Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 11:37 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 11:37

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 235/2015 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.85/2014 pentru aprobarea unor măsuri de eficientizare a sistemului de gestionare a instrumentelor structurale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:95 43 30 - 6 5 8 3
- voturi pentru (DA):94 42 30 - 6 5 8 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Boghicevici Claudia PNL DA
9. Bónis István UDMR DA
10. Buican Cristian PNL DA
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Calimente Mihăiță PNL DA
13. Călin Ion PSD DA
14. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
15. Cernea Remus-Florinel - DA
16. Cherecheș Florica PNL DA
17. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
18. Ciurariu Florin PNL DA
19. Cocei Erland PNL DA
20. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
21. Costin Gheorghe PNL DA
22. Covaci Dorel PSD DA
23. Cristea Victor PSD DA
24. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
25. Cupă Ion ALDE DA
26. Dascălu Constantin PNL DA
27. Dima Toader PSD DA
28. Dobre Mircea-Titus PSD DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dobrinescu Traian PNL DA
31. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
32. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Florea Daniel PSD DA
35. Frăticiu Gheorghe PSD DA
36. Galan Constantin ALDE DA
37. Gheorghe Tinel PNL DA
38. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
39. Grama Horia PSD DA
40. Guran Virgil PNL DA
41. Horga Vasile PNL DA
42. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
43. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
44. Intotero Natalia-Elena PSD DA
45. Ionescu George PNL DA
46. Iordache Florin PSD DA
47. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
48. Itu Cornel PSD DA
49. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
50. Kerekes Károly UDMR DA
51. Kereskényi Gábor UDMR DA
52. Khraibani Camelia PSD DA
53. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
54. Longher Ghervazen Minoritati DA
55. Marica Petru-Sorin PSD DA
56. Marin Laura PSD DA
57. Mircovici Niculae Minoritati DA
58. Mîrza Gavril PSD DA
59. Moisii Constantin PSD DA
60. Moldovan Ioan ALDE DA
61. Muntean Mircia PSD DA
62. Munteanu Ioan PSD DA
63. Negruț Clement - DA
64. Negruț Cornelia ALDE DA
65. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
66. Niță Emil PSD DA
67. Nosa Iuliu PSD DA
68. Oros Nechita-Adrian PNL DA
69. Paul Maria-Andreea PNL DA
70. Pârgaru Ion PSD -
71. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
72. Roman Cristian-Constantin PNL DA
73. Scarlat George PNL DA
74. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
75. Solomon Adrian PSD DA
76. Stan Ioan PSD DA
77. Stan Ion PSD DA
78. Stativă Irinel Ioan PSD DA
79. Stănescu Alexandru PSD DA
80. Stragea Sorin Constantin PSD DA
81. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
82. Șoptică Costel PNL DA
83. Ștefan Viorel PSD DA
84. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
85. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
86. Toader Mircea-Nicu PNL DA
87. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
88. Traicu Rodin PSD DA
89. Turcan Raluca PNL DA
90. Udriște Gheorghe PNL DA
91. Vainer Aurel Minoritati DA
92. Varga Vasile PNL DA
93. Zaharcu Neviser PSD DA
94. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
95. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 18 octombrie 2019, 12:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro