Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.04.2017 > 16:06 Versiunea pentru printare
Luni, 24 aprilie 2017, ora 16:06

Poziție pe
ordinea de zi:
7
Subiect vot: Propunere includere pe ordinea de zi - includere pe ordinea de zi
PL 141/2017 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.98/2016 pentru prorogarea unor termene, instituirea unor noi termene, privind unele măsuri pentru finalizarea activităților cuprinse în contractele încheiate în cadrul Acordului de împrumut dintre România și Banca Internațională pentru Reconstrucție și Dezvoltare pentru finanțarea Proiectului privind reforma sistemulu judiciar, semnat la București la 27 ianuarie 2006, ratificat prin Legea nr.205/2006, precum și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:134 81 7 16 8 7 3 12
- voturi pentru (DA):133 81 6 16 8 7 3 12
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andrușcă Dănuț PSD DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Badea Leonardo PSD DA
9. Barna Ilie Dan USR DA
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Benedek Zacharie UDMR DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
17. Borza Remus-Adrian ALDE DA
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Bran Ioana PSD DA
20. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
21. Burciu Cristina PSD DA
22. Calotă Florică Ică ALDE DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Ciocan Dan PSD DA
26. Cîtea Vasile PSD DA
27. Cobuz Maricela PSD DA
28. Cocoș Vasile PSD DA
29. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
30. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
31. Dîrzu Ioan PSD DA
32. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
33. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
34. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
35. Drulă Cătălin USR DA
36. Dunava Costel Neculai PSD DA
37. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
38. Farago Petru UDMR DA
39. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
40. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
41. Furic Iarco Minoritati DA
42. Furtună Mirela PSD DA
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
44. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
45. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
46. Gheorghiu Bogdan PNL -
47. Ghinea Cristian USR DA
48. Halici Nicușor PSD DA
49. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
50. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
51. Huncă Mihaela PSD DA
52. Iacomi Iulian PSD DA
53. Ignat Miron Minoritati DA
54. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
55. Intotero Natalia-Elena PSD DA
56. Itu Cornel PSD DA
57. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
58. Lazăr Sorin PSD DA
59. Lovin Dumitru ALDE DA
60. Lungu Tudorița PNL DA
61. Lupașcu Costel PSD DA
62. Lupescu Dumitru USR DA
63. Macovei Silviu Nicu PSD DA
64. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
65. Mareș Mara PNL DA
66. Marica Petru-Sorin PSD DA
67. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
68. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
69. Mînzatu Roxana PSD DA
70. Mohaci Mihai PSD DA
71. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
72. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
73. Munteanu Ioan PSD DA
74. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
75. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
76. Neață Eugen PSD DA
77. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
78. Nistor Laurențiu PSD DA
79. Niță Nicu PSD DA
80. Nosa Iuliu PSD DA
81. Olteanu Daniel PNL DA
82. Oteșanu Daniela PSD DA
83. Paraschiv Rodica PSD DA
84. Pașcan Emil-Marius PMP DA
85. Păle Dănuț PSD DA
86. Petrea Gabriel PSD DA
87. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
88. Petric Octavian PSD DA
89. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
90. Pop Andrei PSD DA
91. Popa Florin PSD DA
92. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
93. Presură Alexandra PSD DA
94. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
95. Radu Anișoara PSD DA
96. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
97. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
98. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
99. Rotaru Alexandru PSD DA
100. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
101. Simonis Alfred - Robert PSD DA
102. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
103. Solomon Adrian PSD DA
104. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
105. Stancu Florinel PSD DA
106. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
107. Suciu Matei PSD DA
108. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
109. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
110. Szabó Ödön UDMR DA
111. Șarapatin Elvira PSD DA
112. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
113. Șotcan Theodora PSD DA
114. Șova Lucian PSD DA
115. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
116. Terea Ioan PSD DA
117. Tîlvăr Angel PSD DA
118. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
119. Toma Ilie PSD DA
120. Tudor Beatrice PSD DA
121. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
122. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
123. Vasile Daniel Minoritati DA
124. Vass Levente UDMR DA
125. Velcea Nicolae PSD DA
126. Vexler Silviu Minoritati DA
127. Vișan George-Gabriel PSD DA
128. Vîrză Mihăiță PSD DA
129. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
130. Vlase Petru Gabriel PSD DA
131. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
132. Zainea Cornel USR DA
133. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 ianuarie 2020, 15:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro