
29. Dascălu Constantin PNL DA
30. Delureanu Virgil PSD DA
31. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
32. Dima Toader PSD DA
33. Doboș Anton PNL DA
34. Dobre Mircea-Titus PSD DA
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrinescu Traian PNL DA
37. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
38. Dragomir Maria - DA
39. Dragomir Viorel Marian PSD DA
40. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
41. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
42. Dumbrăvanu Paul PNL DA
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Fejér László-Ődőn UDMR DA
45. Florea Daniel PSD DA
46. Galan Constantin ALDE DA
47. Gheorghe Tinel PNL DA
48. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
49. Grama Horia PSD DA
50. Harbuz Liviu PSD DA
51. Horga Vasile PNL DA
52. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
53. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
54. Ibram Iusein Minoritati DA
55. Intotero Natalia-Elena PSD DA
56. Iordache Florin PSD DA
57. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
58. Itu Cornel PSD DA
59. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
60. Kereskényi Gábor UDMR DA
61. Khraibani Camelia PSD DA
62. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
63. Longher Ghervazen Minoritati DA
64. Marcu Viorica PNL DA
65. Marica Petru-Sorin PSD DA
66. Marin Gheorghe PSD DA
67. Marin Laura PSD DA
68. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
69. Máté András-Levente UDMR DA
70. Melinte Ion PSD DA
71. Mihai Aurelian PNL DA
72. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
73. Mircovici Niculae Minoritati DA
74. Mîrza Gavril PSD DA
75. Moldovan Ioan ALDE DA
76. Movilă Petru - DA
77. Munteanu Ioan PSD DA
78. Neacșu Marian PSD DA
79. Negruț Clement - DA
80. Negruț Cornelia ALDE DA
81. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL NU
82. Niculescu Dumitru PSD DA
83. Nistor Laurențiu PSD DA
84. Niță Emil PSD DA
85. Nosa Iuliu PSD DA
86. Palașcă Viorel ALDE DA
87. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
88. Petric Octavian PSD DA
89. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
90. Roman Cristian-Constantin PNL DA
91. Roman Gheorghe PNL DA
92. Sefer Cristian-George PSD DA
93. Seres Dénes UDMR DA
94. Simedru Dan Coriolan PNL DA
95. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
96. Solomon Adrian PSD DA
97. Stan Ioan PSD DA
98. Stănescu Alexandru PSD DA
99. Stragea Sorin Constantin PSD DA
100. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
101. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
102. Șoptică Costel PNL DA
103. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
104. Udriște Gheorghe PNL DA
105. Vainer Aurel Minoritati DA
106. Zaharcu Neviser PSD DA
107. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
108. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 24 octombrie 2019, 2:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro