Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.10.2015 > 11:27 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 octombrie 2015, ora 11:27

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 595/2015 pentru modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.119/2006 privind unele măsuri necesare pentru aplicarea unor regulamente comunitare de la data aderării României la Uniunea Europeană
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:135 74 36 2 7 5 9 2
- voturi pentru (DA):134 73 36 2 7 5 9 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Baltă Mihai PSD DA
8. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
9. Bălan Ion PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Bîrsășteanu Florică PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
14. Calimente Mihăiță PNL DA
15. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
16. Canacheu Costică PNL DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
19. Cernea Remus-Florinel - DA
20. Chebac Eugen PSD DA
21. Cherecheș Florica PNL DA
22. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
23. Ciobanu Liliana ND DA
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
25. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
26. Ciuhodaru Tudor PSD DA
27. Cocei Erland PNL DA
28. Costin Gheorghe PNL DA
29. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
30. Crăciunescu Grigore PNL DA
31. Cristea Aurelia PSD DA
32. Cristea Victor PSD DA
33. Cristian Horia PNL DA
34. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
35. Cupă Ion ALDE DA
36. Dascălu Constantin PNL DA
37. Delureanu Virgil PSD DA
38. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
39. Dima Toader PSD DA
40. Dîrzu Ioan PSD DA
41. Doboș Anton PNL DA
42. Dobre Victor Paul PNL DA
43. Dobrinescu Traian PNL DA
44. Dolineaschi Andrei PSD DA
45. Dragomir Gheorghe PNL DA
46. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
47. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
48. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
49. Emacu Gheorghe PSD DA
50. Enache Marian PSD DA
51. Eparu Ion PSD DA
52. Erdei Dolóczki István UDMR DA
53. Firczak Gheorghe Minoritati DA
54. Florea Daniel PSD DA
55. Frăticiu Gheorghe PSD DA
56. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
57. Geantă Florian Daniel PSD DA
58. Gheorghe Tinel PNL DA
59. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
60. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
61. Guran Virgil PNL DA
62. Harbuz Liviu PSD DA
63. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
64. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
65. Ibram Iusein Minoritati DA
66. Intotero Natalia-Elena PSD DA
67. Iordache Florin PSD DA
68. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
69. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
70. Itu Cornel PSD DA
71. Kereskényi Gábor UDMR DA
72. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
73. Lubanovici Mircea PNL DA
74. Manolache Marius PSD -
75. Marcoci Vlad PSD DA
76. Marcu Viorica PNL DA
77. Marian Ion Cristinel ND DA
78. Marica Petru-Sorin PSD DA
79. Marin Laura PSD DA
80. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
81. Máté András-Levente UDMR DA
82. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
83. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
84. Militaru Lucian PNL DA
85. Mîrza Gavril PSD DA
86. Mocioi Niculina PNL DA
87. Moldovan Ioan ALDE DA
88. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
89. Munteanu Ioan PSD DA
90. Nassar Rodica PSD DA
91. Neacșu Marian PSD DA
92. Negruț Clement - DA
93. Negruț Cornelia ALDE DA
94. Nichita Cristina PSD DA
95. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
96. Niculae Aurel PSD DA
97. Nistor Laurențiu PSD DA
98. Nistor Marioara PSD DA
99. Niță Emil PSD DA
100. Nosa Iuliu PSD DA
101. Orban Ludovic PNL DA
102. Palașcă Viorel ALDE DA
103. Pană Adriana-Doina PSD DA
104. Paul Maria-Andreea PNL DA
105. Peia Ninel PSD DA
106. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
107. Răducanu Ion PSD DA
108. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
109. Rățoi Neculai PSD DA
110. Roman Cristian-Constantin PNL DA
111. Roșca Lucreția PSD DA
112. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
113. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
114. Sefer Cristian-George PSD DA
115. Seres Dénes UDMR DA
116. Simedru Dan Coriolan PNL DA
117. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
118. Solomon Adrian PSD DA
119. Stan Ioan PSD DA
120. Stan Ion PSD DA
121. Stănescu Alexandru PSD DA
122. Stragea Sorin Constantin PSD DA
123. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
124. Szabó Ödön UDMR DA
125. Șimon Gheorghe PSD DA
126. Ștefan Viorel PSD DA
127. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
128. Tudorache Daniel PSD DA
129. Turcan Raluca PNL DA
130. Uricec Eugen Constantin PSD DA
131. Varga Lucia-Ana PNL DA
132. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
133. Zaharcu Neviser PSD DA
134. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
135. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 7 decembrie 2019, 23:36
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro