Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.05.2017 > 11:17 Versiunea pentru printare
Marți, 9 mai 2017, ora 11:17

Subiect vot: Prezență - Vot test 4
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:272 130 58 24 18 14 13 15

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Andrușcă Dănuț PSD
8. Antal István-János UDMR
9. Anton Anton ALDE
10. Apjok Norbert UDMR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Avram Constantin ALDE
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Badea Leonardo PSD
16. Balan Ioan PNL
17. Balint Liviu-Ioan PMP
18. Banias Mircea Marius ALDE
19. Barna Ilie Dan USR
20. Bălănescu Alexandru PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Bende Sándor UDMR
23. Benedek Zacharie UDMR
24. Benga Tudor - Vlad USR
25. Bica Dănuț PNL
26. Bichineț Corneliu PMP
27. Biro Zsolt-Istvan UDMR
28. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
29. Boboc Tudorița-Rodica PSD
30. Boboc Valentin Gabriel PSD
31. Bode Lucian Nicolae PNL
32. Bodea Marius PNL
33. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
34. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
35. Boroianu Aurel-Robert PNL
36. Borza Remus-Adrian ALDE
37. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
38. Botez Mihai-Cătălin USR
39. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
40. Bucura-Oprescu Simona PSD
41. Budăi Marius-Constantin PSD
42. Buicu Corneliu-Florin PSD
43. Bumb Sorin-Ioan PNL
44. Burciu Cristina PSD
45. Calista Mara-Daniela PNL
46. Calotă Florică Ică ALDE
47. Călin Ion PSD
48. Căruceru Aida-Cristina PSD
49. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
50. Cherecheș Florica PNL
51. Cherecheș Viorica PNL
52. Chichirău Cosette-Paula USR
53. Chiriac Viorel PSD
54. Chiriță Dumitru PSD
55. Ciocan Dan PSD
56. Ciofu Tamara-Dorina PSD
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Ciuhodaru Tudor PSD
59. Cîtea Vasile PSD
60. Cobuz Maricela PSD
61. Cocoș Vasile PSD
62. Coliu Doru-Petrișor PMP
63. Constantin Daniel ALDE
64. Cosma Andreea PSD
65. Cosma Lavinia-Corina USR
66. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
67. Cristache Cătălin PMP
68. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
69. Csoma Botond UDMR
70. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
71. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
72. Culeafă Mihai PNL
73. Cupă Ion ALDE
74. Cupșa Ioan PNL
75. Dan Nicușor Daniel USR
76. Dîrzu Ioan PSD
77. Dobre Mircea-Titus PSD
78. Dobrică Ionela Viorela PSD
79. Dobrovie Matei-Adrian USR
80. Dohotaru Adrian-Octavian USR
81. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
82. Drulă Cătălin USR
83. Dunava Costel Neculai PSD
84. Duruș Vlad-Emanuel USR
85. Erdei Dolóczki István UDMR
86. Farago Petru UDMR
87. Firczak Iulius Marian Minoritati
88. Floroiu Ionel PSD
89. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
90. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
91. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
92. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
93. Georgescu Nicolae PSD
94. Gerea Andrei Dominic ALDE
95. Gheorghe Andrei Daniel PNL
96. Gheorghe Tinel PNL
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
98. Ghilea Găvrilă PNL
99. Ghinea Cristian USR
100. Giugea Nicolae PNL
101. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
102. Halici Nicușor PSD
103. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
104. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
105. Holban Georgeta-Carmen PSD
106. Huncă Mihaela PSD
107. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
108. Iacomi Iulian PSD
109. Iancu Iulian PSD
110. Iancu Marius-Ionel PSD
111. Ibram Iusein Minoritati
112. Iftimie Neculai PSD
113. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
114. Intotero Natalia-Elena PSD
115. Ionescu George PNL
116. Ioniță Antoneta PNL
117. Iordache Florin PSD
118. Itu Cornel PSD
119. Jivan Luminița-Maria PSD
120. Kelemen Hunor UDMR
121. Korodi Attila UDMR
122. Kulcsár-Terza József-György UDMR
123. Lazăr Sorin PSD
124. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
125. Longher Victoria Minoritati
126. Lovin Dumitru ALDE
127. Lungu Tudorița PNL
128. Lupașcu Costel PSD
129. Lupescu Dumitru USR
130. Macovei Silviu Nicu PSD
131. Magyar Loránd-Bálint UDMR
132. Manole Petre-Florin PSD
133. Mareș Mara PNL
134. Marica Petru-Sorin PSD
135. Márton Árpád-Francisc UDMR
136. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
137. Mărgărit Mitică-Marius PSD
138. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
139. Mihalescul Dumitru PNL
140. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
141. Mînzatu Roxana PSD
142. Mocioalcă Ion PSD
143. Mohaci Mihai PSD
144. Moldovan Sorin-Dan PNL
145. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
146. Movilă Petru PMP
147. Munteanu Ioan PSD
148. Mușoiu Ștefan PSD
149. Nasra Gabriel-Horia PSD
150. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
151. Neagu Nicolae PNL
152. Neață Eugen PSD
153. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
154. Nicoară Romeo Florin PNL
155. Nicolae Andrei PSD
156. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
157. Nistor Laurențiu PSD
158. Niță Mihai ALDE
159. Niță Nicu PSD
160. Nosa Iuliu PSD
161. Olar Corneliu PNL
162. Olteanu Daniel PNL
163. Oprea Dumitru PNL
164. Oprișcan Mihai Doru PNL
165. Oros Nechita-Adrian PNL
166. Oteșanu Daniela PSD
167. Pambuccian Varujan Minoritati
168. Pană Adriana-Doina PSD
169. Paraschiv Rodica PSD
170. Pașcan Emil-Marius PMP
171. Pau Radu - Adrian PSD
172. Păle Dănuț PSD
173. Petrea Gabriel PSD
174. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
175. Petric Octavian PSD
176. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
177. Pistru Eusebiu-Manea PNL
178. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
179. Pop Andrei PSD
180. Pop Georgian PSD
181. Popa Florin PSD
182. Popa Mihai Valentin PSD
183. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
184. Popescu Mariana-Venera Minoritati
185. Popescu Nicolae-Daniel USR
186. Popescu Pavel PNL
187. Popescu Virgil-Daniel PNL
188. Preda Cezar-Florin PNL
189. Predoiu Marian-Cătălin PNL
190. Presură Alexandra PSD
191. Prișcă Răzvan Sorin PNL
192. Prună Cristina-Mădălina USR
193. Radu Anișoara PSD
194. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
195. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
196. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
197. Rădulescu Dan-Răzvan USR
198. Răduț Violeta PSD
199. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
200. Roman Florin-Claudiu PNL
201. Roman Ioan Sorin PSD
202. Romanescu Cristinel PNL
203. Roșca Lucreția PSD
204. Rotaru Alexandru PSD
205. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
206. Săftoiu Ana Adriana PNL
207. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
208. Sebestyén Csaba-István UDMR
209. Seidler Cristian-Gabriel USR
210. Seres Dénes UDMR
211. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
212. Simion Lucian-Eduard PSD
213. Simionca Ionuț PMP
214. Simonis Alfred - Robert PSD
215. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
216. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
217. Solomon Adrian PSD
218. Spânu Ion PSD
219. Stamatian Vasile-Florin PNL
220. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
221. Stancu Florinel PSD
222. Stativă Irinel Ioan PSD
223. Stănescu Alexandru PSD
224. Steriu Valeriu-Andrei PMP
225. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
226. Stroe Ionuț-Marian PNL
227. Suciu Matei PSD
228. Suciu Vasile-Daniel PSD
229. Szabó Ödön UDMR
230. Șarapatin Elvira PSD
231. Șerban Ciprian-Constantin PSD
232. Șimon Gheorghe PSD
233. Șotcan Theodora PSD
234. Șova Lucian PSD
235. Șovăială Constantin PNL
236. Ștefan Corneliu PSD
237. Ștefan Ion PNL
238. Ștefan Viorel PSD
239. Tabugan Ion PMP
240. Tănăsescu Alina-Elena PSD
241. Tîlvăr Angel PSD
242. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
243. Toma Ilie PSD
244. Tomac Eugen PMP
245. Tripa Florin-Dan PSD
246. Trușcă Constantin PSD
247. Tudor Beatrice PSD
248. Turcan Raluca PNL
249. Turcescu Robert-Nicolae PMP
250. Tușa Adriana Diana PSD
251. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
252. Ursu Răzvan-Ion PSD
253. Varga Glad-Aurel PNL
254. Varga Vasile PNL
255. Vasile Daniel Minoritati
256. Vasilescu Lia Olguța PSD
257. Vasilică Radu Costin PSD
258. Vass Levente UDMR
259. Văcaru Alin Vasile PSD
260. Velcea Nicolae PSD
261. Vexler Silviu Minoritati
262. Vișan George-Gabriel PSD
263. Vîlceanu Dan PNL
264. Vîrză Mihăiță PSD
265. Vlad Sergiu Cosmin USR
266. Vlase Petru Gabriel PSD
267. Vlăducă Oana-Silvia PSD
268. Voicu Mihai Alexandru PNL
269. Vosganian Varujan ALDE
270. Zainea Cornel USR
271. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
272. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 24 ianuarie 2020, 4:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro