Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 12:44 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 12:44

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 671/2015 privind redresarea și rezoluția instituțiilor de credit și a firmelor de investiții, precum și pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul financiar
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:98 53 33 - 2 6 3 1
- voturi pentru (DA):93 53 30 - 1 6 2 1
- voturi împotrivă (NU):4 - 3 - 1 - - -
- abțineri:1 - - - - - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
12. Boghicevici Claudia PNL DA
13. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Canacheu Costică PNL DA
16. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Cernea Remus-Florinel - DA
19. Chebac Eugen PSD DA
20. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
21. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
22. Costin Gheorghe PNL DA
23. Covaci Dorel PSD DA
24. Cristea Aurelia PSD DA
25. Cristea Victor PSD DA
26. Daea Petre PSD DA
27. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
28. Delureanu Virgil PSD DA
29. Dima Toader PSD DA
30. Doboș Anton PNL DA
31. Dobre Victor Paul PNL DA
32. Dobrinescu Traian PNL DA
33. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
34. Erdei Dolóczki István UDMR NU
35. Fonta Nuțu PSD DA
36. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
37. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
38. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
39. Grama Horia PSD DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Guran Virgil PNL DA
42. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
43. Horga Vasile PNL DA
44. Intotero Natalia-Elena PSD DA
45. Itu Cornel PSD DA
46. Khraibani Camelia PSD DA
47. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
48. Longher Ghervazen Minoritati DA
49. Manolescu Oana Minoritati DA
50. Marin Laura PSD DA
51. Melinte Ion PSD DA
52. Mihai Aurelian PNL DA
53. Mincă Liliana PSD DA
54. Molnar Zsolt UDMR DA
55. Munteanu Ioan PSD DA
56. Neacșu Marian PSD DA
57. Necula Cosmin PSD DA
58. Nichita Cristina PSD DA
59. Nicolae Florian PNL DA
60. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
61. Niță Emil PSD DA
62. Orban Ludovic PNL NU
63. Pană Adriana-Doina PSD DA
64. Pardău Dumitru PNL DA
65. Paul Maria-Andreea PNL DA
66. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
67. Petric Octavian PSD DA
68. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
69. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
70. Răducanu Ion PSD DA
71. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
72. Reuer Elena-Ramona PNL DA
73. Roman Ioan Sorin PSD DA
74. Roman Victor PSD DA
75. Roșca Lucreția PSD DA
76. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
77. Solomon Adrian PSD DA
78. Stan Ioan PSD DA
79. Stragea Sorin Constantin PSD DA
80. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
81. Șimon Gheorghe PSD DA
82. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
83. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
84. Teju Sorin ALDE Abținere
85. Tiuch Cătălin PSD DA
86. Toader Mircea-Nicu PNL DA
87. Tudorie Violeta PSD DA
88. Udriște Gheorghe PNL DA
89. Uricec Eugen Constantin PSD DA
90. Vainer Aurel Minoritati DA
91. Varga Vasile PNL DA
92. Vlase Petru Gabriel PSD DA
93. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
94. Weber Mihai PSD DA
95. Zaharcu Neviser PSD DA
96. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
97. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
98. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 octombrie 2019, 6:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro