Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 15.02.2019 > 10:13 Versiunea pentru printare
Vineri, 15 februarie 2019, ora 10:13

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:234 125 38 20 17 16 7 8 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Antal István-János UDMR
7. Anton Anton ALDE
8. Apjok Norbert UDMR
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Barna Ilie Dan USR
15. Bălănescu Alexandru PSD
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Bende Sándor UDMR
19. Benedek Zacharie UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Benkő Erika UDMR
22. Bica Dănuț PNL
23. Birchall Ana PSD
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PNL
28. Bodea Marius PNL
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bran Ioana PSD
34. Bucura-Oprescu Simona PSD
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bulai Iulian USR
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PSD
40. Calotă Florică Ică ALDE
41. Căciulă Aurel PSD
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Căruceru Aida-Cristina PSD
45. Cherecheș Florica PNL
46. Cherecheș Viorica PNL
47. Chiriac Viorel PSD
48. Ciofu Tamara-Dorina PSD
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Ciuhodaru Tudor PSD
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cobuz Maricela PSD
53. Cocoș Vasile PSD
54. Cosma Lavinia-Corina USR
55. Cristache Cătălin PMP
56. Csép Éva-Andrea UDMR
57. Csoma Botond UDMR
58. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
59. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
60. Cupă Ion ALDE
61. Cupșa Ioan PNL
62. Dehelean Silviu USR
63. Dinu Cristina-Elena PSD
64. Dîrzu Ioan PSD
65. Dobre Victor Paul PNL
66. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
67. Dohotaru Adrian-Octavian -
68. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
69. Drulă Cătălin USR
70. Dumitrache Ileana Cristina PSD
71. Dunava Costel Neculai PSD
72. Duruș Vlad-Emanuel USR
73. Erdei Dolóczki István UDMR
74. Farago Petru UDMR
75. Firczak Iulius Marian Minoritati
76. Florea Oana-Consuela PSD
77. Floroiu Ionel PSD
78. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
79. Furtună Mirela PSD
80. Gavrilă Camelia PSD
81. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
82. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
83. Gerea Andrei Dominic ALDE
84. Gheorghe Tinel PNL
85. Gherman Dumitru PSD
86. Gilia Claudia PSD
87. Goga Octavian PSD
88. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
89. Gudu Vasile PNL
90. Halici Nicușor PSD
91. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
92. Hărătău Elena PSD
93. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
94. Holban Georgeta-Carmen PSD
95. Huncă Mihaela -
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ibram Iusein Minoritati
98. Iftimie Neculai PSD
99. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
100. Intotero Natalia-Elena PSD
101. Ion Stelian-Cristian USR
102. Ioniță Antoneta PNL
103. Iordache Florin PSD
104. Itu Cornel PSD
105. Iurișniți Cristina-Ionela USR
106. Jivan Luminița-Maria PSD
107. Kelemen Hunor UDMR
108. Korodi Attila UDMR
109. Lazăr Sorin PSD
110. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
111. Lovin Dumitru ALDE
112. Lupașcu Costel PSD
113. Lupescu Dumitru USR
114. Macovei Silviu Nicu PSD
115. Magyar Loránd-Bálint UDMR
116. Manole Petre-Florin PSD
117. Mareș Mara PNL
118. Marica Petru-Sorin PSD
119. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
120. Meiroșu Marilena-Emilia -
121. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
122. Mînzatu Roxana PSD
123. Mocanu Adrian ALDE
124. Mohaci Mihai PSD
125. Moldovan Sorin-Dan PNL
126. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
127. Movilă Petru PMP
128. Mușoiu Ștefan PSD
129. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
130. Neagu Nicolae PNL
131. Neață Eugen PSD
132. Nicoară Romeo Florin PNL
133. Nicolae Andrei PSD
134. Nicolicea Eugen PSD
135. Nistor Laurențiu PSD
136. Niță Mihai ALDE
137. Niță Nicu PSD
138. Nosa Iuliu PSD
139. Olar Corneliu PNL
140. Olteanu Daniel ALDE
141. Oprea Dumitru PNL
142. Oprișcan Mihai Doru ALDE
143. Oros Nechita-Adrian PNL
144. Oteșanu Daniela PSD
145. Palăr Ionel PNL
146. Pană Adriana-Doina PSD
147. Paraschiv Rodica PSD
148. Pașcan Emil-Marius PMP
149. Păle Dănuț PSD
150. Petcu Toma-Florin ALDE
151. Petrea Gabriel PSD
152. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
153. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
154. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
155. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
156. Plumb Rovana PSD
157. Pop Andrei PSD
158. Popa Florin PSD
159. Popa Mihai Valentin PSD
160. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
161. Popescu Nicolae-Daniel USR
162. Popescu Pavel PNL
163. Predoiu Marian-Cătălin PNL
164. Presură Alexandra PSD
165. Radu Anișoara PSD
166. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
167. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
168. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
169. Rădulescu Alexandru PSD
170. Rădulescu Dan-Răzvan USR
171. Răduț Violeta PSD
172. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
173. Roman Florin-Claudiu PNL
174. Roman Ioan Sorin PSD
175. Romanescu Cristinel PNL
176. Roșca Lucreția PSD
177. Rotaru Alexandru PSD
178. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
179. Sebestyén Csaba-István UDMR
180. Seidler Cristian-Gabriel USR
181. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
182. Simion Lucian-Eduard PSD
183. Simionca Ionuț PMP
184. Simonis Alfred - Robert PSD
185. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
186. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
187. Solomon Adrian PSD
188. Stan Viorel PSD
189. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
190. Stancu Florinel PSD
191. Stănescu Alexandru PSD
192. Steriu Valeriu-Andrei PSD
193. Suciu Matei PSD
194. Suciu Vasile-Daniel PSD
195. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
196. Szabó Ödön UDMR
197. Șarapatin Elvira PSD
198. Șerban Ciprian-Constantin PSD
199. Șimon Gheorghe PSD
200. Șotcan Theodora PSD
201. Șova Lucian PSD
202. Șovăială Constantin PNL
203. Ștefan Corneliu PSD
204. Ștefan Viorel PSD
205. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
206. Tabugan Ion ALDE
207. Tănăsescu Alina-Elena PSD
208. Teiș Alina PSD
209. Terea Ioan PSD
210. Todor Adrian PSD
211. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
212. Toma Ilie PSD
213. Tomac Eugen PMP
214. Trăilă Cristina PNL
215. Tripa Florin-Dan PSD
216. Tudor Beatrice PSD
217. Turcan Raluca PNL
218. Turcescu Robert-Nicolae PMP
219. Tușa Adriana Diana PSD
220. Ursu Răzvan-Ion PSD
221. Vasile Daniel Minoritati
222. Vasilescu Lia Olguța PSD
223. Vass Levente UDMR
224. Velcea Nicolae PSD
225. Vexler Silviu Minoritati
226. Vișan George-Gabriel PSD
227. Vîlceanu Dan PNL
228. Vlad Sergiu Cosmin USR
229. Vosganian Varujan ALDE
230. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
231. Weber Mihai PSD
232. Zainea Cornel USR
233. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
234. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 17 septembrie 2019, 3:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro