Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.10.2015 > 12:00 Versiunea pentru printare
Miercuri, 21 octombrie 2015, ora 12:00

Subiect vot: Retrimiterea la comisii pentru o oră
PL 566/2015 privind modalitatea de gestionare a ambalajelor și a deșeurilor provenite din ambalaje
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:111 52 32 1 6 7 11 2
- voturi pentru (DA):110 52 32 1 5 7 11 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Anastase Roberta Alma PNL DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Antal István UDMR -
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Avram Marian PNL DA
9. Axente Ioan PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Bălan Ion PSD DA
12. Benga Ioan PSD DA
13. Birchall Ana PSD DA
14. Bîrsășteanu Florică PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Calimente Mihăiță PNL DA
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Cernea Remus-Florinel - DA
23. Ciuhodaru Tudor PSD DA
24. Cocei Erland PNL DA
25. Costin Gheorghe PNL DA
26. Cristea Victor PSD DA
27. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
28. Deaconu Mihai ND DA
29. Delureanu Virgil PSD DA
30. Dima Toader PSD DA
31. Doboș Anton PNL DA
32. Dobre Mircea-Titus PSD DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dragomir Gheorghe PNL DA
35. Dragomir Maria - DA
36. Dragomir Viorel Marian PSD DA
37. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
38. Dumbrăvanu Paul PNL DA
39. Eparu Ion PSD DA
40. Fejér László-Ődőn UDMR DA
41. Florea Daniel PSD DA
42. Frăticiu Gheorghe PSD DA
43. Galan Constantin ALDE DA
44. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
45. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
46. Gheorghe Tinel PNL DA
47. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Guran Virgil PNL DA
50. Harbuz Liviu PSD DA
51. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
52. Iancu Iulian PSD DA
53. Iane Daniel PNL DA
54. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
55. Intotero Natalia-Elena PSD DA
56. Ionescu Aurelian ALDE DA
57. Iordache Florin PSD DA
58. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
59. Kereskényi Gábor UDMR DA
60. Longher Ghervazen Minoritati DA
61. Marica Petru-Sorin PSD DA
62. Marin Gheorghe PSD DA
63. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
64. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
65. Mihăilă Ioan PSD DA
66. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
67. Mircovici Niculae Minoritati DA
68. Mocioi Niculina PNL DA
69. Moldovan Ioan ALDE DA
70. Murgu Neagu PSD DA
71. Nassar Rodica PSD DA
72. Negruț Cornelia ALDE DA
73. Nicoară Romeo Florin PNL DA
74. Nicolae Florian PNL DA
75. Niculae Aurel PSD DA
76. Niță Emil PSD DA
77. Nosa Iuliu PSD DA
78. Oltean Ioan PNL DA
79. Orban Ludovic PNL DA
80. Palașcă Viorel ALDE DA
81. Pambuccian Varujan Minoritati DA
82. Pană Adriana-Doina PSD DA
83. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
84. Petric Octavian PSD DA
85. Pop Georgian PSD DA
86. Popeangă Vasile PSD DA
87. Roman Cristian-Constantin PNL DA
88. Roman Gheorghe PNL DA
89. Săpunaru Nini PNL DA
90. Scarlat George PNL DA
91. Secară Florin Mihail PNL DA
92. Seres Dénes UDMR DA
93. Simedru Dan Coriolan PNL DA
94. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
95. Solomon Adrian PSD DA
96. Stan Ioan PSD DA
97. Stan Ion PSD DA
98. Stativă Irinel Ioan PSD DA
99. Stănescu Alexandru PSD DA
100. Stragea Sorin Constantin PSD DA
101. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
102. Șoptică Costel PNL DA
103. Tămâian Ioan PNL DA
104. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
105. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
106. Traicu Rodin PSD DA
107. Vainer Aurel Minoritati DA
108. Varga Lucia-Ana PNL DA
109. Vlase Petru Gabriel PSD DA
110. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
111. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 9 decembrie 2019, 13:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro