Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.11.2018 > 10:20 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 noiembrie 2018, ora 10:20

Subiect vot: PL-x 354/2018 - Retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:94 49 18 10 4 3 4 5 1
- voturi pentru (DA):93 49 18 9 4 3 4 5 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Axinte Vasile PSD DA
3. Bejinariu Eugen PSD DA
4. Bica Dănuț PNL DA
5. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
6. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
7. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
8. Botez Mihai-Cătălin USR DA
9. Buican Cristian PNL DA
10. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
11. Burciu Cristina PSD DA
12. Calotă Florică Ică ALDE DA
13. Căciulă Aurel PSD DA
14. Călin Ion PSD DA
15. Cherecheș Florica PNL DA
16. Cherecheș Viorica PNL DA
17. Chiriac Viorel PSD DA
18. Ciocan Dan PSD DA
19. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
20. Cocoș Vasile PSD DA
21. Codreanu Constantin PMP DA
22. Cosma Lavinia-Corina USR DA
23. Cristache Cătălin PMP DA
24. Cupă Ion ALDE DA
25. Dehelean Silviu USR DA
26. Dîrzu Ioan PSD DA
27. Dunava Costel Neculai PSD DA
28. Erdei Dolóczki István UDMR DA
29. Florea Oana-Consuela PSD DA
30. Floroiu Ionel PSD DA
31. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
32. Gherman Dumitru PSD DA
33. Ghilea Găvrilă PNL DA
34. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
35. Gudu Vasile PNL DA
36. Halici Nicușor PSD DA
37. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
38. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
39. Huncă Mihaela - DA
40. Iancu Iulian PSD DA
41. Ion Stelian-Cristian USR DA
42. Ioniță Antoneta PNL DA
43. Itu Cornel PSD DA
44. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
45. Lungu Tudorița PNL DA
46. Lupașcu Costel PSD DA
47. Lupescu Dumitru USR DA
48. Mareș Mara PNL DA
49. Marica Petru-Sorin PSD DA
50. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
51. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
52. Movilă Petru PMP DA
53. Neagu Nicolae PNL DA
54. Neață Eugen PSD DA
55. Niță Mihai ALDE DA
56. Nosa Iuliu PSD DA
57. Oprea Dumitru PNL DA
58. Oteșanu Daniela PSD DA
59. Pașcan Emil-Marius PMP DA
60. Păle Dănuț PSD DA
61. Pop Georgian PSD DA
62. Pop Tudor Rareș USR DA
63. Popa Florin PSD DA
64. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
65. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
66. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
67. Prună Cristina-Mădălina USR Abținere
68. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
69. Rădulescu Alexandru PSD DA
70. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
71. Roman Florin-Claudiu PNL DA
72. Roman Ioan Sorin PSD DA
73. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
74. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
75. Seres Dénes UDMR DA
76. Simonis Alfred - Robert PSD DA
77. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
78. Stancu Florinel PSD DA
79. Stănescu Alexandru PSD DA
80. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
81. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
82. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
83. Șovăială Constantin PNL DA
84. Teiș Alina PSD DA
85. Terea Ioan PSD DA
86. Tîlvăr Angel PSD DA
87. Todor Adrian PSD DA
88. Toma Ilie PSD DA
89. Tripa Florin-Dan PSD DA
90. Tudor Beatrice PSD DA
91. Vasile Daniel Minoritati DA
92. Vass Levente UDMR DA
93. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
94. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 ianuarie 2020, 8:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro