Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.04.2017 > 16:08 Versiunea pentru printare
Luni, 24 aprilie 2017, ora 16:08

Subiect vot: Propunere 3
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:163 90 17 19 9 7 7 14
- voturi pentru (DA):161 90 17 17 9 7 7 14
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:2 - - 2 - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andrușcă Dănuț PSD DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Badea Leonardo PSD DA
9. Barna Ilie Dan USR DA
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Bichineț Corneliu PMP DA
16. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
17. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
18. Bode Lucian Nicolae PNL DA
19. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
20. Borza Remus-Adrian ALDE DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Bran Ioana PSD DA
23. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
24. Bulai Iulian USR DA
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Calotă Florică Ică ALDE DA
27. Căciulă Aurel PSD DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Cherecheș Viorica PNL DA
30. Chichirău Cosette-Paula USR DA
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Ciocan Dan PSD DA
33. Cîtea Vasile PSD DA
34. Cobuz Maricela PSD DA
35. Cocoș Vasile PSD DA
36. Codreanu Constantin PMP DA
37. Cosma Lavinia-Corina USR DA
38. Cristache Cătălin PMP DA
39. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
40. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
41. Dîrzu Ioan PSD DA
42. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
43. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
44. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
45. Drulă Cătălin USR Abținere
46. Dunava Costel Neculai PSD DA
47. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Farago Petru UDMR DA
50. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
51. Floroiu Ionel PSD DA
52. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
53. Furic Iarco Minoritati DA
54. Furtună Mirela PSD DA
55. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
56. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
57. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
58. Gheorghiu Bogdan PNL DA
59. Ghinea Cristian USR Abținere
60. Halici Nicușor PSD DA
61. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
62. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
63. Huncă Mihaela PSD DA
64. Iacomi Iulian PSD DA
65. Ignat Miron Minoritati DA
66. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
67. Intotero Natalia-Elena PSD DA
68. Itu Cornel PSD DA
69. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
70. Jivan Luminița-Maria PSD DA
71. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
72. Lazăr Sorin PSD DA
73. Longher Victoria Minoritati DA
74. Lovin Dumitru ALDE DA
75. Lungu Tudorița PNL DA
76. Lupașcu Costel PSD DA
77. Lupescu Dumitru USR DA
78. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
79. Manole Petre-Florin PSD DA
80. Mareș Mara PNL DA
81. Marica Petru-Sorin PSD DA
82. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
83. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
84. Mihalescul Dumitru PNL DA
85. Mînzatu Roxana PSD DA
86. Mohaci Mihai PSD DA
87. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
88. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
89. Munteanu Ioan PSD DA
90. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
91. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
92. Neață Eugen PSD DA
93. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
94. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
95. Niță Nicu PSD DA
96. Nosa Iuliu PSD DA
97. Olteanu Daniel PNL DA
98. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
99. Oteșanu Daniela PSD DA
100. Pambuccian Varujan Minoritati DA
101. Paraschiv Rodica PSD DA
102. Pașcan Emil-Marius PMP DA
103. Pau Radu - Adrian PSD DA
104. Păle Dănuț PSD DA
105. Petrea Gabriel PSD DA
106. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
107. Petric Octavian PSD DA
108. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
109. Pop Andrei PSD DA
110. Popa Florin PSD DA
111. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
112. Presură Alexandra PSD DA
113. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
114. Radu Anișoara PSD DA
115. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
116. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
117. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
118. Roman Florin-Claudiu PNL DA
119. Rotaru Alexandru PSD DA
120. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
121. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
122. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
123. Simion Lucian-Eduard PSD DA
124. Simionca Ionuț PMP DA
125. Simonis Alfred - Robert PSD DA
126. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
127. Solomon Adrian PSD DA
128. Spânu Ion PSD DA
129. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
130. Stancu Florinel PSD DA
131. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
132. Suciu Matei PSD DA
133. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
134. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
135. Szabó Ödön UDMR DA
136. Șarapatin Elvira PSD DA
137. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
138. Șotcan Theodora PSD DA
139. Șova Lucian PSD DA
140. Șovăială Constantin PNL DA
141. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
142. Tabugan Ion PMP DA
143. Terea Ioan PSD DA
144. Tîlvăr Angel PSD DA
145. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
146. Toma Ilie PSD DA
147. Trușcă Constantin PSD DA
148. Tudor Beatrice PSD DA
149. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
150. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
151. Vasile Daniel Minoritati DA
152. Vasilică Radu Costin PSD DA
153. Văcaru Alin Vasile PSD DA
154. Velcea Nicolae PSD DA
155. Vexler Silviu Minoritati DA
156. Vișan George-Gabriel PSD DA
157. Vîrză Mihăiță PSD DA
158. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
159. Vlase Petru Gabriel PSD DA
160. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
161. Zainea Cornel USR DA
162. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
163. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 23 februarie 2020, 4:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro