Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.03.2019 > 12:18 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 martie 2019, ora 12:18

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:265 127 54 19 14 15 7 16 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Banias Mircea Marius -
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benga Tudor - Vlad USR
19. Bica Dănuț PNL
20. Bichineț Corneliu PMP
21. Biró Rozália-Ibolya UDMR
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD
23. Boboc Valentin Gabriel PSD
24. Bode Lucian Nicolae PNL
25. Bodea Marius PNL
26. Bogaciu Alexandra-Corina -
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bontea Vlad PSD
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bran Ioana PSD
32. Buican Cristian PNL
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bumb Sorin-Ioan PNL
35. Burciu Cristina PSD
36. Căciulă Aurel PSD
37. Călin Ion PSD
38. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
39. Căruceru Aida-Cristina PSD
40. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
41. Cherecheș Florica PNL
42. Cherecheș Viorica PNL
43. Chichirău Cosette-Paula USR
44. Chiriac Viorel PSD
45. Ciocan Dan PSD
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD
48. Ciuhodaru Tudor PSD
49. Cîtea Vasile PSD
50. Cobuz Maricela PSD
51. Cocoș Vasile PSD
52. Codreanu Constantin PMP
53. Cosma Andreea PSD
54. Cosma Lavinia-Corina USR
55. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
56. Cristache Cătălin PMP
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Csoma Botond UDMR
59. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
60. Culeafă Mihai PNL
61. Cupșa Ioan PNL
62. Dan Nicușor Daniel USR
63. Dehelean Silviu USR
64. Dinu Cristina-Elena PSD
65. Dîrzu Ioan PSD
66. Dobre Mircea-Titus -
67. Dobre Victor Paul PNL
68. Dobrică Ionela Viorela PSD
69. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
70. Dobrovie Matei-Adrian PNL
71. Dohotaru Adrian-Octavian -
72. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
73. Dumitrache Ileana Cristina PSD
74. Dunava Costel Neculai PSD
75. Duruș Vlad-Emanuel USR
76. Erdei Dolóczki István UDMR
77. Farago Petru UDMR
78. Fădor Angelica PNL
79. Firczak Iulius Marian Minoritati
80. Florea Damian PSD
81. Florea Oana-Consuela PSD
82. Floroiu Ionel PSD
83. Furic Iarco Minoritati
84. Furtună Mirela PSD
85. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
86. Gavrilă Camelia PSD
87. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
88. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
89. Găină Mihăiță PSD
90. Georgescu Nicolae PSD
91. Gerea Andrei Dominic ALDE
92. Gheorghe Andrei Daniel PNL
93. Gheorghe Tinel PNL
94. Gheorghiu Bogdan PNL
95. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
96. Gherman Dumitru PSD
97. Ghilea Găvrilă PNL
98. Gilia Claudia PSD
99. Giugea Nicolae PNL
100. Goga Octavian PSD
101. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
102. Gudu Vasile PNL
103. Halici Nicușor PSD
104. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
105. Hărătău Elena PSD
106. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
107. Holban Georgeta-Carmen PSD
108. Huncă Mihaela -
109. Iancu Iulian PSD
110. Iancu Marius-Ionel PSD
111. Ibram Iusein Minoritati
112. Iftimie Neculai PSD
113. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
114. Intotero Natalia-Elena PSD
115. Ion Stelian-Cristian USR
116. Ionescu George PNL
117. Ioniță Antoneta PNL
118. Iordache Florin PSD
119. Itu Cornel PSD
120. Jivan Luminița-Maria PSD
121. Korodi Attila UDMR
122. Lazăr Sorin PSD
123. Longher Victoria Minoritati
124. Lovin Dumitru ALDE
125. Lungu Tudorița PNL
126. Lupașcu Costel PSD
127. Lupescu Dumitru USR
128. Macovei Silviu Nicu PSD
129. Magyar Loránd-Bálint UDMR
130. Manole Petre-Florin PSD
131. Mareș Mara PNL
132. Marica Petru-Sorin PSD
133. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
134. Mărgărit Mitică-Marius PSD
135. Meiroșu Marilena-Emilia -
136. Mihalescul Dumitru PNL
137. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
138. Mînzatu Roxana PSD
139. Mocanu Adrian ALDE
140. Mohaci Mihai PSD
141. Moldovan Sorin-Dan PNL
142. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
143. Mușoiu Ștefan PSD
144. Nasra Gabriel-Horia PSD
145. Neagu Nicolae PNL
146. Neață Eugen PSD
147. Nechifor Cătălin-Ioan -
148. Nicoară Romeo Florin PNL
149. Nicolae Andrei PSD
150. Nicolicea Eugen PSD
151. Nistor Laurențiu PSD
152. Niță Mihai ALDE
153. Niță Nicu PSD
154. Nosa Iuliu PSD
155. Olar Corneliu PNL
156. Olteanu Daniel ALDE
157. Oprea Dumitru PNL
158. Oprișcan Mihai Doru ALDE
159. Oros Nechita-Adrian PNL
160. Oteșanu Daniela PSD
161. Pambuccian Varujan Minoritati
162. Pană Adriana-Doina PSD
163. Paraschiv Rodica PSD
164. Pașcan Emil-Marius PMP
165. Păle Dănuț PSD
166. Petcu Toma-Florin ALDE
167. Petrea Gabriel PSD
168. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
169. Petric Octavian -
170. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
171. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
172. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
173. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
174. Ponta Victor-Viorel -
175. Pop Andrei PSD
176. Pop Georgian -
177. Pop Tudor Rareș USR
178. Popa Florin PSD
179. Popa Mihai Valentin PSD
180. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
181. Popescu Mariana-Venera Minoritati
182. Popescu Nicolae-Daniel USR
183. Popescu Virgil-Daniel PNL
184. Presură Alexandra PSD
185. Prisnel Adrian-Claudiu USR
186. Prișcă Răzvan Sorin PNL
187. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
188. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
189. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
190. Rădulescu Alexandru PSD
191. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
192. Rădulescu Dan-Răzvan USR
193. Răduț Violeta PSD
194. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
195. Roman Ioan Sorin PSD
196. Romanescu Cristinel PNL
197. Roșca Lucreția PSD
198. Rotaru Alexandru PSD
199. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
200. Săftoiu Ana Adriana PNL
201. Sebestyén Csaba-István UDMR
202. Sefer Cristian-George PSD
203. Seres Dénes UDMR
204. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
205. Simion Lucian-Eduard PSD
206. Simionca Ionuț PMP
207. Simonis Alfred - Robert PSD
208. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
209. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
210. Solomon Adrian PSD
211. Stamatian Vasile-Florin PNL
212. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
213. Stancu Florinel PSD
214. Stativă Irinel Ioan PSD
215. Stănescu Alexandru PSD
216. Steriu Valeriu-Andrei PSD
217. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
218. Stroe Ionuț-Marian PNL
219. Suciu Matei PSD
220. Szabó Ödön UDMR
221. Șarapatin Elvira PSD
222. Șerban Ciprian-Constantin PSD
223. Șimon Gheorghe PSD
224. Șișcu George PNL
225. Șotcan Theodora PSD
226. Șova Lucian PSD
227. Ștefan Corneliu PSD
228. Ștefan Ion PNL
229. Ștefan Viorel PSD
230. Tabugan Ion ALDE
231. Tănăsescu Alina-Elena PSD
232. Teiș Alina PSD
233. Terea Ioan PSD
234. Tîlvăr Angel PSD
235. Todor Adrian PSD
236. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
237. Tripa Florin-Dan PSD
238. Tudor Beatrice PSD
239. Tudose Mihai -
240. Turcan Raluca PNL
241. Turcescu Robert-Nicolae PMP
242. Tușa Adriana Diana PSD
243. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
244. Ursu Răzvan-Ion PSD
245. Varga Glad-Aurel PNL
246. Varga Vasile PNL
247. Vasile Daniel Minoritati
248. Vasilescu Lia Olguța PSD
249. Vasilică Radu Costin PSD
250. Vass Levente UDMR
251. Văcaru Alin Vasile -
252. Velcea Nicolae PSD
253. Vexler Silviu Minoritati
254. Vișan George-Gabriel PSD
255. Vîlceanu Dan PNL
256. Vîrză Mihăiță PSD
257. Vlad Sergiu Cosmin USR
258. Vlăducă Oana-Silvia -
259. Voicu Mihai Alexandru PNL
260. Vosganian Varujan ALDE
261. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
262. Weber Mihai PSD
263. Zainea Cornel USR
264. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
265. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 ianuarie 2020, 0:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro