Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 12:44 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 12:44

Subiect vot: Dezbaterea în grupuri de câte 50 amendamente
PL 671/2015 privind redresarea și rezoluția instituțiilor de credit și a firmelor de investiții, precum și pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul financiar
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:95 50 33 - 2 6 3 1
- voturi pentru (DA):94 50 32 - 2 6 3 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
12. Boghicevici Claudia PNL DA
13. Budurescu Daniel-Stamate PNL Abținere
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Canacheu Costică PNL DA
16. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Cernea Remus-Florinel - DA
19. Chebac Eugen PSD DA
20. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
21. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
22. Ciuhodaru Tudor PSD DA
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Covaci Dorel PSD DA
25. Cristea Aurelia PSD DA
26. Cristea Victor PSD DA
27. Daea Petre PSD DA
28. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
29. Delureanu Virgil PSD DA
30. Dima Toader PSD DA
31. Doboș Anton PNL DA
32. Dobre Victor Paul PNL DA
33. Dobrinescu Traian PNL DA
34. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Fonta Nuțu PSD DA
37. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
38. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
39. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Guran Virgil PNL DA
42. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
43. Horga Vasile PNL DA
44. Intotero Natalia-Elena PSD DA
45. Itu Cornel PSD DA
46. Khraibani Camelia PSD DA
47. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
48. Longher Ghervazen Minoritati DA
49. Manolescu Oana Minoritati DA
50. Marin Laura PSD DA
51. Mihai Aurelian PNL DA
52. Mincă Liliana PSD DA
53. Molnar Zsolt UDMR DA
54. Munteanu Ioan PSD DA
55. Neacșu Marian PSD DA
56. Necula Cosmin PSD DA
57. Nichita Cristina PSD DA
58. Nicolae Florian PNL DA
59. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
60. Niță Emil PSD DA
61. Orban Ludovic PNL DA
62. Pană Adriana-Doina PSD DA
63. Pardău Dumitru PNL DA
64. Paul Maria-Andreea PNL DA
65. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
66. Petric Octavian PSD DA
67. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
68. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
69. Răducanu Ion PSD DA
70. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
71. Reuer Elena-Ramona PNL DA
72. Roman Ioan Sorin PSD DA
73. Roman Victor PSD DA
74. Roșca Lucreția PSD DA
75. Stragea Sorin Constantin PSD DA
76. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
77. Șimon Gheorghe PSD DA
78. Ștefan Viorel PSD DA
79. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
80. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
81. Teju Sorin ALDE DA
82. Tiuch Cătălin PSD DA
83. Toader Mircea-Nicu PNL DA
84. Tudorie Violeta PSD DA
85. Udriște Gheorghe PNL DA
86. Uricec Eugen Constantin PSD DA
87. Vainer Aurel Minoritati DA
88. Varga Vasile PNL DA
89. Vlase Petru Gabriel PSD DA
90. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
91. Weber Mihai PSD DA
92. Zaharcu Neviser PSD DA
93. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
94. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
95. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 octombrie 2019, 5:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro