Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:42 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:42

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: ama. 121
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:123 51 38 3 10 9 9 3
- voturi pentru (DA):104 50 38 3 - 4 7 2
- voturi împotrivă (NU):9 - - - 8 1 - -
- abțineri:9 - - - 2 4 2 1
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István UDMR NU
5. Avram Constantin ALDE Abținere
6. Axente Ioan PSD DA
7. Baltă Mihai PSD DA
8. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
9. Bălan Ion PSD DA
10. Benga Ioan PSD DA
11. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
12. Boghicevici Claudia PNL DA
13. Bónis István UDMR NU
14. Borbély László UDMR NU
15. Bordeianu Dan PSD DA
16. Buican Cristian PNL DA
17. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
20. Cernea Remus-Florinel - Abținere
21. Cherecheș Florica PNL DA
22. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
23. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
24. Cioată Cezar ALDE DA
25. Ciobanu Liliana ND DA
26. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
27. Ciurariu Florin PNL DA
28. Cocei Erland PNL DA
29. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
30. Cristea Victor PSD DA
31. Cupă Ion ALDE DA
32. Cupșa Ioan PNL DA
33. Deaconu Mihai ND DA
34. Delureanu Virgil PSD DA
35. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
36. Dima Toader PSD DA
37. Doboș Anton PNL DA
38. Dobre Victor Paul PNL DA
39. Dobrinescu Traian PNL DA
40. Dragomir Maria - DA
41. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
42. Dumbrăvanu Paul PNL DA
43. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
44. Eparu Ion PSD DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR NU
46. Fejér László-Ődőn UDMR Abținere
47. Firczak Gheorghe Minoritati Abținere
48. Frăticiu Gheorghe PSD DA
49. Galan Constantin ALDE DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
52. Grama Horia PSD -
53. Gudu Vasile PNL DA
54. Guran Virgil PNL DA
55. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
56. Horga Vasile PNL DA
57. Ibram Iusein Minoritati DA
58. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
59. Itu Cornel PSD DA
60. Kelemen Hunor UDMR NU
61. Kerekes Károly UDMR NU
62. Kereskényi Gábor UDMR NU
63. Khraibani Camelia PSD DA
64. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
65. Longher Ghervazen Minoritati Abținere
66. Manolescu Oana Minoritati DA
67. Marica Petru-Sorin PSD DA
68. Marin Gheorghe PSD DA
69. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
70. Melinte Ion PSD DA
71. Mihai Aurelian PNL DA
72. Mincă Liliana PSD DA
73. Mircovici Niculae Minoritati DA
74. Moldovan Ioan ALDE DA
75. Movilă Petru - DA
76. Munteanu Ioan PSD DA
77. Nassar Rodica PSD DA
78. Necula Cosmin PSD DA
79. Negruț Cornelia ALDE Abținere
80. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
81. Nichita Cristina PSD DA
82. Nicolae Florian PNL DA
83. Niculescu Dumitru PSD DA
84. Orban Ludovic PNL DA
85. Pambuccian Varujan Minoritati Abținere
86. Pardău Dumitru PNL DA
87. Paul Maria-Andreea PNL DA
88. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
89. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
90. Popa Octavian-Marius PNL DA
91. Popeangă Vasile PSD DA
92. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
93. Reuer Elena-Ramona PNL DA
94. Roman Gheorghe PNL DA
95. Roman Ioan Sorin PSD DA
96. Roșca Lucreția PSD DA
97. Rotaru Răzvan ND DA
98. Secară Florin Mihail PNL DA
99. Sefer Cristian-George PSD DA
100. Seres Dénes UDMR Abținere
101. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
102. Solomon Adrian PSD DA
103. Stan Ioan PSD DA
104. Stan Ion PSD DA
105. Stragea Sorin Constantin PSD DA
106. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
107. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
108. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
109. Șimon Gheorghe PSD DA
110. Ștefan Viorel PSD DA
111. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
112. Tudorie Violeta PSD DA
113. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
114. Udriște Gheorghe PNL DA
115. Uricec Eugen Constantin PSD DA
116. Vainer Aurel Minoritati NU
117. Varga Vasile PNL DA
118. Vladu Iulian PNL DA
119. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
120. Zaharcu Neviser PSD DA
121. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
122. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere
123. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 octombrie 2019, 6:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro