Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 12:52 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 12:52

Subiect vot: PL-x 126/2014/2014 C
PL 126/2014 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.108/2013 pentru prorogarea termenului prevăzut la alin.(1) al art.56 din Legea nr.185/2013 privind amplasarea și autorizarea mijloacelor de publicitate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:74 28 28 - 5 6 6 1
- voturi pentru (DA):6 1 1 - 4 - - -
- voturi împotrivă (NU):62 27 22 - - 6 6 1
- abțineri:6 - 5 - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD NU
2. Adăscăliței Constantin PSD NU
3. Andea Petru PSD NU
4. Andronache Gabriel PNL Abținere
5. Axente Ioan PSD NU
6. Birchall Ana PSD NU
7. Bónis István UDMR DA
8. Buican Cristian PNL NU
9. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
10. Călin Ion PSD NU
11. Chebac Eugen PSD NU
12. Chirteș Ioan-Cristian PNL NU
13. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
14. Covaci Dorel PSD NU
15. Cseke Attila-Zoltán UDMR Abținere
16. Cupșa Ioan PNL NU
17. Dascălu Constantin PNL NU
18. Dobre Victor Paul PNL NU
19. Dobrinescu Traian PNL NU
20. Dragomir Viorel Marian PSD NU
21. Drăghici Sonia-Maria PSD NU
22. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
23. Dumbrăvanu Paul PNL Abținere
24. Erdei Dolóczki István UDMR DA
25. Frăticiu Gheorghe PSD NU
26. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
27. Gheorghe Tinel PNL NU
28. Gliga Vasile Ghiorghe PSD NU
29. Grama Horia PSD NU
30. Guran Virgil PNL NU
31. Gurzău Adrian - NU
32. Gvozdenovici Slavomir Minoritati NU
33. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
34. Iliuță Vasile PNL Abținere
35. Ionescu Aurelian ALDE NU
36. Ionescu George PNL NU
37. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE NU
38. Ispir Raluca-Cristina PNL Abținere
39. Itu Cornel PSD NU
40. Khraibani Camelia PSD NU
41. Longher Ghervazen Minoritati NU
42. Marica Petru-Sorin PSD NU
43. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
44. Merka Adrian-Miroslav Minoritati NU
45. Mihai Aurelian PNL NU
46. Militaru Lucian PNL NU
47. Mircovici Niculae Minoritati NU
48. Moldovan Ioan ALDE NU
49. Muntean Mircia PSD NU
50. Nicolae Florian PNL NU
51. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL NU
52. Niță Emil PSD NU
53. Paul Maria-Andreea PNL NU
54. Pâslaru Florin-Costin PSD NU
55. Pocora Cristina-Ancuța PNL Abținere
56. Rățoi Neculai PSD NU
57. Roman Gheorghe PNL NU
58. Seres Dénes UDMR DA
59. Stan Ion PSD DA
60. Stativă Irinel Ioan PSD NU
61. Stragea Sorin Constantin PSD NU
62. Surugiu Iulian-Radu PNL NU
63. Tararache Mihai PNL NU
64. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE NU
65. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE NU
66. Tudorie Violeta PSD NU
67. Turcan Raluca PNL NU
68. Urcan Ionaș-Florin PNL NU
69. Vainer Aurel Minoritati NU
70. Varga Vasile PNL NU
71. Voicu Mihai Alexandru PNL NU
72. Zaharcu Neviser PSD NU
73. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU
74. Zlati Radu PNL NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 18 octombrie 2019, 12:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro