Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.04.2019 > 12:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 24 aprilie 2019, ora 12:13

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:181 137 - - 12 18 1 10 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Andrei Alexandru-Ioan -
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Anton Anton ALDE
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
12. Bălănescu Alexandru PSD
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Benkő Erika UDMR
18. Birchall Ana PSD
19. Biro Zsolt-Istvan UDMR
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bogaciu Alexandra-Corina -
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
24. Bontea Vlad PSD
25. Borza Remus-Adrian -
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
27. Bran Ioana PSD
28. Bucura-Oprescu Simona PSD
29. Budăi Marius-Constantin PSD
30. Buicu Corneliu-Florin PSD
31. Burciu Cristina PSD
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Căciulă Aurel PSD
34. Călin Ion PSD
35. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
36. Căruceru Aida-Cristina PSD
37. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
38. Chiriac Viorel PSD
39. Ciocan Dan PSD
40. Ciofu Tamara-Dorina PSD
41. Ciolacu Ion-Marcel PSD
42. Ciuhodaru Tudor PSD
43. Cîtea Vasile PSD
44. Cobuz Maricela PSD
45. Cocoș Vasile PSD
46. Csép Éva-Andrea UDMR
47. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
48. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
49. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
50. Cupă Ion ALDE
51. Dinu Cristina-Elena PSD
52. Dîrzu Ioan PSD
53. Dobrică Ionela Viorela PSD
54. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
55. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
56. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
57. Dumitrache Ileana Cristina PSD
58. Dunava Costel Neculai PSD
59. Firczak Iulius Marian Minoritati
60. Florea Damian PSD
61. Florea Oana-Consuela PSD
62. Floroiu Ionel PSD
63. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
64. Furic Iarco Minoritati
65. Furtună Mirela PSD
66. Gavrilă Camelia PSD
67. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
68. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
69. Găină Mihăiță PSD
70. Georgescu Nicolae PSD
71. Gerea Andrei Dominic ALDE
72. Gherman Dumitru PSD
73. Gilia Claudia PSD
74. Goga Octavian PSD
75. Halici Nicușor PSD
76. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
77. Hărătău Elena PSD
78. Holban Georgeta-Carmen PSD
79. Iancu Iulian PSD
80. Iancu Marius-Ionel PSD
81. Ibram Iusein Minoritati
82. Iftimie Neculai PSD
83. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
84. Intotero Natalia-Elena PSD
85. Iordache Florin PSD
86. Itu Cornel PSD
87. Jivan Luminița-Maria PSD
88. Korodi Attila UDMR
89. Kulcsár-Terza József-György UDMR
90. Lazăr Sorin PSD
91. Lovin Dumitru ALDE
92. Lupașcu Costel PSD
93. Macovei Silviu Nicu PSD
94. Magyar Loránd-Bálint UDMR
95. Márton Árpád-Francisc UDMR
96. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
97. Mărgărit Mitică-Marius PSD
98. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
99. Mînzatu Roxana PSD
100. Mocanu Adrian ALDE
101. Mohaci Mihai PSD
102. Movilă Petru PMP
103. Mușoiu Ștefan PSD
104. Nasra Gabriel-Horia PSD
105. Neață Eugen PSD
106. Nicolae Andrei PSD
107. Nicolicea Eugen PSD
108. Nistor Laurențiu PSD
109. Niță Mihai ALDE
110. Niță Nicu PSD
111. Nosa Iuliu PSD
112. Olteanu Daniel ALDE
113. Oprișcan Mihai Doru ALDE
114. Oteșanu Daniela PSD
115. Pambuccian Varujan Minoritati
116. Pană Adriana-Doina PSD
117. Paraschiv Rodica PSD
118. Păle Dănuț PSD
119. Petcu Toma-Florin ALDE
120. Petrea Gabriel PSD
121. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
122. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
123. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
124. Plumb Rovana PSD
125. Popa Florin PSD
126. Popa Mihai Valentin PSD
127. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
128. Popescu Mariana-Venera Minoritati
129. Presură Alexandra PSD
130. Radu Anișoara PSD
131. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
132. Rădulescu Alexandru PSD
133. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
134. Răduț Violeta PSD
135. Roman Ioan Sorin PSD
136. Roșca Lucreția PSD
137. Rotaru Alexandru PSD
138. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
139. Sebestyén Csaba-István UDMR
140. Sefer Cristian-George PSD
141. Seres Dénes UDMR
142. Simion Lucian-Eduard PSD
143. Simonis Alfred - Robert PSD
144. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
145. Solomon Adrian PSD
146. Stan Viorel PSD
147. Stancu Florinel PSD
148. Stativă Irinel Ioan PSD
149. Stănescu Alexandru PSD
150. Steriu Valeriu-Andrei PSD
151. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
152. Suciu Matei PSD
153. Suciu Vasile-Daniel PSD
154. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
155. Șarapatin Elvira PSD
156. Șerban Ciprian-Constantin PSD
157. Șimon Gheorghe PSD
158. Șotcan Theodora PSD
159. Șova Lucian PSD
160. Ștefan Corneliu PSD
161. Ștefan Viorel PSD
162. Tabugan Ion ALDE
163. Tănăsescu Alina-Elena PSD
164. Teiș Alina PSD
165. Terea Ioan PSD
166. Tîlvăr Angel PSD
167. Todor Adrian PSD
168. Toma Ilie PSD
169. Tripa Florin-Dan PSD
170. Tudor Beatrice PSD
171. Tușa Adriana Diana PSD
172. Ursu Răzvan-Ion PSD
173. Vasile Daniel Minoritati
174. Vasilescu Lia Olguța PSD
175. Vasilică Radu Costin PSD
176. Velcea Nicolae PSD
177. Vișan George-Gabriel PSD
178. Vîrză Mihăiță PSD
179. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
180. Weber Mihai PSD
181. Zamfira Constantin-Cătălin PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 iulie 2019, 3:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro