Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 12:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 12:36

Subiect vot: Dezbaterea în grupuri de câte 10 amendamente
PL 670/2015 privind schemele de garantare a depozitelor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:96 48 34 1 2 4 5 2
- voturi pentru (DA):92 46 32 1 2 4 5 2
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:2 2 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
4. Babuș Radu PSD DA
5. Bălan Ion PSD DA
6. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bîrsășteanu Florică PSD DA
9. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
10. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
11. Boghicevici Claudia PNL DA
12. Budurescu Daniel-Stamate PNL Abținere
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Canacheu Costică PNL DA
15. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
16. Cernea Remus-Florinel - DA
17. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
18. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
19. Ciuhodaru Tudor PSD -
20. Costin Gheorghe PNL DA
21. Covaci Dorel PSD DA
22. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
23. Cristea Aurelia PSD DA
24. Cristea Victor PSD DA
25. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
26. Deaconu Mihai ND DA
27. Delureanu Virgil PSD DA
28. Dima Toader PSD DA
29. Doboș Anton PNL DA
30. Dobre Victor Paul PNL DA
31. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
32. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
35. Geantă Florian Daniel PSD DA
36. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
37. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
38. Grama Horia PSD DA
39. Grecea Maria PNL DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Guran Virgil PNL DA
42. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
43. Intotero Natalia-Elena PSD DA
44. Iordache Florin PSD DA
45. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
46. Itu Cornel PSD DA
47. Longher Ghervazen Minoritati DA
48. Marica Petru-Sorin PSD DA
49. Marin Laura PSD DA
50. Melinte Ion PSD DA
51. Mihai Aurelian PNL DA
52. Mincă Liliana PSD DA
53. Molnar Zsolt UDMR DA
54. Movilă Petru - DA
55. Neacșu Marian PSD DA
56. Necula Cosmin PSD DA
57. Nicolae Florian PNL DA
58. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
59. Niță Emil PSD DA
60. Orban Ludovic PNL DA
61. Paleologu Theodor PNL DA
62. Pană Adriana-Doina PSD DA
63. Pardău Dumitru PNL DA
64. Paul Maria-Andreea PNL DA
65. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
66. Petric Octavian PSD DA
67. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
68. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
69. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
70. Rădulescu Constantin PSD -
71. Reuer Elena-Ramona PNL DA
72. Roman Ioan Sorin PSD DA
73. Roman Victor PSD DA
74. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
75. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
76. Solomon Adrian PSD DA
77. Stan Ioan PSD DA
78. Stan Ion PSD DA
79. Stragea Sorin Constantin PSD DA
80. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
81. Șimon Gheorghe PSD DA
82. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
83. Teju Sorin ALDE DA
84. Toader Mircea-Nicu PNL DA
85. Tudorie Violeta PSD DA
86. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
87. Udriște Gheorghe PNL DA
88. Uricec Eugen Constantin PSD DA
89. Ursărescu Dorinel ALDE DA
90. Vainer Aurel Minoritati DA
91. Varga Vasile PNL DA
92. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
93. Weber Mihai PSD DA
94. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
95. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
96. Zlati Radu PNL NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 octombrie 2019, 6:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro