Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.04.2017 > 11:27 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 aprilie 2017, ora 11:27

Subiect vot: Modificare ordine de zi - Punctul 31 din ordinea de zi devine punctul 29.
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:139 72 20 17 9 6 6 9
- voturi pentru (DA):137 71 20 17 9 6 6 8
- voturi împotrivă (NU):2 1 - - - - - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PMP DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
17. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
18. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
21. Bran Ioana PSD DA
22. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
23. Budăi Marius-Constantin PSD DA
24. Bulai Iulian USR DA
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Calista Mara-Daniela PNL DA
27. Calotă Florică Ică ALDE DA
28. Căciulă Aurel PSD DA
29. Călin Ion PSD DA
30. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
31. Cherecheș Viorica PNL DA
32. Chiriac Viorel PSD DA
33. Cîtea Vasile PSD DA
34. Codreanu Constantin PMP DA
35. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
36. Csoma Botond UDMR DA
37. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
38. Dehelean Silviu USR DA
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
41. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
42. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
43. Dunava Costel Neculai PSD DA
44. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Fădor Angelica PNL DA
47. Floroiu Ionel PSD DA
48. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
49. Furic Iarco Minoritati DA
50. Furtună Mirela PSD DA
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
52. Gavrilă Camelia PSD DA
53. Găină Mihăiță PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Halici Nicușor PSD DA
57. Huncă Mihaela PSD DA
58. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
59. Iacomi Iulian PSD DA
60. Iancu Iulian PSD DA
61. Iftimie Neculai PSD DA
62. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
63. Intotero Natalia-Elena PSD DA
64. Ioniță Antoneta PNL DA
65. Itu Cornel PSD DA
66. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
67. Korodi Attila UDMR DA
68. Lazăr Sorin PSD DA
69. Longher Victoria Minoritati DA
70. Lovin Dumitru ALDE DA
71. Lupescu Dumitru USR DA
72. Macovei Silviu Nicu PSD DA
73. Marica Petru-Sorin PSD DA
74. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
75. Mohaci Mihai PSD DA
76. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
77. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
78. Munteanu Ioan PSD NU
79. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
80. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
81. Neagu Nicolae PNL DA
82. Neață Eugen PSD DA
83. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
84. Nicolae Andrei PSD DA
85. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
86. Niță Nicu PSD DA
87. Olteanu Daniel PNL DA
88. Oprea Dumitru PNL DA
89. Oteșanu Daniela PSD DA
90. Pană Adriana-Doina PSD DA
91. Paraschiv Rodica PSD DA
92. Păle Dănuț PSD DA
93. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
94. Pop Andrei PSD DA
95. Popa Florin PSD DA
96. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
97. Popescu Pavel PNL DA
98. Presură Alexandra PSD DA
99. Prună Cristina-Mădălina USR DA
100. Radu Anișoara PSD DA
101. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
102. Rădulescu Alexandru PSD DA
103. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
104. Răduț Violeta PSD DA
105. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
106. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
107. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
108. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
109. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
110. Seres Dénes UDMR DA
111. Simionca Ionuț PMP DA
112. Simonis Alfred - Robert PSD DA
113. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
114. Solomon Adrian PSD DA
115. Spânu Ion PSD DA
116. Stativă Irinel Ioan PSD DA
117. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
118. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
119. Șotcan Theodora PSD DA
120. Șova Lucian PSD DA
121. Șovăială Constantin PNL DA
122. Ștefan Corneliu PSD DA
123. Ștefan Ion PNL DA
124. Terea Ioan PSD DA
125. Toma Ilie PSD DA
126. Trușcă Constantin PSD DA
127. Tudor Beatrice PSD DA
128. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
129. Vasile Daniel Minoritati DA
130. Vass Levente UDMR DA
131. Văcaru Alin Vasile PSD DA
132. Vexler Silviu Minoritati DA
133. Vișan George-Gabriel PSD DA
134. Vîlceanu Dan PNL DA
135. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
136. Vlase Petru Gabriel PSD DA
137. Zainea Cornel USR DA
138. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
139. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 13 noiembrie 2019, 10:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro