Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.04.2017 > 10:12 Versiunea pentru printare
Marți, 11 aprilie 2017, ora 10:12

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 38/2010 pentru modificarea și completarea Legii nr.315/2004 privind dezvoltarea regională în România, cu modificările și completările ulterioare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:108 54 18 10 10 5 4 7
- voturi pentru (DA):108 54 18 10 10 5 4 7
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PMP DA
8. Bălănescu Alexandru PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benkő Erika UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Bode Lucian Nicolae PNL DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Bran Ioana PSD DA
18. Budăi Marius-Constantin PSD DA
19. Burciu Cristina PSD DA
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Căciulă Aurel PSD DA
22. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
23. Cherecheș Viorica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Chiriță Dumitru PSD DA
26. Ciuhodaru Tudor PSD DA
27. Cobuz Maricela PSD DA
28. Cocoș Vasile PSD DA
29. Codreanu Constantin PMP DA
30. Csoma Botond UDMR DA
31. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
32. Cupă Ion ALDE DA
33. Dinu Cristina-Elena PSD DA
34. Dobre Victor Paul PNL DA
35. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
36. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
37. Drulă Cătălin USR DA
38. Dunava Costel Neculai PSD DA
39. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
40. Floroiu Ionel PSD DA
41. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
42. Gavrilă Camelia PSD DA
43. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
44. Ghinea Cristian USR DA
45. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
46. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
47. Huncă Mihaela PSD DA
48. Iacomi Iulian PSD DA
49. Ion Stelian-Cristian USR DA
50. Ioniță Antoneta PNL DA
51. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
52. Lazăr Sorin PSD DA
53. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
54. Lovin Dumitru ALDE DA
55. Lungu Tudorița PNL DA
56. Lupașcu Costel PSD DA
57. Lupescu Dumitru USR DA
58. Macovei Silviu Nicu PSD DA
59. Manole Petre-Florin PSD DA
60. Mareș Mara PNL DA
61. Marica Petru-Sorin PSD DA
62. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
63. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
64. Mînzatu Roxana PSD DA
65. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
66. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
67. Munteanu Ioan PSD DA
68. Neață Eugen PSD DA
69. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
70. Nistor Laurențiu PSD DA
71. Niță Nicu PSD DA
72. Olteanu Daniel PNL DA
73. Oprea Dumitru PNL DA
74. Oteșanu Daniela PSD DA
75. Pambuccian Varujan Minoritati DA
76. Paraschiv Rodica PSD DA
77. Pașcan Emil-Marius PMP DA
78. Păle Dănuț PSD DA
79. Pop Andrei PSD DA
80. Pop Georgian PSD DA
81. Pop Tudor Rareș USR DA
82. Popa Florin PSD DA
83. Presură Alexandra PSD DA
84. Prună Cristina-Mădălina USR DA
85. Răduț Violeta PSD DA
86. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
87. Roman Florin-Claudiu PNL DA
88. Romanescu Cristinel PNL DA
89. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
90. Seres Dénes UDMR DA
91. Simion Lucian-Eduard PSD DA
92. Simonis Alfred - Robert PSD DA
93. Solomon Adrian PSD DA
94. Spânu Ion PSD DA
95. Stancu Florinel PSD DA
96. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
97. Suciu Matei PSD DA
98. Șarapatin Elvira PSD DA
99. Șovăială Constantin PNL DA
100. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
101. Terea Ioan PSD DA
102. Tripa Florin-Dan PSD DA
103. Tudor Beatrice PSD DA
104. Tușa Adriana Diana PSD DA
105. Varga Glad-Aurel PNL DA
106. Vass Levente UDMR DA
107. Vlase Petru Gabriel PSD DA
108. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 februarie 2020, 21:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro