Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.05.2019 > 12:27 Versiunea pentru printare
Marți, 7 mai 2019, ora 12:27

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:201 131 14 - 12 15 3 14 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Andrei Alexandru-Ioan -
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Anton Anton ALDE
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Banias Mircea Marius -
13. Bălănescu Alexandru PSD
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benedek Zacharie UDMR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bichineț Corneliu PMP
20. Birchall Ana PSD
21. Biro Zsolt-Istvan UDMR
22. Biró Rozália-Ibolya UDMR
23. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bogaciu Alexandra-Corina -
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
27. Bontea Vlad PSD
28. Borza Remus-Adrian -
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
30. Bran Ioana PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buican Cristian PNL
34. Buicu Corneliu-Florin PSD
35. Burciu Cristina PSD
36. Calotă Florică Ică ALDE
37. Căciulă Aurel PSD
38. Călin Ion PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Chiriac Viorel PSD
43. Ciocan Dan PSD
44. Ciofu Tamara-Dorina PSD
45. Ciolacu Ion-Marcel PSD
46. Ciuhodaru Tudor PSD
47. Cîtea Vasile PSD
48. Cobuz Maricela PSD
49. Cocoș Vasile PSD
50. Codreanu Constantin PMP
51. Cosma Andreea PSD
52. Csép Éva-Andrea UDMR
53. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
54. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
55. Cupă Ion ALDE
56. Dinu Cristina-Elena PSD
57. Dîrzu Ioan PSD
58. Dobrică Ionela Viorela PSD
59. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
60. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
61. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
62. Dumitrache Ileana Cristina PSD
63. Dunava Costel Neculai PSD
64. Erdei Dolóczki István UDMR
65. Firczak Iulius Marian Minoritati
66. Florea Damian PSD
67. Florea Oana-Consuela PSD
68. Floroiu Ionel PSD
69. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
70. Furic Iarco Minoritati
71. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
72. Gavrilă Camelia PSD
73. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
74. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
75. Găină Mihăiță PSD
76. Georgescu Nicolae PSD
77. Gerea Andrei Dominic ALDE
78. Gheorghe Tinel PNL
79. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
80. Gherman Dumitru PSD
81. Ghilea Găvrilă PNL
82. Gilia Claudia PSD
83. Goga Octavian PSD
84. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
85. Halici Nicușor PSD
86. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
87. Hărătău Elena PSD
88. Holban Georgeta-Carmen PSD
89. Huncă Mihaela -
90. Iancu Iulian PSD
91. Iancu Marius-Ionel PSD
92. Ibram Iusein Minoritati
93. Iftimie Neculai PSD
94. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
95. Intotero Natalia-Elena PSD
96. Itu Cornel PSD
97. Jivan Luminița-Maria PSD
98. Kelemen Hunor UDMR
99. Kulcsár-Terza József-György UDMR
100. Lazăr Sorin PSD
101. Lupașcu Costel PSD
102. Macovei Silviu Nicu PSD
103. Marica Petru-Sorin -
104. Márton Árpád-Francisc UDMR
105. Mărgărit Mitică-Marius PSD
106. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
107. Mînzatu Roxana PSD
108. Mocanu Adrian ALDE
109. Mocioalcă Ion -
110. Mohaci Mihai PSD
111. Mușoiu Ștefan PSD
112. Nasra Gabriel-Horia PSD
113. Neață Eugen PSD
114. Nicolae Andrei PSD
115. Nicolicea Eugen PSD
116. Nistor Laurențiu PSD
117. Niță Mihai ALDE
118. Niță Nicu PSD
119. Nosa Iuliu PSD
120. Olteanu Daniel ALDE
121. Oprișcan Mihai Doru ALDE
122. Oteșanu Daniela PSD
123. Pambuccian Varujan Minoritati
124. Pană Adriana-Doina PSD
125. Paraschiv Rodica PSD
126. Pașcan Emil-Marius PMP
127. Păle Dănuț PSD
128. Petcu Toma-Florin ALDE
129. Petrea Gabriel PSD
130. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
131. Petric Octavian -
132. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
133. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
134. Plumb Rovana PSD
135. Pop Andrei PSD
136. Pop Georgian -
137. Popa Florin PSD
138. Popa Mihai Valentin PSD
139. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
140. Popescu Mariana-Venera Minoritati
141. Preda Cezar-Florin PNL
142. Predoiu Marian-Cătălin PNL
143. Presură Alexandra PSD
144. Prișcă Răzvan Sorin PNL
145. Radu Anișoara PSD
146. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
147. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
148. Rădulescu Alexandru PSD
149. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
150. Răduț Violeta PSD
151. Roman Ioan Sorin PSD
152. Roșca Lucreția PSD
153. Rotaru Alexandru PSD
154. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
155. Sebestyén Csaba-István UDMR
156. Sefer Cristian-George PSD
157. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
158. Simion Lucian-Eduard PSD
159. Simonis Alfred - Robert PSD
160. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
161. Solomon Adrian PSD
162. Spânu Ion -
163. Stamatian Vasile-Florin PNL
164. Stan Viorel PSD
165. Stancu Florinel PSD
166. Stativă Irinel Ioan PSD
167. Stănescu Alexandru PSD
168. Steriu Valeriu-Andrei PSD
169. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
170. Suciu Matei PSD
171. Suciu Vasile-Daniel PSD
172. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
173. Șerban Ciprian-Constantin PSD
174. Șimon Gheorghe PSD
175. Șotcan Theodora PSD
176. Șova Lucian PSD
177. Ștefan Corneliu PSD
178. Ștefan Viorel PSD
179. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
180. Tănăsescu Alina-Elena PSD
181. Teiș Alina PSD
182. Terea Ioan PSD
183. Tîlvăr Angel PSD
184. Todor Adrian PSD
185. Trăilă Cristina PNL
186. Tripa Florin-Dan PSD
187. Tudor Beatrice PSD
188. Tușa Adriana Diana PSD
189. Ursu Răzvan-Ion PSD
190. Varga Glad-Aurel PNL
191. Varga Vasile PNL
192. Vasilescu Lia Olguța PSD
193. Velcea Nicolae PSD
194. Vexler Silviu Minoritati
195. Vișan George-Gabriel PSD
196. Vîrză Mihăiță PSD
197. Vlăducă Oana-Silvia -
198. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
199. Weber Mihai PSD
200. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
201. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 24 octombrie 2019, 7:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro