Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.04.2017 > 10:06 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 aprilie 2017, ora 10:06

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:67 33 7 8 4 4 5 6
- voturi pentru (DA):66 32 7 8 4 4 5 6
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Anton Anton ALDE DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balint Liviu-Ioan PMP DA
5. Bejinariu Eugen PSD DA
6. Bichineț Corneliu PMP DA
7. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
8. Bran Ioana PSD DA
9. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
10. Burciu Cristina PSD DA
11. Călin Ion PSD DA
12. Chichirău Cosette-Paula USR DA
13. Chiriac Viorel PSD DA
14. Cîtea Vasile PSD DA
15. Cocoș Vasile PSD DA
16. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
17. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
18. Cupă Ion ALDE DA
19. Dinu Cristina-Elena PSD DA
20. Dunava Costel Neculai PSD DA
21. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
22. Furic Iarco Minoritati DA
23. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
24. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
25. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
26. Huncă Mihaela PSD DA
27. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
28. Ignat Miron Minoritati DA
29. Ioniță Antoneta PNL DA
30. Korodi Attila UDMR DA
31. Lazăr Sorin PSD DA
32. Macovei Silviu Nicu PSD DA
33. Marica Petru-Sorin PSD DA
34. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
35. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
36. Munteanu Ioan PSD DA
37. Neață Eugen PSD DA
38. Niță Nicu PSD DA
39. Nosa Iuliu PSD DA
40. Oprea Dumitru PNL DA
41. Oteșanu Daniela PSD DA
42. Paraschiv Rodica PSD DA
43. Păle Dănuț PSD DA
44. Popa Florin PSD DA
45. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
46. Rădulescu Alexandru PSD DA
47. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
48. Răduț Violeta PSD DA
49. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
50. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
51. Sefer Cristian-George PMP DA
52. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
53. Seres Dénes UDMR DA
54. Simionca Ionuț PMP DA
55. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
56. Stancu Florinel PSD DA
57. Șarapatin Elvira PSD DA
58. Terea Ioan PSD DA
59. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
60. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
61. Varga Vasile PNL DA
62. Vass Levente UDMR DA
63. Vexler Silviu Minoritati DA
64. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
65. Vlase Petru Gabriel PSD DA
66. Zamfira Constantin-Cătălin PSD -
67. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 noiembrie 2019, 0:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro