Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.04.2017 > 16:08 Versiunea pentru printare
Luni, 24 aprilie 2017, ora 16:08

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 72/2014 privind gestionarea câinilor fără deținător, identificarea și controlul reproducerii câinilor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:150 83 14 18 10 6 5 14
- voturi pentru (DA):149 83 14 17 10 6 5 14
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - 1 - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Badea Leonardo PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Bende Sándor UDMR DA
12. Benedek Zacharie UDMR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
17. Borza Remus-Adrian ALDE DA
18. Bran Ioana PSD DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Bulai Iulian USR DA
21. Burciu Cristina PSD DA
22. Calotă Florică Ică ALDE DA
23. Căciulă Aurel PSD DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Chichirău Cosette-Paula USR DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Cîtea Vasile PSD DA
29. Cobuz Maricela PSD DA
30. Codreanu Constantin PMP DA
31. Cosma Lavinia-Corina USR DA
32. Cristache Cătălin PMP DA
33. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
34. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
35. Dîrzu Ioan PSD DA
36. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
37. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
38. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
39. Drulă Cătălin USR Abținere
40. Dunava Costel Neculai PSD DA
41. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
42. Erdei Dolóczki István UDMR DA
43. Farago Petru UDMR DA
44. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
45. Floroiu Ionel PSD DA
46. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
47. Furic Iarco Minoritati DA
48. Furtună Mirela PSD DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
51. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
52. Gheorghiu Bogdan PNL DA
53. Ghinea Cristian USR DA
54. Halici Nicușor PSD DA
55. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
56. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
57. Huncă Mihaela PSD DA
58. Iacomi Iulian PSD DA
59. Ignat Miron Minoritati DA
60. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
61. Intotero Natalia-Elena PSD DA
62. Itu Cornel PSD DA
63. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
64. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Longher Victoria Minoritati DA
67. Lovin Dumitru ALDE DA
68. Lungu Tudorița PNL DA
69. Lupașcu Costel PSD DA
70. Lupescu Dumitru USR DA
71. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
72. Manole Petre-Florin PSD DA
73. Mareș Mara PNL DA
74. Marica Petru-Sorin PSD DA
75. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
76. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
77. Mihalescul Dumitru PNL DA
78. Mînzatu Roxana PSD DA
79. Mohaci Mihai PSD DA
80. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
81. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
82. Munteanu Ioan PSD DA
83. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
84. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
85. Neață Eugen PSD DA
86. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
87. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
88. Niță Nicu PSD DA
89. Nosa Iuliu PSD DA
90. Olteanu Daniel PNL DA
91. Oteșanu Daniela PSD DA
92. Pambuccian Varujan Minoritati DA
93. Paraschiv Rodica PSD DA
94. Pașcan Emil-Marius PMP DA
95. Pau Radu - Adrian PSD DA
96. Păle Dănuț PSD DA
97. Petrea Gabriel PSD DA
98. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
99. Petric Octavian PSD DA
100. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
101. Pop Andrei PSD DA
102. Popa Florin PSD DA
103. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
104. Presură Alexandra PSD DA
105. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
106. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
107. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
108. Roman Florin-Claudiu PNL DA
109. Rotaru Alexandru PSD DA
110. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
111. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
112. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
113. Simonis Alfred - Robert PSD DA
114. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
115. Solomon Adrian PSD DA
116. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
117. Stancu Florinel PSD DA
118. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
119. Suciu Matei PSD DA
120. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
121. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
122. Szabó Ödön UDMR DA
123. Șarapatin Elvira PSD DA
124. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
125. Șotcan Theodora PSD DA
126. Șova Lucian PSD DA
127. Șovăială Constantin PNL DA
128. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
129. Tabugan Ion PMP DA
130. Tîlvăr Angel PSD DA
131. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
132. Toma Ilie PSD DA
133. Trușcă Constantin PSD DA
134. Tudor Beatrice PSD DA
135. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
136. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
137. Vasile Daniel Minoritati DA
138. Vasilică Radu Costin PSD DA
139. Vass Levente UDMR DA
140. Văcaru Alin Vasile PSD DA
141. Velcea Nicolae PSD DA
142. Vexler Silviu Minoritati DA
143. Vișan George-Gabriel PSD DA
144. Vîrză Mihăiță PSD DA
145. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
146. Vlase Petru Gabriel PSD DA
147. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
148. Zainea Cornel USR DA
149. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
150. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 februarie 2020, 21:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro