Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:47 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:47

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: amr. 7
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:120 50 42 3 7 8 7 3
- voturi pentru (DA):15 1 4 - 7 1 1 1
- voturi împotrivă (NU):96 49 36 2 - 4 4 1
- abțineri:9 - 2 1 - 3 2 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD NU
2. Andronache Gabriel PNL NU
3. Avram Constantin ALDE Abținere
4. Axente Ioan PSD NU
5. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL NU
6. Bălan Ion PSD NU
7. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
8. Bogdănici Camelia-Margareta PSD NU
9. Boghicevici Claudia PNL NU
10. Borbély László UDMR DA
11. Bordeianu Dan PSD NU
12. Buican Cristian PNL NU
13. Canacheu Costică PNL Abținere
14. Cazan Mircea-Vasile PNL NU
15. Călin Ion PSD NU
16. Căprar Dorel-Gheorghe PSD NU
17. Cernea Remus-Florinel - DA
18. Cherecheș Florica PNL NU
19. Chirvăsuță Laurențiu PSD NU
20. Ciobanu Liliana ND Abținere
21. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
22. Ciurariu Florin PNL NU
23. Cocei Erland PNL NU
24. Cristea Aurelia PSD NU
25. Cupă Ion ALDE NU
26. Cupșa Ioan PNL NU
27. Daea Petre PSD NU
28. Dascălu Constantin PNL NU
29. Deaconu Mihai ND NU
30. Delureanu Virgil PSD NU
31. Diaconu Adrian-Nicolae PSD NU
32. Doboș Anton PNL NU
33. Dobre Mircea-Titus PSD NU
34. Dobre Victor Paul PNL NU
35. Dobrinescu Traian PNL DA
36. Dragomir Maria - Abținere
37. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
38. Dumbrăvanu Paul PNL NU
39. Dumitru Ioana-Jenica PSD NU
40. Eparu Ion PSD NU
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Fejér László-Ődőn UDMR DA
43. Firczak Gheorghe Minoritati NU
44. Frăticiu Gheorghe PSD NU
45. Galan Constantin ALDE NU
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
48. Gireadă Dumitru-Verginel PNL NU
49. Gudu Vasile PNL NU
50. Guran Virgil PNL NU
51. Hărău Eleonora-Carmen PNL NU
52. Horga Vasile PNL NU
53. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
54. Ibram Iusein Minoritati NU
55. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE NU
56. Itu Cornel PSD NU
57. Kelemen Hunor UDMR DA
58. Kereskényi Gábor UDMR DA
59. Khraibani Camelia PSD NU
60. Laza-Matiuța Liviu PNL NU
61. Longher Ghervazen Minoritati NU
62. Manolescu Oana Minoritati NU
63. Marcu Viorica PNL NU
64. Marica Petru-Sorin PSD NU
65. Marin Gheorghe PSD NU
66. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
67. Melinte Ion PSD NU
68. Mihai Aurelian PNL NU
69. Mincă Liliana PSD NU
70. Mircovici Niculae Minoritati Abținere
71. Mocioalcă Ion PSD NU
72. Moldovan Ioan ALDE DA
73. Movilă Petru - NU
74. Munteanu Ioan PSD NU
75. Nassar Rodica PSD NU
76. Necula Cosmin PSD NU
77. Negruț Cornelia ALDE Abținere
78. Nica Nicolae-Ciprian PSD NU
79. Nichita Cristina PSD NU
80. Nicoară Romeo Florin PNL NU
81. Nicolae Florian PNL NU
82. Niculescu Dumitru PSD NU
83. Orban Ludovic PNL NU
84. Oros Nechita-Adrian PNL NU
85. Paleologu Theodor PNL Abținere
86. Pardău Dumitru PNL NU
87. Paul Maria-Andreea PNL NU
88. Pâslaru Florin-Costin PSD NU
89. Podașcă Gabriela-Maria PSD NU
90. Popa Octavian-Marius PNL NU
91. Popeangă Vasile PSD NU
92. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
93. Reuer Elena-Ramona PNL NU
94. Roman Gheorghe PNL NU
95. Roman Ioan Sorin PSD NU
96. Roșca Lucreția PSD NU
97. Rotaru Răzvan ND NU
98. Rusu Valentin PNL NU
99. Sefer Cristian-George PSD NU
100. Seres Dénes UDMR DA
101. Smarandache Miron Alexandru PSD NU
102. Stan Ioan PSD NU
103. Stan Ion PSD DA
104. Stragea Sorin Constantin PSD NU
105. Sturzu Mihai-Răzvan PSD NU
106. Surugiu Iulian-Radu PNL NU
107. Șimon Gheorghe PSD NU
108. Ștefan Viorel PSD NU
109. Tudorie Violeta PSD NU
110. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD NU
111. Udriște Gheorghe PNL DA
112. Uricec Eugen Constantin PSD NU
113. Vainer Aurel Minoritati Abținere
114. Varga Vasile PNL NU
115. Vladu Iulian PNL NU
116. Voicu Mihai Alexandru PNL NU
117. Zaharcu Neviser PSD NU
118. Zgonea Valeriu Ștefan PSD NU
119. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere
120. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 noiembrie 2019, 18:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro