Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.03.2019 > 12:03 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 martie 2019, ora 12:03

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:110 1 59 15 13 - 8 5 9

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andronache Gabriel PNL
5. Antal István-János UDMR
6. Apjok Norbert UDMR
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Balan Ioan PNL
9. Bende Sándor UDMR
10. Benedek Zacharie UDMR
11. Bica Dănuț PNL
12. Bichineț Corneliu PMP
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR
14. Bode Lucian Nicolae PNL
15. Bodea Marius PNL
16. Bogaciu Alexandra-Corina -
17. Boroianu Aurel-Robert PNL
18. Borza Remus-Adrian -
19. Botez Mihai-Cătălin USR
20. Buican Cristian PNL
21. Bumb Sorin-Ioan PNL
22. Cherecheș Florica PNL
23. Chichirău Cosette-Paula USR
24. Coliu Doru-Petrișor PMP
25. Constantin Daniel -
26. Cosma Lavinia-Corina USR
27. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
28. Csoma Botond UDMR
29. Cupșa Ioan PNL
30. Dehelean Silviu USR
31. Dobre Mircea-Titus -
32. Dobre Victor Paul PNL
33. Dobrovie Matei-Adrian PNL
34. Duruș Vlad-Emanuel USR
35. Farago Petru UDMR
36. Fădor Angelica PNL
37. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
38. Gheorghe Andrei Daniel PNL
39. Gheorghe Tinel PNL
40. Gheorghiu Bogdan PNL
41. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
42. Ghilea Găvrilă PNL
43. Giugea Nicolae PNL
44. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
45. Gudu Vasile PNL
46. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
47. Huncă Mihaela -
48. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
49. Ion Stelian-Cristian USR
50. Ionescu George PNL
51. Ioniță Antoneta PNL
52. Iordache Florin PSD
53. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
54. Lungu Tudorița PNL
55. Magyar Loránd-Bálint UDMR
56. Mareș Mara PNL
57. Márton Árpád-Francisc UDMR
58. Meiroșu Marilena-Emilia -
59. Mihalescul Dumitru PNL
60. Moldovan Sorin-Dan PNL
61. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
62. Movilă Petru PMP
63. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
64. Neagu Nicolae PNL
65. Nicoară Romeo Florin PNL
66. Olar Corneliu PNL
67. Oprea Dumitru PNL
68. Oros Nechita-Adrian PNL
69. Palăr Ionel PNL
70. Pambuccian Varujan Minoritati
71. Pașcan Emil-Marius PMP
72. Pop Georgian -
73. Popescu Nicolae-Daniel USR
74. Popescu Pavel PNL
75. Preda Cezar-Florin PNL
76. Predoiu Marian-Cătălin PNL
77. Prișcă Răzvan Sorin PNL
78. Prună Cristina-Mădălina USR
79. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
80. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
81. Rădulescu Dan-Răzvan USR
82. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
83. Roman Florin-Claudiu PNL
84. Săftoiu Ana Adriana PNL
85. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
86. Sebestyén Csaba-István UDMR
87. Seres Dénes UDMR
88. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
89. Simionca Ionuț PMP
90. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
91. Spânu Ion -
92. Stamatian Vasile-Florin PNL
93. Szabó Ödön UDMR
94. Șișcu George PNL
95. Șovăială Constantin PNL
96. Ștefan Ion PNL
97. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
98. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
99. Tomac Eugen PMP
100. Turcan Raluca PNL
101. Turcescu Robert-Nicolae PMP
102. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
103. Varga Glad-Aurel PNL
104. Varga Vasile PNL
105. Vass Levente UDMR
106. Vîlceanu Dan PNL
107. Vlad Sergiu Cosmin USR
108. Vlăducă Oana-Silvia -
109. Zainea Cornel USR
110. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 ianuarie 2020, 8:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro