Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:47 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:47

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: ama. 218
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:117 50 41 3 7 9 5 2
- voturi pentru (DA):96 49 36 3 2 1 4 1
- voturi împotrivă (NU):11 1 4 - 5 - - 1
- abțineri:9 - 1 - - 8 - -
- nu au votat:1 - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Axente Ioan PSD DA
4. Bălan Ion PSD DA
5. Benga Ioan PSD DA
6. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
7. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
8. Boghicevici Claudia PNL DA
9. Borbély László UDMR DA
10. Bordeianu Dan PSD DA
11. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
12. Buican Cristian PNL DA
13. Canacheu Costică PNL DA
14. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
17. Cernea Remus-Florinel - NU
18. Cherecheș Florica PNL DA
19. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
20. Ciobanu Liliana ND DA
21. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
22. Ciurariu Florin PNL DA
23. Cocei Erland PNL DA
24. Costin Gheorghe PNL DA
25. Cristea Aurelia PSD DA
26. Cupă Ion ALDE DA
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Daea Petre PSD DA
29. Dascălu Constantin PNL DA
30. Deaconu Mihai ND DA
31. Delureanu Virgil PSD DA
32. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
33. Doboș Anton PNL DA
34. Dobre Mircea-Titus PSD DA
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrinescu Traian PNL NU
37. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
38. Dumbrăvanu Paul PNL DA
39. Eparu Ion PSD DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR NU
41. Fejér László-Ődőn UDMR NU
42. Firczak Gheorghe Minoritati Abținere
43. Frăticiu Gheorghe PSD DA
44. Galan Constantin ALDE -
45. Ganț Ovidiu Victor Minoritati Abținere
46. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
47. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Guran Virgil PNL DA
50. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
51. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
52. Ibram Iusein Minoritati DA
53. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
54. Itu Cornel PSD DA
55. Kelemen Hunor UDMR DA
56. Kereskényi Gábor UDMR NU
57. Khraibani Camelia PSD DA
58. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
59. Longher Ghervazen Minoritati Abținere
60. Manolescu Oana Minoritati Abținere
61. Marcu Viorica PNL DA
62. Marica Petru-Sorin PSD DA
63. Marin Gheorghe PSD DA
64. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
65. Melinte Ion PSD DA
66. Mihai Aurelian PNL DA
67. Mincă Liliana PSD DA
68. Mircovici Niculae Minoritati Abținere
69. Mocioalcă Ion PSD DA
70. Moldovan Ioan ALDE DA
71. Movilă Petru - DA
72. Munteanu Ioan PSD DA
73. Nassar Rodica PSD DA
74. Necula Cosmin PSD DA
75. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
76. Nichita Cristina PSD DA
77. Nicoară Romeo Florin PNL DA
78. Nicolae Florian PNL DA
79. Niculescu Dumitru PSD DA
80. Orban Ludovic PNL DA
81. Paleologu Theodor PNL DA
82. Pambuccian Varujan Minoritati Abținere
83. Pardău Dumitru PNL DA
84. Paul Maria-Andreea PNL DA
85. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
86. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
87. Popa Octavian-Marius PNL NU
88. Popeangă Vasile PSD DA
89. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
90. Reuer Elena-Ramona PNL DA
91. Roman Gheorghe PNL DA
92. Roman Ioan Sorin PSD DA
93. Roșca Lucreția PSD DA
94. Rotaru Răzvan ND DA
95. Rusu Valentin PNL DA
96. Sefer Cristian-George PSD DA
97. Seres Dénes UDMR NU
98. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
99. Stan Ioan PSD DA
100. Stan Ion PSD NU
101. Stragea Sorin Constantin PSD DA
102. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
103. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
104. Șimon Gheorghe PSD DA
105. Ștefan Viorel PSD DA
106. Tudorie Violeta PSD DA
107. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
108. Udriște Gheorghe PNL Abținere
109. Uricec Eugen Constantin PSD DA
110. Vainer Aurel Minoritati Abținere
111. Varga Vasile PNL DA
112. Vladu Iulian PNL DA
113. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
114. Zaharcu Neviser PSD DA
115. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
116. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere
117. Zlati Radu PNL NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 octombrie 2019, 6:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro