Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.03.2019 > 12:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 martie 2019, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:236 112 41 20 18 14 4 15 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Alexe Costel PNL
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Apjok Norbert UDMR
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Banias Mircea Marius -
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Bende Sándor UDMR
19. Benedek Zacharie UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Benkő Erika UDMR
22. Bica Dănuț PNL
23. Bichineț Corneliu PMP
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bodea Marius PNL
30. Bogaciu Alexandra-Corina -
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Bontea Vlad PSD
33. Boroianu Aurel-Robert PNL
34. Bran Ioana PSD
35. Buican Cristian PNL
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calotă Florică Ică ALDE
40. Căciulă Aurel PSD
41. Călin Ion PSD
42. Căruceru Aida-Cristina PSD
43. Cherecheș Florica PNL
44. Chichirău Cosette-Paula USR
45. Ciocan Dan PSD
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD
48. Cobuz Maricela PSD
49. Cocoș Vasile PSD
50. Cosma Andreea PSD
51. Cosma Lavinia-Corina USR
52. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
53. Csép Éva-Andrea UDMR
54. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
55. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
56. Culeafă Mihai PNL
57. Cupă Ion ALDE
58. Dan Nicușor Daniel USR
59. Dehelean Silviu USR
60. Dinu Cristina-Elena PSD
61. Dîrzu Ioan PSD
62. Dobrică Ionela Viorela PSD
63. Dobrovie Matei-Adrian PNL
64. Drulă Cătălin USR
65. Dunava Costel Neculai PSD
66. Duruș Vlad-Emanuel USR
67. Erdei Dolóczki István UDMR
68. Farago Petru UDMR
69. Fădor Angelica PNL
70. Firczak Iulius Marian Minoritati
71. Florea Damian PSD
72. Florea Oana-Consuela PSD
73. Floroiu Ionel PSD
74. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
75. Furic Iarco Minoritati
76. Furtună Mirela PSD
77. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
78. Gavrilă Camelia PSD
79. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
80. Georgescu Nicolae PSD
81. Gerea Andrei Dominic ALDE
82. Gheorghe Andrei Daniel PNL
83. Gheorghe Tinel PNL
84. Gheorghiu Bogdan PNL
85. Gherman Dumitru PSD
86. Ghilea Găvrilă PNL
87. Gilia Claudia PSD
88. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
89. Gudu Vasile PNL
90. Halici Nicușor PSD
91. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
92. Hărătău Elena PSD
93. Holban Georgeta-Carmen PSD
94. Huncă Mihaela -
95. Iancu Iulian PSD
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ibram Iusein Minoritati
98. Iftimie Neculai PSD
99. Intotero Natalia-Elena PSD
100. Ion Stelian-Cristian USR
101. Ionescu George PNL
102. Ioniță Antoneta PNL
103. Iordache Florin PSD
104. Itu Cornel PSD
105. Kelemen Hunor UDMR
106. Korodi Attila UDMR
107. Kulcsár-Terza József-György UDMR
108. Lazăr Sorin PSD
109. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
110. Longher Victoria Minoritati
111. Lovin Dumitru ALDE
112. Lungu Tudorița PNL
113. Lupașcu Costel PSD
114. Lupescu Dumitru USR
115. Macovei Silviu Nicu PSD
116. Magyar Loránd-Bálint UDMR
117. Manole Petre-Florin PSD
118. Mareș Mara PNL
119. Marica Petru-Sorin PSD
120. Márton Árpád-Francisc UDMR
121. Mărgărit Mitică-Marius PSD
122. Meiroșu Marilena-Emilia -
123. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
124. Mînzatu Roxana PSD
125. Mocanu Adrian ALDE
126. Mocioalcă Ion -
127. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
128. Movilă Petru PMP
129. Mușoiu Ștefan PSD
130. Nasra Gabriel-Horia PSD
131. Neagu Nicolae PNL
132. Neață Eugen PSD
133. Nechifor Cătălin-Ioan -
134. Nicoară Romeo Florin PNL
135. Nicolae Andrei PSD
136. Nicolicea Eugen PSD
137. Nistor Laurențiu PSD
138. Niță Nicu PSD
139. Nosa Iuliu PSD
140. Olar Corneliu PNL
141. Olteanu Daniel ALDE
142. Oprea Dumitru PNL
143. Oprișcan Mihai Doru ALDE
144. Oros Nechita-Adrian PNL
145. Pambuccian Varujan Minoritati
146. Pană Adriana-Doina PSD
147. Paraschiv Rodica PSD
148. Pașcan Emil-Marius PMP
149. Pau Radu - Adrian -
150. Păle Dănuț PSD
151. Petcu Toma-Florin ALDE
152. Petrea Gabriel PSD
153. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
154. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
155. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
156. Podașcă Gabriela-Maria -
157. Ponta Victor-Viorel -
158. Pop Andrei PSD
159. Popa Florin PSD
160. Popa Mihai Valentin PSD
161. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
162. Popescu Mariana-Venera Minoritati
163. Popescu Nicolae-Daniel USR
164. Popescu Virgil-Daniel PNL
165. Presură Alexandra PSD
166. Prisnel Adrian-Claudiu USR
167. Prișcă Răzvan Sorin PNL
168. Prună Cristina-Mădălina USR
169. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
170. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
171. Răduț Violeta PSD
172. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
173. Roman Florin-Claudiu PNL
174. Roman Ioan Sorin PSD
175. Roșca Lucreția PSD
176. Rotaru Alexandru PSD
177. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
178. Săftoiu Ana Adriana PNL
179. Sebestyén Csaba-István UDMR
180. Sefer Cristian-George PSD
181. Seidler Cristian-Gabriel USR
182. Seres Dénes UDMR
183. Simion Lucian-Eduard PSD
184. Simonis Alfred - Robert PSD
185. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
186. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
187. Solomon Adrian PSD
188. Spânu Ion -
189. Stan Viorel PSD
190. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
191. Stancu Florinel PSD
192. Stativă Irinel Ioan PSD
193. Stănescu Alexandru PSD
194. Steriu Valeriu-Andrei PSD
195. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
196. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
197. Șarapatin Elvira PSD
198. Șerban Ciprian-Constantin PSD
199. Șimon Gheorghe PSD
200. Șișcu George PNL
201. Șotcan Theodora PSD
202. Șova Lucian PSD
203. Șovăială Constantin PNL
204. Ștefan Corneliu PSD
205. Ștefan Viorel PSD
206. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
207. Tabugan Ion ALDE
208. Tănăsescu Alina-Elena PSD
209. Teiș Alina PSD
210. Terea Ioan PSD
211. Tîlvăr Angel PSD
212. Todor Adrian PSD
213. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
214. Toma Ilie PSD
215. Tripa Florin-Dan PSD
216. Tudor Beatrice PSD
217. Tușa Adriana Diana PSD
218. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
219. Ursu Răzvan-Ion PSD
220. Varga Glad-Aurel PNL
221. Varga Vasile PNL
222. Vasile Daniel Minoritati
223. Vasilescu Lia Olguța PSD
224. Vasilică Radu Costin PSD
225. Vass Levente UDMR
226. Velcea Nicolae PSD
227. Vîlceanu Dan PNL
228. Vîrză Mihăiță PSD
229. Vlad Sergiu Cosmin USR
230. Vlăducă Oana-Silvia -
231. Voicu Mihai Alexandru PNL
232. Vosganian Varujan ALDE
233. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
234. Zainea Cornel USR
235. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
236. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 22 iulie 2019, 21:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro