Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.06.2019 > 12:19 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 iunie 2019, ora 12:19

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:211 99 50 14 4 14 3 12 14 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andrei Alexandru-Ioan -
6. Andronache Gabriel PNL
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Banias Mircea Marius PRO Europa
12. Barna Ilie Dan USR
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Benedek Zacharie UDMR
16. Benga Tudor - Vlad USR
17. Bica Dănuț PNL
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD
19. Boboc Valentin Gabriel PSD
20. Bodea Marius PNL
21. Bontea Vlad PSD
22. Boroianu Aurel-Robert PNL
23. Borza Remus-Adrian PSD
24. Bran Ioana PSD
25. Buican Cristian PNL
26. Buicu Corneliu-Florin PSD
27. Bumb Sorin-Ioan PNL
28. Burciu Cristina PSD
29. Calista Mara-Daniela PNL
30. Calotă Florică Ică ALDE
31. Căciulă Aurel PSD
32. Călin Ion PSD
33. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
34. Căruceru Aida-Cristina PSD
35. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
36. Cherecheș Florica PNL
37. Cherecheș Viorica PNL
38. Chichirău Cosette-Paula USR
39. Chiriac Viorel PSD
40. Cioabă Petre PSD
41. Ciocan Dan PSD
42. Ciofu Tamara-Dorina PSD
43. Cîtea Vasile PSD
44. Cobuz Maricela PSD
45. Cocoș Vasile PSD
46. Csép Éva-Andrea UDMR
47. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
48. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
49. Culeafă Mihai PNL
50. Cupă Ion ALDE
51. Dehelean Silviu USR
52. Dinu Cristina-Elena PSD
53. Dîrzu Ioan PSD
54. Dobre Mircea-Titus PRO Europa
55. Dobre Victor Paul PNL
56. Dobrică Ionela Viorela PSD
57. Dobrovie Matei-Adrian PNL
58. Dumitrache Ileana Cristina PSD
59. Dunava Costel Neculai PSD
60. Durbacă Eugen PRO Europa
61. Duruș Vlad-Emanuel USR
62. Erdei Dolóczki István UDMR
63. Firczak Iulius Marian Minoritati
64. Floroiu Ionel PSD
65. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
66. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
67. Gavrilă Camelia PSD
68. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
69. Găină Mihăiță PSD
70. Georgescu Nicolae PSD
71. Gerea Andrei Dominic ALDE
72. Gheorghe Andrei Daniel PNL
73. Gheorghe Tinel PNL
74. Gheorghiu Bogdan PNL
75. Gherman Dumitru PSD
76. Ghilea Găvrilă PNL
77. Gilia Claudia PSD
78. Gudu Vasile PNL
79. Halici Nicușor PSD
80. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
81. Hărătău Elena PSD
82. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
83. Holban Georgeta-Carmen PSD
84. Huncă Mihaela PRO Europa
85. Iancu Marius-Ionel PSD
86. Ibram Iusein Minoritati
87. Iftimie Neculai PSD
88. Ion Stelian-Cristian USR
89. Ionescu George PNL
90. Ioniță Antoneta PNL
91. Itu Cornel PSD
92. Jivan Luminița-Maria PSD
93. Korodi Attila UDMR
94. Lazăr Sorin PSD
95. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
96. Longher Victoria Minoritati
97. Lovin Dumitru ALDE
98. Lungu Tudorița PNL
99. Lupescu Dumitru USR
100. Manole Petre-Florin PSD
101. Mareș Mara PNL
102. Marica Petru-Sorin PRO Europa
103. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
104. Mărgărit Mitică-Marius PSD
105. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa
106. Mocioalcă Ion PRO Europa
107. Moldovan Sorin-Dan PNL
108. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
109. Mușoiu Ștefan PSD
110. Neagu Nicolae PNL
111. Neață Eugen PSD
112. Nicoară Romeo Florin PNL
113. Nicolae Andrei PSD
114. Nistor Laurențiu PSD
115. Niță Mihai ALDE
116. Niță Nicu PSD
117. Nosa Iuliu PSD
118. Olar Corneliu PNL
119. Oprea Dumitru PNL
120. Oprișcan Mihai Doru ALDE
121. Oteșanu Daniela PSD
122. Pambuccian Varujan Minoritati
123. Pană Adriana-Doina PSD
124. Paraschiv Rodica PSD
125. Pașcan Emil-Marius PMP
126. Păle Dănuț PSD
127. Petcu Toma-Florin ALDE
128. Petrea Gabriel PSD
129. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
130. Petric Octavian PRO Europa
131. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
132. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
133. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
134. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
135. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa
136. Ponta Victor-Viorel PRO Europa
137. Pop Andrei PSD
138. Pop Tudor Rareș USR
139. Popa Florin PSD
140. Popa Mihai Valentin PSD
141. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
142. Popescu Pavel PNL
143. Preda Cezar-Florin PNL
144. Predoiu Marian-Cătălin PNL
145. Presură Alexandra PSD
146. Prișcă Răzvan Sorin PNL
147. Prună Cristina-Mădălina USR
148. Radu Anișoara PSD
149. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
150. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
151. Rădulescu Alexandru PSD
152. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
153. Rădulescu Dan-Răzvan USR
154. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
155. Romanescu Cristinel PNL
156. Roșca Lucreția PSD
157. Rotaru Alexandru PSD
158. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
159. Săftoiu Ana Adriana PNL
160. Sefer Cristian-George PSD
161. Seidler Cristian-Gabriel USR
162. Simion Lucian-Eduard PSD
163. Simionca Ionuț PMP
164. Simonis Alfred - Robert PSD
165. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
166. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
167. Solomon Adrian PSD
168. Spânu Ion PRO Europa
169. Stamatian Vasile-Florin PNL
170. Stan Viorel PSD
171. Stancu Florinel PSD
172. Stănescu Alexandru PSD
173. Stroe Ionuț-Marian PNL
174. Suciu Matei PSD
175. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
176. Șarapatin Elvira PSD
177. Șerban Ciprian-Constantin PSD
178. Șișcu George PNL
179. Șotcan Theodora PSD
180. Șovăială Constantin PNL
181. Ștefan Ion PNL
182. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
183. Tabugan Ion ALDE
184. Tănăsescu Alina-Elena PSD
185. Teiș Alina PSD
186. Terea Ioan PSD
187. Tîlvăr Angel PSD
188. Todor Adrian PSD
189. Toma Ilie PSD
190. Trăilă Cristina PNL
191. Tripa Florin-Dan PSD
192. Tudor Beatrice PSD
193. Tudose Mihai PRO Europa
194. Turcescu Robert-Nicolae PMP
195. Tușa Adriana Diana PSD
196. Varga Glad-Aurel PNL
197. Varga Vasile PNL
198. Vasile Daniel Minoritati
199. Vasilescu Lia Olguța PSD
200. Văcaru Alin Vasile PRO Europa
201. Velcea Nicolae PSD
202. Vexler Silviu Minoritati
203. Vîrză Mihăiță PSD
204. Vlad Sergiu Cosmin USR
205. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
206. Voicu Mihai Alexandru PNL
207. Vosganian Varujan ALDE
208. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
209. Weber Mihai PSD
210. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
211. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 23 februarie 2020, 19:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro