Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.06.2019 > 15:10 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 iunie 2019, ora 15:10

Subiect vot: Ordinea de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Camera Deputaților Senat
PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa PSD PNL USR UDMR ALDE Neafil.
- prezenți:79 9 38 12 1 - 2 2 - 3 6 5 - - 1
- voturi pentru (DA):70 7 35 12 1 - 2 2 - 2 5 3 - - 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - - - - - - -
- nu au votat:9 2 3 - - - - - - 1 1 2 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Parlamentar Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian deputat PNL DA
2. Anastase Roberta Alma deputat PNL DA
3. Andronache Gabriel deputat PNL DA
4. Babuș Radu deputat PSD DA
5. Balan Ioan deputat PNL DA
6. Balint Liviu-Ioan deputat PSD -
7. Bejinariu Eugen deputat PSD DA
8. Benga Tudor - Vlad deputat USR DA
9. Bica Dănuț deputat PNL DA
10. Bode Lucian Nicolae deputat PNL -
11. Bodea Marius deputat PNL -
12. Bontea Vlad deputat PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin deputat USR DA
14. Brăiloiu Tit-Liviu senator PSD -
15. Buican Cristian deputat PNL DA
16. Bulai Iulian deputat USR DA
17. Bumb Sorin-Ioan deputat PNL DA
18. Calista Mara-Daniela deputat PNL DA
19. Cherecheș Florica deputat PNL DA
20. Cherecheș Viorica deputat PNL DA
21. Chirteș Ioan-Cristian senator PNL DA
22. Ciolacu Ion-Marcel deputat PSD DA
23. Cîtea Vasile deputat PSD -
24. Covaciu Severica-Rodica senator - DA
25. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel deputat PNL DA
26. Dehelean Silviu deputat USR DA
27. Dircă George-Edward senator USR -
28. Fălcoi Nicu senator USR DA
29. Fenechiu Cătălin-Daniel senator PNL DA
30. Filipescu Răducu-George senator PNL -
31. Gheorghe Andrei Daniel deputat PNL DA
32. Gheorghe Tinel deputat PNL DA
33. Gheorghiu Bogdan deputat PNL DA
34. Ghera Giureci-Slobodan deputat Minoritati DA
35. Goțiu Remus Mihai senator USR -
36. Grosaru Andi-Gabriel deputat Minoritati DA
37. Gudu Vasile deputat PNL DA
38. Ioniță Antoneta deputat PNL DA
39. Iurișniți Cristina-Ionela deputat USR DA
40. Lungu Tudorița deputat PNL DA
41. Lupescu Dumitru deputat USR DA
42. Marciu Ovidiu-Cristian-Dan senator PSD DA
43. Marussi George-Nicolae senator USR DA
44. Moldovan Sorin-Dan deputat PNL DA
45. Moșteanu Liviu-Ionuț deputat USR DA
46. Neagu Nicolae deputat PNL DA
47. Neață Eugen deputat PSD DA
48. Oprea Dumitru deputat PNL DA
49. Oprea Mario-Ovidiu senator PNL DA
50. Oteșanu Daniela deputat PSD DA
51. Pașcan Emil-Marius deputat PMP DA
52. Popa Cornel senator PNL DA
53. Popescu Pavel deputat PNL DA
54. Predoiu Marian-Cătălin deputat PNL DA
55. Presadă Florina-Raluca senator USR DA
56. Prișcă Răzvan Sorin deputat PNL DA
57. Prună Cristina-Mădălina deputat USR DA
58. Raețchi Ovidiu Alexandru deputat PNL DA
59. Rădulescu Dan-Răzvan deputat USR DA
60. Roman Florin-Claudiu deputat PNL DA
61. Romanescu Cristinel deputat PNL DA
62. Săftoiu Ana Adriana deputat PNL DA
63. Seidler Cristian-Gabriel deputat USR DA
64. Seres Dénes deputat UDMR DA
65. Simionca Ionuț deputat PMP DA
66. Sitterli Ovidiu-Ioan deputat PNL DA
67. Soporan Aurel-Horea senator PSD DA
68. Stamatian Vasile-Florin deputat PNL -
69. Steriu Valeriu-Andrei deputat PSD DA
70. Șișcu George deputat PNL DA
71. Șovăială Constantin deputat PNL DA
72. Ștefan Ion deputat PNL DA
73. Știrbu Gigel-Sorinel deputat PNL DA
74. Trăilă Cristina deputat PNL DA
75. Turcan Raluca deputat PNL DA
76. Vela Ion-Marcel senator PNL DA
77. Vîlceanu Dan deputat PNL DA
78. Vlad Sergiu Cosmin deputat USR DA
79. Zainea Cornel deputat USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 1 iunie 2020, 23:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro