Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.04.2017 > 10:45 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 aprilie 2017, ora 10:45

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 318/2016 pentru modificarea Legii nr.205/2004 privind protecția animalelor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:125 65 15 19 10 6 4 6
- voturi pentru (DA):124 65 14 19 10 6 4 6
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Antal István-János UDMR DA
2. Anton Anton ALDE DA
3. Apjok Norbert UDMR DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Barna Ilie Dan USR DA
7. Bălănescu Alexandru PSD DA
8. Benedek Zacharie UDMR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
15. Bran Ioana PSD DA
16. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
17. Budăi Marius-Constantin PSD DA
18. Burciu Cristina PSD DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
21. Cherecheș Viorica PNL DA
22. Chichirău Cosette-Paula USR DA
23. Chiriac Viorel PSD DA
24. Chiriță Dumitru PSD DA
25. Ciocan Dan PSD DA
26. Cîtea Vasile PSD DA
27. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
28. Csoma Botond UDMR DA
29. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
30. Cupă Ion ALDE DA
31. Dehelean Silviu USR DA
32. Dinu Cristina-Elena PSD DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
35. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
36. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
37. Dunava Costel Neculai PSD DA
38. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
39. Farago Petru UDMR DA
40. Fădor Angelica PNL DA
41. Floroiu Ionel PSD DA
42. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
43. Furic Iarco Minoritati DA
44. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
45. Gavrilă Camelia PSD DA
46. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
47. Gheorghe Tinel PNL Abținere
48. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
49. Halici Nicușor PSD DA
50. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
51. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
52. Huncă Mihaela PSD DA
53. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
54. Ion Stelian-Cristian USR DA
55. Ioniță Antoneta PNL DA
56. Itu Cornel PSD DA
57. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
58. Jivan Luminița-Maria PSD DA
59. Korodi Attila UDMR DA
60. Lazăr Sorin PSD DA
61. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
62. Longher Victoria Minoritati DA
63. Lovin Dumitru ALDE DA
64. Lupescu Dumitru USR DA
65. Macovei Silviu Nicu PSD DA
66. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
67. Mohaci Mihai PSD DA
68. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
69. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
72. Neagu Nicolae PNL DA
73. Neață Eugen PSD DA
74. Niță Nicu PSD DA
75. Nosa Iuliu PSD DA
76. Olar Corneliu PNL DA
77. Oprea Dumitru PNL DA
78. Oteșanu Daniela PSD DA
79. Pană Adriana-Doina PSD DA
80. Paraschiv Rodica PSD DA
81. Păle Dănuț PSD DA
82. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
83. Pop Andrei PSD DA
84. Popa Florin PSD DA
85. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
86. Presură Alexandra PSD DA
87. Prună Cristina-Mădălina USR DA
88. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
89. Rădulescu Alexandru PSD DA
90. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
91. Răduț Violeta PSD DA
92. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
93. Roman Florin-Claudiu PNL DA
94. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
95. Sefer Cristian-George PMP DA
96. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
97. Seres Dénes UDMR DA
98. Simonis Alfred - Robert PSD DA
99. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
100. Spânu Ion PSD DA
101. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
102. Stancu Florinel PSD DA
103. Stănescu Alexandru PSD DA
104. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
105. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
106. Șarapatin Elvira PSD DA
107. Șotcan Theodora PSD DA
108. Șovăială Constantin PNL DA
109. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
110. Terea Ioan PSD DA
111. Toma Ilie PSD DA
112. Trușcă Constantin PSD DA
113. Tudor Beatrice PSD DA
114. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
115. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
116. Vass Levente UDMR DA
117. Văcaru Alin Vasile PSD DA
118. Vexler Silviu Minoritati DA
119. Vișan George-Gabriel PSD DA
120. Vîrză Mihăiță PSD DA
121. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
122. Vlase Petru Gabriel PSD DA
123. Zainea Cornel USR DA
124. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
125. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 14 noiembrie 2019, 20:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro