Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.04.2017 > 11:28 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 aprilie 2017, ora 11:28

Subiect vot: Retrimitere la comisie - PL-x 338/2016
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:134 72 19 14 8 6 5 10
- voturi pentru (DA):131 72 19 14 8 6 5 7
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - - - - - - 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PMP DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
15. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
16. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
19. Bran Ioana PSD DA
20. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
21. Budăi Marius-Constantin PSD DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calotă Florică Ică ALDE DA
24. Căciulă Aurel PSD DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
27. Cherecheș Viorica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Cîtea Vasile PSD DA
30. Codreanu Constantin PMP DA
31. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
32. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
33. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
34. Dehelean Silviu USR DA
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
37. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
38. Dunava Costel Neculai PSD DA
39. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Fădor Angelica PNL DA
42. Floroiu Ionel PSD DA
43. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
44. Furic Iarco Minoritati DA
45. Furtună Mirela PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
47. Gavrilă Camelia PSD DA
48. Găină Mihăiță PSD DA
49. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
50. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
51. Halici Nicușor PSD DA
52. Huncă Mihaela PSD DA
53. Iacomi Iulian PSD DA
54. Iancu Iulian PSD DA
55. Iftimie Neculai PSD DA
56. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
57. Intotero Natalia-Elena PSD DA
58. Ioniță Antoneta PNL DA
59. Itu Cornel PSD DA
60. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
61. Korodi Attila UDMR DA
62. Lazăr Sorin PSD DA
63. Longher Victoria Minoritati DA
64. Lovin Dumitru ALDE DA
65. Lupescu Dumitru USR DA
66. Macovei Silviu Nicu PSD DA
67. Marica Petru-Sorin PSD DA
68. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
69. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
70. Mohaci Mihai PSD DA
71. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
72. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
73. Munteanu Ioan PSD DA
74. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
75. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
76. Neagu Nicolae PNL DA
77. Neață Eugen PSD DA
78. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
79. Nicolae Andrei PSD DA
80. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
81. Niță Nicu PSD DA
82. Olteanu Daniel PNL DA
83. Oprea Dumitru PNL DA
84. Oteșanu Daniela PSD DA
85. Pană Adriana-Doina PSD DA
86. Paraschiv Rodica PSD DA
87. Păle Dănuț PSD DA
88. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
89. Pop Andrei PSD DA
90. Popa Florin PSD DA
91. Popescu Mariana-Venera Minoritati -
92. Popescu Pavel PNL DA
93. Presură Alexandra PSD DA
94. Prună Cristina-Mădălina USR DA
95. Radu Anișoara PSD DA
96. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
97. Rădulescu Alexandru PSD DA
98. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
99. Răduț Violeta PSD DA
100. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
101. Roman Florin-Claudiu PNL DA
102. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
103. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
104. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
105. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
106. Seres Dénes UDMR DA
107. Simionca Ionuț PMP DA
108. Simonis Alfred - Robert PSD DA
109. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
110. Solomon Adrian PSD DA
111. Stativă Irinel Ioan PSD DA
112. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
113. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
114. Șotcan Theodora PSD DA
115. Șova Lucian PSD DA
116. Șovăială Constantin PNL DA
117. Ștefan Corneliu PSD DA
118. Ștefan Ion PNL DA
119. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
120. Terea Ioan PSD DA
121. Toma Ilie PSD DA
122. Trușcă Constantin PSD DA
123. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
124. Vasile Daniel Minoritati -
125. Vass Levente UDMR DA
126. Văcaru Alin Vasile PSD DA
127. Vexler Silviu Minoritati DA
128. Vișan George-Gabriel PSD DA
129. Vîlceanu Dan PNL DA
130. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
131. Vlase Petru Gabriel PSD DA
132. Zainea Cornel USR DA
133. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 ianuarie 2020, 14:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro