Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.05.2017 > 12:09 Versiunea pentru printare
Miercuri, 3 mai 2017, ora 12:09

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:175 95 22 14 10 9 10 15

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Anton Anton ALDE
7. Axinte Vasile PSD
8. Babuș Radu PSD
9. Balint Liviu-Ioan PMP
10. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
12. Benedek Zacharie UDMR
13. Bica Dănuț PNL
14. Bichineț Corneliu PMP
15. Birchall Ana PSD
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD
18. Boboc Valentin Gabriel PSD
19. Bodea Marius PNL
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
22. Bontea Vlad PSD
23. Boroianu Aurel-Robert PNL
24. Borza Remus-Adrian ALDE
25. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
26. Botez Mihai-Cătălin USR
27. Bran Ioana PSD
28. Budăi Marius-Constantin PSD
29. Buicu Corneliu-Florin PSD
30. Bulai Iulian USR
31. Bumb Sorin-Ioan PNL
32. Căciulă Aurel PSD
33. Chiriță Dumitru PSD
34. Ciocan Dan PSD
35. Ciolacu Ion-Marcel PSD
36. Cîtea Vasile PSD
37. Cobuz Maricela PSD
38. Cocoș Vasile PSD
39. Codreanu Constantin PMP
40. Constantin Daniel ALDE
41. Cosma Lavinia-Corina USR
42. Csép Éva-Andrea UDMR
43. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
44. Csoma Botond UDMR
45. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
46. Cupă Ion ALDE
47. Dehelean Silviu USR
48. Dinu Cristina-Elena PSD
49. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
50. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
51. Drulă Cătălin USR
52. Duruș Vlad-Emanuel USR
53. Farago Petru UDMR
54. Florea Oana-Consuela PSD
55. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
56. Furic Iarco Minoritati
57. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
58. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
59. Găină Mihăiță PSD
60. Georgescu Nicolae PSD
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL
62. Ghinea Cristian USR
63. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
64. Halici Nicușor PSD
65. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
66. Holban Georgeta-Carmen PSD
67. Iacomi Iulian PSD
68. Iancu Iulian PSD
69. Iancu Marius-Ionel PSD
70. Ibram Iusein Minoritati
71. Iftimie Neculai PSD
72. Ignat Miron Minoritati
73. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
74. Ion Stelian-Cristian USR
75. Ioniță Antoneta PNL
76. Iordache Florin PSD
77. Itu Cornel PSD
78. Korodi Attila UDMR
79. Lazăr Sorin PSD
80. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
81. Longher Victoria Minoritati
82. Lungu Tudorița PNL
83. Lupașcu Costel PSD
84. Macovei Silviu Nicu PSD
85. Manole Petre-Florin PSD
86. Mareș Mara PNL
87. Márton Árpád-Francisc UDMR
88. Mărgărit Mitică-Marius PSD
89. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
90. Mînzatu Roxana PSD
91. Mocioalcă Ion PSD
92. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
93. Munteanu Ioan PSD
94. Mușoiu Ștefan PSD
95. Nasra Gabriel-Horia PSD
96. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
97. Neață Eugen PSD
98. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
99. Nicolae Andrei PSD
100. Niță Nicu PSD
101. Nosa Iuliu PSD
102. Olar Corneliu PNL
103. Oprișcan Mihai Doru PNL
104. Oteșanu Daniela PSD
105. Palăr Ionel PNL
106. Pambuccian Varujan Minoritati
107. Pașcan Emil-Marius PMP
108. Păle Dănuț PSD
109. Petrea Gabriel PSD
110. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
111. Petric Octavian PSD
112. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
113. Pistru Eusebiu-Manea PNL
114. Ponta Victor-Viorel PSD
115. Pop Andrei PSD
116. Pop Georgian PSD
117. Popa Florin PSD
118. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
119. Popescu Mariana-Venera Minoritati
120. Preda Cezar-Florin PNL
121. Presură Alexandra PSD
122. Prună Cristina-Mădălina USR
123. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
124. Rădulescu Alexandru PSD
125. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
126. Răduț Violeta PSD
127. Roman Florin-Claudiu PNL
128. Roman Ioan Sorin PSD
129. Sefer Cristian-George PMP
130. Seidler Cristian-Gabriel USR
131. Seres Dénes UDMR
132. Simionca Ionuț PMP
133. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
134. Solomon Adrian PSD
135. Spânu Ion PSD
136. Stativă Irinel Ioan PSD
137. Stănescu Alexandru PSD
138. Steriu Valeriu-Andrei PMP
139. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
140. Stroe Ionuț-Marian PNL
141. Suciu Matei PSD
142. Suciu Vasile-Daniel PSD
143. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
144. Szabó Ödön UDMR
145. Șerban Ciprian-Constantin PSD
146. Șotcan Theodora PSD
147. Șova Lucian PSD
148. Șovăială Constantin PNL
149. Ștefan Corneliu PSD
150. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
151. Tabugan Ion PMP
152. Todor Adrian PSD
153. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
154. Tripa Florin-Dan PSD
155. Trușcă Constantin PSD
156. Tudor Beatrice PSD
157. Turcescu Robert-Nicolae PMP
158. Tușa Adriana Diana PSD
159. Ursu Răzvan-Ion PSD
160. Varga Vasile PNL
161. Vasile Daniel Minoritati
162. Vasilescu Lia Olguța PSD
163. Vasilică Radu Costin PSD
164. Vass Levente UDMR
165. Văcaru Alin Vasile PSD
166. Velcea Nicolae PSD
167. Vexler Silviu Minoritati
168. Vișan George-Gabriel PSD
169. Vîrză Mihăiță PSD
170. Vlad Sergiu Cosmin USR
171. Vlase Petru Gabriel PSD
172. Vlăducă Oana-Silvia PSD
173. Vosganian Varujan ALDE
174. Weber Mihai PSD
175. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 ianuarie 2020, 14:41
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro