Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.12.2018 > 16:10 Versiunea pentru printare
Luni, 3 decembrie 2018, ora 16:10

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:140 75 26 19 1 5 3 10 1
- voturi pentru (DA):139 75 26 19 - 5 3 10 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Balint Liviu-Ioan PSD DA
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Benga Tudor - Vlad USR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Bichineț Corneliu PMP DA
16. Biro Zsolt-Istvan UDMR -
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bogaciu Alexandra-Corina - DA
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
21. Bontea Vlad PSD DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bran Ioana PSD DA
24. Buican Cristian PNL DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Bulai Iulian USR DA
27. Burciu Cristina PSD DA
28. Calotă Florică Ică ALDE DA
29. Călin Ion PSD DA
30. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
31. Cherecheș Florica PNL DA
32. Chichirău Cosette-Paula USR DA
33. Chiriac Viorel PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
36. Cobuz Maricela PSD DA
37. Cocoș Vasile PSD DA
38. Dinu Cristina-Elena PSD DA
39. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
40. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
41. Dunava Costel Neculai PSD DA
42. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
43. Fădor Angelica PNL DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gavrilă Camelia PSD DA
48. Găină Mihăiță PSD DA
49. Georgescu Nicolae PSD DA
50. Gheorghiu Bogdan PNL DA
51. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
52. Gherman Dumitru PSD DA
53. Ghilea Găvrilă PNL DA
54. Gilia Claudia PSD DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Halici Nicușor PSD DA
57. Hărătău Elena PSD DA
58. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
59. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
60. Iancu Marius-Ionel PSD DA
61. Ibram Iusein Minoritati DA
62. Ion Stelian-Cristian USR DA
63. Ioniță Antoneta PNL DA
64. Jivan Luminița-Maria PSD DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
67. Lupașcu Costel PSD DA
68. Lupescu Dumitru USR DA
69. Mareș Mara PNL DA
70. Marica Petru-Sorin PSD DA
71. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
72. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
73. Mînzatu Roxana PSD DA
74. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
75. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
76. Neagu Nicolae PNL DA
77. Neață Eugen PSD DA
78. Nicolae Andrei PSD DA
79. Niță Mihai ALDE DA
80. Niță Nicu PSD DA
81. Nosa Iuliu PSD DA
82. Olteanu Daniel ALDE DA
83. Oprea Dumitru PNL DA
84. Oteșanu Daniela PSD DA
85. Paraschiv Rodica PSD DA
86. Pașcan Emil-Marius PMP DA
87. Pau Radu - Adrian PSD DA
88. Păle Dănuț PSD DA
89. Petrea Gabriel PSD DA
90. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
91. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
92. Pop Tudor Rareș USR DA
93. Popa Florin PSD DA
94. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
95. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
96. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
97. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
98. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
99. Prună Cristina-Mădălina USR DA
100. Radu Anișoara PSD DA
101. Rădulescu Alexandru PSD DA
102. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
103. Răduț Violeta PSD DA
104. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
105. Roman Florin-Claudiu PNL DA
106. Romanescu Cristinel PNL DA
107. Rotaru Alexandru PSD DA
108. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
109. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
110. Simionca Ionuț PMP DA
111. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
112. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
113. Solomon Adrian PSD DA
114. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
115. Stancu Florinel PSD DA
116. Stănescu Alexandru PSD DA
117. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
118. Șarapatin Elvira PSD DA
119. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
120. Șișcu George PNL DA
121. Șotcan Theodora PSD DA
122. Șovăială Constantin PNL DA
123. Ștefan Corneliu PSD DA
124. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
125. Tabugan Ion ALDE DA
126. Teiș Alina PSD DA
127. Todor Adrian PSD DA
128. Toma Ilie PSD DA
129. Tudor Beatrice PSD DA
130. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
131. Varga Vasile PNL DA
132. Vasile Daniel Minoritati DA
133. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
134. Velcea Nicolae PSD DA
135. Vîrză Mihăiță PSD DA
136. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
137. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
138. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
139. Zainea Cornel USR DA
140. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 25 ianuarie 2020, 19:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro