Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 11:55 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 11:55

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 363/2013 pentru ratificarea Acordului între Guvernul României și Guvernul Republicii Polonia privind cooperarea bilaterală în domeniul apărării, semnat la Varșovia, la 5 iunie 2013
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:93 41 33 - 4 6 6 3
- voturi pentru (DA):93 41 33 - 4 6 6 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andea Petru PSD DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Axente Ioan PSD DA
4. Benga Ioan PSD DA
5. Birchall Ana PSD DA
6. Buican Cristian PNL DA
7. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
8. Călin Ion PSD DA
9. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
10. Cernea Remus-Florinel - DA
11. Cherecheș Florica PNL DA
12. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
13. Ciurariu Florin PNL DA
14. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
15. Costin Gheorghe PNL DA
16. Cristea Victor PSD DA
17. Cristian Horia PNL DA
18. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
19. Cupșa Ioan PNL DA
20. Dascălu Constantin PNL DA
21. Dima Toader PSD DA
22. Dobre Mircea-Titus PSD DA
23. Dobre Victor Paul PNL DA
24. Dobrinescu Traian PNL DA
25. Dragomir Viorel Marian PSD DA
26. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
27. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
28. Dumbrăvanu Paul PNL DA
29. Erdei Dolóczki István UDMR DA
30. Florea Daniel PSD DA
31. Frăticiu Gheorghe PSD DA
32. Geantă Florian Daniel PSD DA
33. Gheorghe Tinel PNL DA
34. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
35. Gudu Vasile PNL DA
36. Guran Virgil PNL DA
37. Harbuz Liviu PSD DA
38. Holban Titi PSD DA
39. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
40. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
41. Ibram Iusein Minoritati DA
42. Ionescu George PNL DA
43. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
44. Itu Cornel PSD DA
45. Kerekes Károly UDMR DA
46. Kereskényi Gábor UDMR DA
47. Longher Ghervazen Minoritati DA
48. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
49. Marin Laura PSD DA
50. Melinte Ion PSD DA
51. Mihai Aurelian PNL DA
52. Mircovici Niculae Minoritati DA
53. Mîrza Gavril PSD DA
54. Moisii Constantin PSD DA
55. Moldovan Ioan ALDE DA
56. Muntean Mircia PSD DA
57. Munteanu Ioan PSD DA
58. Murgu Neagu PSD DA
59. Nazare Alexandru PNL DA
60. Negruț Clement - DA
61. Negruț Cornelia ALDE DA
62. Nichita Cristina PSD DA
63. Nicoară Romeo Florin PNL DA
64. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
65. Nistor Marioara PSD DA
66. Niță Emil PSD DA
67. Nosa Iuliu PSD DA
68. Orban Ludovic PNL DA
69. Palașcă Viorel ALDE DA
70. Paul Maria-Andreea PNL DA
71. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
72. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
73. Roman Cristian-Constantin PNL DA
74. Roșca Lucreția PSD DA
75. Rusu Valentin PNL DA
76. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
77. Scarlat George PNL DA
78. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
79. Stan Ioan PSD DA
80. Stan Ion PSD DA
81. Stativă Irinel Ioan PSD DA
82. Stragea Sorin Constantin PSD DA
83. Șoptică Costel PNL DA
84. Tămâian Ioan PNL DA
85. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
86. Toader Mircea-Nicu PNL DA
87. Traicu Rodin PSD DA
88. Turcan Raluca PNL DA
89. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
90. Udriște Gheorghe PNL DA
91. Vainer Aurel Minoritati DA
92. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
93. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 15 octombrie 2019, 22:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro