Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.02.2019 > 16:52 Versiunea pentru printare
Luni, 18 februarie 2019, ora 16:52

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:177 84 37 21 11 4 6 11 3
- voturi pentru (DA):173 84 36 21 9 4 6 11 2
- voturi împotrivă (NU):2 - - - 2 - - - -
- abțineri:2 - 1 - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Biro Zsolt-Istvan UDMR NU
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Buican Cristian PNL DA
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Bulai Iulian USR DA
23. Calotă Florică Ică ALDE DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chichirău Cosette-Paula USR DA
27. Chiriac Viorel PSD DA
28. Ciocan Dan PSD DA
29. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
30. Cobuz Maricela PSD DA
31. Codreanu Constantin PMP DA
32. Cosma Lavinia-Corina USR DA
33. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
34. Csoma Botond UDMR DA
35. Cupșa Ioan PNL DA
36. Dehelean Silviu USR DA
37. Dinu Cristina-Elena PSD DA
38. Dobre Victor Paul PNL DA
39. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
40. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
41. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
42. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
43. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Farago Petru UDMR DA
48. Fădor Angelica PNL DA
49. Florea Oana-Consuela PSD DA
50. Floroiu Ionel PSD DA
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
52. Gavrilă Camelia PSD DA
53. Georgescu Nicolae PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL Abținere
55. Gheorghiu Bogdan PNL DA
56. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
57. Gherman Dumitru PSD DA
58. Gilia Claudia PSD DA
59. Giugea Nicolae PNL DA
60. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
61. Gudu Vasile PNL DA
62. Hărătău Elena PSD DA
63. Huncă Mihaela - DA
64. Ibram Iusein Minoritati DA
65. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
66. Ion Stelian-Cristian USR DA
67. Ioniță Antoneta PNL DA
68. Iordache Florin PSD DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
71. Jivan Luminița-Maria PSD DA
72. Kulcsár-Terza József-György UDMR NU
73. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
74. Longher Victoria Minoritati DA
75. Lovin Dumitru ALDE DA
76. Lungu Tudorița PNL DA
77. Lupașcu Costel PSD DA
78. Lupescu Dumitru USR DA
79. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
80. Manole Petre-Florin PSD DA
81. Marica Petru-Sorin PSD DA
82. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
83. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
84. Mohaci Mihai PSD DA
85. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
86. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
87. Mușoiu Ștefan PSD DA
88. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
89. Neagu Nicolae PNL DA
90. Neață Eugen PSD DA
91. Nechifor Cătălin-Ioan - Abținere
92. Nicoară Romeo Florin PNL DA
93. Nicolae Andrei PSD DA
94. Nicolicea Eugen PSD DA
95. Nistor Laurențiu PSD DA
96. Niță Nicu PSD DA
97. Nosa Iuliu PSD DA
98. Olar Corneliu PNL DA
99. Olteanu Daniel ALDE DA
100. Oprea Dumitru PNL DA
101. Oros Nechita-Adrian PNL DA
102. Oteșanu Daniela PSD DA
103. Pambuccian Varujan Minoritati DA
104. Pană Adriana-Doina PSD DA
105. Paraschiv Rodica PSD DA
106. Pașcan Emil-Marius PMP DA
107. Păle Dănuț PSD DA
108. Petrea Gabriel PSD DA
109. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
110. Pop Tudor Rareș USR DA
111. Popa Florin PSD DA
112. Popa Mihai Valentin PSD DA
113. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
114. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
115. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
116. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
117. Presură Alexandra PSD DA
118. Prună Cristina-Mădălina USR DA
119. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
120. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
121. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
122. Răduț Violeta PSD DA
123. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
124. Roman Florin-Claudiu PNL DA
125. Romanescu Cristinel PNL DA
126. Rotaru Alexandru PSD DA
127. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
128. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
129. Sefer Cristian-George PSD DA
130. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
131. Simion Lucian-Eduard PSD DA
132. Simonis Alfred - Robert PSD DA
133. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
134. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
135. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
136. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
137. Stancu Florinel PSD DA
138. Stativă Irinel Ioan PSD DA
139. Stănescu Alexandru PSD DA
140. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
141. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
142. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
143. Suciu Matei PSD DA
144. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
145. Szabó Ödön UDMR DA
146. Șarapatin Elvira PSD DA
147. Șimon Gheorghe PSD DA
148. Șișcu George PNL DA
149. Șotcan Theodora PSD DA
150. Ștefan Corneliu PSD DA
151. Ștefan Ion PNL DA
152. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
153. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
154. Teiș Alina PSD DA
155. Terea Ioan PSD DA
156. Todor Adrian PSD DA
157. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
158. Toma Ilie PSD DA
159. Trăilă Cristina PNL DA
160. Tudor Beatrice PSD DA
161. Turcan Raluca PNL DA
162. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
163. Tușa Adriana Diana PSD DA
164. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
165. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
166. Varga Vasile PNL DA
167. Vasile Daniel Minoritati DA
168. Vass Levente UDMR DA
169. Velcea Nicolae PSD DA
170. Vișan George-Gabriel PSD DA
171. Vîlceanu Dan PNL DA
172. Vîrză Mihăiță PSD DA
173. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
174. Vosganian Varujan ALDE DA
175. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
176. Weber Mihai PSD DA
177. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 noiembrie 2019, 7:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro