Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.06.2019 > 10:11 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 iunie 2019, ora 10:11

Subiect vot: PL-x 97/2019 - Retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România
- prezenți:83 41 21 6 2 3 1 7 2
- voturi pentru (DA):82 41 21 6 2 3 1 7 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ampleev Andrian Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Barna Ilie Dan USR DA
6. Bica Dănuț PNL DA
7. Bichineț Corneliu PMP DA
8. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
9. Bontea Vlad PSD DA
10. Buican Cristian PNL DA
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
13. Calotă Florică Ică ALDE DA
14. Căciulă Aurel PSD DA
15. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
16. Cherecheș Florica PNL DA
17. Chiriac Viorel PSD DA
18. Cocoș Vasile PSD DA
19. Dinu Cristina-Elena PSD DA
20. Dobre Victor Paul PNL DA
21. Dunava Costel Neculai PSD DA
22. Erdei Dolóczki István UDMR DA
23. Farago Petru UDMR DA
24. Floroiu Ionel PSD DA
25. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
26. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
27. Gavrilă Camelia PSD DA
28. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
29. Gherman Dumitru PSD DA
30. Giugea Nicolae PNL DA
31. Goga Octavian PSD DA
32. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
33. Halici Nicușor PSD DA
34. Hărătău Elena PSD DA
35. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
36. Huncă Mihaela PRO România DA
37. Ion Stelian-Cristian USR DA
38. Ioniță Antoneta PNL DA
39. Iordache Florin PSD DA
40. Itu Cornel PSD DA
41. Lazăr Sorin PSD DA
42. Longher Victoria Minoritati DA
43. Lovin Dumitru ALDE DA
44. Lungu Tudorița PNL DA
45. Lupescu Dumitru USR DA
46. Manole Petre-Florin PSD DA
47. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
48. Mușoiu Ștefan PSD DA
49. Neagu Nicolae PNL DA
50. Nistor Laurențiu PSD DA
51. Niță Nicu PSD DA
52. Nosa Iuliu PSD DA
53. Paraschiv Rodica PSD DA
54. Păle Dănuț PSD DA
55. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
56. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
57. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
58. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
59. Prună Cristina-Mădălina USR DA
60. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
61. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
62. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
63. Roman Florin-Claudiu PNL DA
64. Romanescu Cristinel PNL DA
65. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
66. Simonis Alfred - Robert PSD DA
67. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
68. Spânu Ion PRO România Abținere
69. Stancu Florinel PSD DA
70. Stativă Irinel Ioan PSD DA
71. Stănescu Alexandru PSD DA
72. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
73. Șarapatin Elvira PSD DA
74. Șovăială Constantin PNL DA
75. Teiș Alina PSD DA
76. Terea Ioan PSD DA
77. Tîlvăr Angel PSD DA
78. Toma Ilie PSD DA
79. Trăilă Cristina PNL DA
80. Varga Vasile PNL DA
81. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
82. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
83. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 3 iulie 2022, 23:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro