Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.04.2019 > 16:29 Versiunea pentru printare
Marți, 2 aprilie 2019, ora 16:29

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 459/2016 pentru modificarea alineatului (1) a articolului 502 din Codul Fiscal (Legea nr.227/2015 privind Codul Fiscal)
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:67 29 11 13 6 3 2 3
- voturi pentru (DA):28 1 11 13 - 1 2 -
- voturi împotrivă (NU):39 28 - - 6 2 - 3
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati NU
2. Ampleev Andrian Minoritati NU
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR NU
5. Bejinariu Eugen PSD NU
6. Benedek Zacharie UDMR NU
7. Bica Dănuț PNL DA
8. Botez Mihai-Cătălin USR DA
9. Buican Cristian PNL DA
10. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
11. Călin Ion PSD NU
12. Cherecheș Florica PNL DA
13. Chichirău Cosette-Paula USR DA
14. Cîtea Vasile PSD NU
15. Csép Éva-Andrea UDMR NU
16. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
17. Cupă Ion ALDE NU
18. Cupșa Ioan PNL DA
19. Dehelean Silviu USR DA
20. Dîrzu Ioan PSD NU
21. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
22. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
23. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
24. Dunava Costel Neculai PSD NU
25. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
26. Erdei Dolóczki István UDMR NU
27. Furtună Mirela PSD NU
28. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
29. Gherman Dumitru PSD NU
30. Hărătău Elena PSD NU
31. Ibram Iusein Minoritati NU
32. Ion Stelian-Cristian USR DA
33. Iordache Florin PSD NU
34. Kulcsár-Terza József-György UDMR NU
35. Lazăr Sorin PSD NU
36. Lovin Dumitru ALDE DA
37. Lupescu Dumitru USR DA
38. Manole Petre-Florin PSD NU
39. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
40. Neață Eugen PSD NU
41. Nistor Laurențiu PSD NU
42. Olar Corneliu PNL DA
43. Pașcan Emil-Marius PMP DA
44. Păle Dănuț PSD NU
45. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
46. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
47. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
48. Prună Cristina-Mădălina USR DA
49. Rădulescu Alexandru PSD NU
50. Răduț Violeta PSD NU
51. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
52. Roman Florin-Claudiu PNL DA
53. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
54. Sefer Cristian-George PSD NU
55. Seres Dénes UDMR NU
56. Șerban Ciprian-Constantin PSD NU
57. Șovăială Constantin PNL DA
58. Teiș Alina PSD NU
59. Todor Adrian PSD NU
60. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
61. Toma Ilie PSD NU
62. Tripa Florin-Dan PSD NU
63. Tudor Beatrice PSD NU
64. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
65. Vasilescu Lia Olguța PSD NU
66. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
67. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 noiembrie 2019, 14:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro