Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.11.2015 > 12:49 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 noiembrie 2015, ora 12:49

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 517/2014 pentru modificarea și completarea Legii nr.307/2006 privind apărarea împotriva incendiilor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:77 40 22 - 1 5 6 3
- voturi pentru (DA):75 40 20 - 1 5 6 3
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Axente Ioan PSD DA
3. Baltă Mihai PSD DA
4. Bălan Ion PSD DA
5. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
6. Birchall Ana PSD DA
7. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
8. Boghicevici Claudia PNL DA
9. Buican Cristian PNL DA
10. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
11. Călin Ion PSD DA
12. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
13. Cernea Remus-Florinel - DA
14. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
15. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
16. Daea Petre PSD DA
17. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
18. Delureanu Virgil PSD DA
19. Dobrinescu Traian PNL DA
20. Dolha Mircea PNL DA
21. Dragomir Maria - DA
22. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
23. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
24. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
25. Dumbrăvanu Paul PNL Abținere
26. Eparu Ion PSD DA
27. Erdei Dolóczki István UDMR DA
28. Florea Daniel PSD DA
29. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
30. Gheorghe Tinel PNL DA
31. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
32. Grecea Maria PNL DA
33. Gudu Vasile PNL DA
34. Guran Virgil PNL DA
35. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
36. Iancu Iulian PSD DA
37. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
38. Intotero Natalia-Elena PSD DA
39. Iordache Florin PSD DA
40. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
41. Khraibani Camelia PSD DA
42. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
43. Longher Ghervazen Minoritati DA
44. Lubanovici Mircea PNL DA
45. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
46. Marcoci Vlad PSD DA
47. Melinte Ion PSD DA
48. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
49. Mincă Liliana PSD DA
50. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
51. Mîrza Gavril PSD DA
52. Nassar Rodica PSD DA
53. Nicolae Florian PNL DA
54. Niculescu Dumitru PSD DA
55. Niță Emil PSD DA
56. Palașcă Viorel ALDE DA
57. Pardău Dumitru PNL DA
58. Paul Maria-Andreea PNL DA
59. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
60. Peia Ninel PSD DA
61. Popa Octavian-Marius PNL DA
62. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
63. Roman Gheorghe PNL NU
64. Roman Victor PSD DA
65. Scarlat George PNL DA
66. Secară Florin Mihail PNL DA
67. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
68. Stănescu Alexandru PSD DA
69. Stragea Sorin Constantin PSD DA
70. Șimon Gheorghe PSD DA
71. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
72. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
73. Tomac Eugen - DA
74. Uricec Eugen Constantin PSD DA
75. Ursărescu Dorinel ALDE DA
76. Vainer Aurel Minoritati DA
77. Zaharcu Neviser PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 noiembrie 2019, 5:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro