Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.11.2015 > 14:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 noiembrie 2015, ora 14:36

Subiect vot: Vot final
Respingere PL 34/2015 pentru modificarea și completarea Legii nr.53/2003 - Codul Muncii
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:275 95 64 7 7 10 15 9
- voturi pentru (DA):271 94 63 7 7 9 15 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - -
- nu au votat:3 1 1 - - 1 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Anastase Roberta Alma PNL DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andronache Gabriel PNL DA
8. Anghel Gabriela-Lola ND DA
9. Anton Marin PSD DA
10. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
11. Arsene Ionel PSD DA
12. Avram Constantin ALDE DA
13. Axente Ioan PSD DA
14. Baltă Mihai PSD DA
15. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
16. Bălan Ion PSD DA
17. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
18. Bejinariu Eugen PSD DA
19. Benga Ioan PSD DA
20. Birchall Ana PSD DA
21. Bîrsășteanu Florică PSD DA
22. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
23. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
24. Bode Lucian Nicolae PNL DA
25. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
26. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
27. Boghicevici Claudia PNL DA
28. Bordeianu Dan PSD DA
29. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
30. Buican Cristian PNL DA
31. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
32. Calimente Mihăiță PNL DA
33. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
34. Calotă Florică Ică ALDE DA
35. Canacheu Costică PNL DA
36. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
37. Călin Ion PSD DA
38. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
39. Cernea Remus-Florinel - DA
40. Chebac Eugen PSD DA
41. Cherecheș Florica PNL DA
42. Chiriță Dumitru PSD DA
43. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
44. Ciobanu Liliana ND DA
45. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
46. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
47. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
48. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
49. Ciuhodaru Tudor PSD DA
50. Ciurariu Florin PNL DA
51. Cocei Erland PNL DA
52. Codîrlă Liviu PSD DA
53. Comșa Cornel-George ND DA
54. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
55. Constantin Daniel ALDE DA
56. Costin Gheorghe PNL DA
57. Covaci Dorel PSD DA
58. Crăciunescu Grigore PNL DA
59. Cristea Victor PSD DA
60. Cristian Horia PNL DA
61. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
62. Cupă Ion ALDE DA
63. Cupșa Ioan PNL DA
64. Daea Petre PSD DA
65. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
66. Dascălu Constantin PNL DA
67. Delureanu Virgil PSD DA
68. Dima Toader PSD DA
69. Dîrzu Ioan PSD DA
70. Doboș Anton PNL DA
71. Dobre Victor Paul PNL DA
72. Dobrinescu Traian PNL DA
73. Dolha Mircea PNL DA
74. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
75. Dolineaschi Andrei PSD DA
76. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
77. Dragnea Nicolae-Liviu PSD DA
78. Dragomir Gheorghe PNL DA
79. Dragomir Maria - DA
80. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
81. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
82. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
83. Dumbrăvanu Paul PNL -
84. Dumitru Georgică ALDE DA
85. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
86. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL DA
87. Dușa Mircea PSD DA
88. Enache Marian PSD DA
89. Enea Constantin-Cosmin PSD DA
90. Eparu Ion PSD DA
91. Erdei Dolóczki István UDMR DA
92. Fejér László-Ődőn UDMR DA
93. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
94. Firczak Gheorghe Minoritati DA
95. Florea Damian ALDE DA
96. Florea Daniel PSD DA
97. Fonta Nuțu PSD DA
98. Frăticiu Gheorghe PSD DA
99. Galan Constantin ALDE DA
100. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
101. Găină Mihăiță PSD DA
102. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
103. Gheorghe Florin PSD DA
104. Gheorghe Tinel PNL DA
105. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
106. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
107. Grama Horia PSD DA
108. Grecea Maria PNL DA
109. Gudu Vasile PNL DA
110. Gunia Dragoș-Ionel PNL DA
111. Guran Virgil PNL DA
112. Gurzău Adrian - DA
113. Gust Băloșin Florentin - DA
114. Gvozdenovici Slavomir Minoritati -
115. Harbuz Liviu PSD DA
116. Holban Titi PSD DA
117. Horga Vasile PNL DA
118. Hulea Ioan PSD DA
119. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
120. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
121. Iancu Iulian PSD DA
122. Iane Daniel PNL DA
123. Ibram Iusein Minoritati DA
124. Intotero Natalia-Elena PSD DA
125. Ionescu Aurelian ALDE DA
126. Ionescu George PNL DA
127. Iordache Florin PSD DA
128. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
129. Iriza Scarlat - DA
130. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
131. Kelemen Hunor UDMR DA
132. Kereskényi Gábor UDMR DA
133. Khraibani Camelia PSD DA
134. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
135. Longher Ghervazen Minoritati DA
136. Lubanovici Mircea PNL DA
137. Lupu Mihai PNL DA
138. Man Mircea PNL DA
139. Manda Iulian Claudiu PSD DA
140. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
141. Manolache Marius PSD DA
142. Marcoci Vlad PSD DA
143. Marcu Viorica PNL DA
144. Marica Petru-Sorin PSD DA
145. Marin Gheorghe PSD DA
146. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
147. Máté András-Levente UDMR DA
148. Melinte Ion PSD DA
149. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
150. Mihai Aurelian PNL DA
151. Mihăilă Ioan PSD DA
152. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
153. Mincă Liliana PSD DA
154. Mircovici Niculae Minoritati DA
155. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
156. Mîrza Gavril PSD DA
157. Mocanu Adrian PSD DA
158. Mocioalcă Ion PSD DA
159. Mocioi Niculina PNL DA
160. Moisii Constantin PSD DA
161. Moldovan Ioan ALDE DA
162. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
163. Movilă Petru - DA
164. Munteanu Ioan PSD DA
165. Murgu Neagu PSD DA
166. Nassar Rodica PSD DA
167. Neacșu Marian PSD DA
168. Necula Cosmin PSD DA
169. Negruț Clement - DA
170. Negruț Cornelia ALDE DA
171. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
172. Nicoară Romeo Florin PNL DA
173. Nicolae Alexandri PNL DA
174. Nicolae Florian PNL DA
175. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
176. Niculae Aurel PSD DA
177. Niculescu Dumitru PSD DA
178. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
179. Nistor Laurențiu PSD DA
180. Nistor Marioara PSD DA
181. Niță Constantin PSD DA
182. Niță Emil PSD DA
183. Nosa Iuliu PSD DA
184. Oajdea Daniel Vasile ND DA
185. Oltean Ioan PNL DA
186. Orban Ludovic PNL DA
187. Oros Nechita-Adrian PNL DA
188. Palașcă Viorel ALDE DA
189. Palăr Ionel PNL DA
190. Paleologu Theodor PNL DA
191. Pambuccian Varujan Minoritati DA
192. Pană Adriana-Doina PSD DA
193. Paul Maria-Andreea PNL DA
194. Pârgaru Ion PSD DA
195. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
196. Peia Ninel PSD DA
197. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL DA
198. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
199. Pop Georgian PSD DA
200. Popa Octavian-Marius PNL DA
201. Popa Radu Mihai ND DA
202. Popeangă Vasile PSD DA
203. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
204. Popescu Florin Aurelian - DA
205. Potor Călin PSD DA
206. Pușcaș Iacob PSD -
207. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 noiembrie 2019, 14:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro