Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:41 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:41

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: amr. 6
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:127 54 41 3 11 8 7 3
- voturi pentru (DA):21 1 3 - 11 6 - -
- voturi împotrivă (NU):103 53 36 3 - 2 7 2
- abțineri:2 - 1 - - - - 1
- nu au votat:1 - 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD NU
2. Alexe Costel PNL NU
3. Antal István UDMR DA
4. Axente Ioan PSD NU
5. Baltă Mihai PSD NU
6. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL NU
7. Bălan Ion PSD NU
8. Benga Ioan PSD NU
9. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
10. Boghicevici Claudia PNL NU
11. Bónis István UDMR DA
12. Borbély László UDMR DA
13. Bordeianu Dan PSD NU
14. Buican Cristian PNL NU
15. Cazan Mircea-Vasile PNL NU
16. Călin Ion PSD NU
17. Căprar Dorel-Gheorghe PSD NU
18. Cernea Remus-Florinel - Abținere
19. Cherecheș Florica PNL NU
20. Chirteș Ioan-Cristian PNL NU
21. Chirvăsuță Laurențiu PSD NU
22. Cioată Cezar ALDE NU
23. Ciobanu Liliana ND NU
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
25. Ciurariu Florin PNL NU
26. Cocei Erland PNL NU
27. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL NU
28. Cristea Victor PSD NU
29. Cupă Ion ALDE NU
30. Cupșa Ioan PNL NU
31. Daea Petre PSD NU
32. Dalca Ștefan-Petru PSD NU
33. Deaconu Mihai ND NU
34. Delureanu Virgil PSD NU
35. Diaconu Adrian-Nicolae PSD NU
36. Dima Toader PSD NU
37. Doboș Anton PNL NU
38. Dobre Victor Paul PNL NU
39. Dobrinescu Traian PNL DA
40. Dragomir Maria - NU
41. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
42. Dumbrăvanu Paul PNL NU
43. Dumitru Ioana-Jenica PSD NU
44. Eparu Ion PSD NU
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Fejér László-Ődőn UDMR DA
47. Firczak Gheorghe Minoritati DA
48. Frăticiu Gheorghe PSD NU
49. Galan Constantin ALDE NU
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
51. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
52. Gireadă Dumitru-Verginel PNL NU
53. Gudu Vasile PNL NU
54. Guran Virgil PNL NU
55. Hărău Eleonora-Carmen PNL NU
56. Horga Vasile PNL NU
57. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
58. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE NU
59. Itu Cornel PSD NU
60. Kelemen Hunor UDMR DA
61. Kerekes Károly UDMR DA
62. Kereskényi Gábor UDMR DA
63. Khraibani Camelia PSD NU
64. Laza-Matiuța Liviu PNL NU
65. Longher Ghervazen Minoritati DA
66. Manolescu Oana Minoritati DA
67. Marcu Viorica PNL NU
68. Marica Petru-Sorin PSD NU
69. Marin Gheorghe PSD NU
70. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
71. Melinte Ion PSD NU
72. Mihai Aurelian PNL NU
73. Mincă Liliana PSD NU
74. Mircovici Niculae Minoritati NU
75. Mocioalcă Ion PSD NU
76. Moldovan Ioan ALDE NU
77. Molnar Zsolt UDMR DA
78. Movilă Petru - NU
79. Munteanu Ioan PSD NU
80. Nassar Rodica PSD NU
81. Necula Cosmin PSD NU
82. Nica Nicolae-Ciprian PSD NU
83. Nichita Cristina PSD NU
84. Nicolae Florian PNL NU
85. Niculescu Dumitru PSD NU
86. Orban Ludovic PNL NU
87. Pambuccian Varujan Minoritati DA
88. Pardău Dumitru PNL NU
89. Paul Maria-Andreea PNL NU
90. Pâslaru Florin-Costin PSD NU
91. Podașcă Gabriela-Maria PSD NU
92. Popa Octavian-Marius PNL NU
93. Popeangă Vasile PSD NU
94. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL NU
95. Reuer Elena-Ramona PNL NU
96. Roman Gheorghe PNL DA
97. Roman Ioan Sorin PSD NU
98. Roșca Lucreția PSD NU
99. Roșca Mircea PNL NU
100. Rotaru Răzvan ND NU
101. Secară Florin Mihail PNL NU
102. Sefer Cristian-George PSD NU
103. Seres Dénes UDMR DA
104. Smarandache Miron Alexandru PSD NU
105. Solomon Adrian PSD NU
106. Stan Ioan PSD NU
107. Stan Ion PSD DA
108. Stragea Sorin Constantin PSD NU
109. Sturzu Mihai-Răzvan PSD NU
110. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
111. Surugiu Iulian-Radu PNL NU
112. Șimon Gheorghe PSD NU
113. Ștefan Viorel PSD NU
114. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE NU
115. Tudorie Violeta PSD NU
116. Tușa Adriana Diana PNL -
117. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD NU
118. Udriște Gheorghe PNL NU
119. Uricec Eugen Constantin PSD NU
120. Vainer Aurel Minoritati DA
121. Varga Vasile PNL Abținere
122. Vladu Iulian PNL NU
123. Voicu Mihai Alexandru PNL NU
124. Zaharcu Neviser PSD NU
125. Zgonea Valeriu Ștefan PSD NU
126. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
127. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 octombrie 2019, 6:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro