Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.06.2019 > 16:18 Versiunea pentru printare
Marți, 25 iunie 2019, ora 16:18

Subiect vot: Prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:179 93 34 16 8 8 4 13 3
- voturi pentru (DA): - - - - - - - -
- voturi împotrivă (NU): - - - - - - - -
- abțineri: - - - - - - - -
- nu au votat: 93 34 16 8 8 4 13 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati -
2. Ampleev Andrian Minoritati -
3. Andronache Gabriel PNL -
4. Antal István-János UDMR -
5. Apjok Norbert UDMR -
6. Axinte Vasile PSD -
7. Balan Ioan PNL -
8. Balint Liviu-Ioan PSD -
9. Barna Ilie Dan USR -
10. Bejinariu Eugen PSD -
11. Benga Tudor - Vlad USR -
12. Bica Dănuț PNL -
13. Boboc Tudorița-Rodica PSD -
14. Bode Lucian Nicolae PNL -
15. Bodea Marius PNL -
16. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD -
17. Botez Mihai-Cătălin USR -
18. Bran Ioana PSD -
19. Bucura-Oprescu Simona PSD -
20. Buican Cristian PNL -
21. Buicu Corneliu-Florin PSD -
22. Burciu Cristina PSD -
23. Calotă Florică Ică ALDE -
24. Căciulă Aurel PSD -
25. Călin Ion PSD -
26. Căruceru Aida-Cristina PSD -
27. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE -
28. Cherecheș Florica PNL -
29. Cherecheș Viorica PNL -
30. Chichirău Cosette-Paula USR -
31. Cioabă Petre PSD -
32. Ciocan Dan PSD -
33. Ciolacu Ion-Marcel PSD -
34. Cîtea Vasile PSD -
35. Cobuz Maricela PSD -
36. Cocoș Vasile PSD -
37. Codreanu Constantin PMP -
38. Csép Éva-Andrea UDMR -
39. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati -
40. Csoma Botond UDMR -
41. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE -
42. Culeafă Mihai PNL -
43. Cupă Ion ALDE -
44. Cupșa Ioan PNL -
45. Dinu Cristina-Elena PSD -
46. Dîrzu Ioan PSD -
47. Dobrică Ionela Viorela PSD -
48. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD -
49. Drulă Cătălin USR -
50. Dumitrache Ileana Cristina PSD -
51. Duruș Vlad-Emanuel USR -
52. Erdei Dolóczki István UDMR -
53. Farago Petru UDMR -
54. Fădor Angelica PNL -
55. Firczak Iulius Marian Minoritati -
56. Florea Oana-Consuela PSD -
57. Furtună Mirela PSD -
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati -
59. Gavrilă Camelia PSD -
60. Gavriliță Bianca - Miruna PSD -
61. Găină Mihăiță PSD -
62. Georgescu Nicolae PSD -
63. Gheorghiu Bogdan PNL -
64. Gherman Dumitru PSD -
65. Gilia Claudia PSD -
66. Goga Octavian PSD -
67. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati -
68. Halici Nicușor PSD -
69. Havrici Emanuel-Iuliu PSD -
70. Hărătău Elena PSD -
71. Holban Georgeta-Carmen PSD -
72. Huncă Mihaela PRO Europa -
73. Iancu Iulian PSD -
74. Ibram Iusein Minoritati -
75. Iftimie Neculai PSD -
76. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD -
77. Ionescu George PNL -
78. Ioniță Antoneta PNL -
79. Iordache Florin PSD -
80. Itu Cornel PSD -
81. Iurișniți Cristina-Ionela USR -
82. Lazăr Sorin PSD -
83. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL -
84. Longher Victoria Minoritati -
85. Lovin Dumitru ALDE -
86. Lungu Tudorița PNL -
87. Lupașcu Costel PSD -
88. Lupescu Dumitru USR -
89. Macovei Silviu Nicu PSD -
90. Magyar Loránd-Bálint UDMR -
91. Manole Petre-Florin PSD -
92. Mareș Mara PNL -
93. Mărgărit Mitică-Marius PSD -
94. Mihalescul Dumitru PNL -
95. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD -
96. Mohaci Mihai PRO Europa -
97. Moșteanu Liviu-Ionuț USR -
98. Mușoiu Ștefan PSD -
99. Neagu Nicolae PNL -
100. Neață Eugen PSD -
101. Nicoară Romeo Florin PNL -
102. Nicolae Andrei PSD -
103. Nistor Laurențiu PSD -
104. Niță Mihai ALDE -
105. Niță Nicu PSD -
106. Nosa Iuliu PSD -
107. Olar Corneliu PNL -
108. Olteanu Daniel ALDE -
109. Oros Nechita-Adrian PNL -
110. Oteșanu Daniela PSD -
111. Pană Adriana-Doina PSD -
112. Paraschiv Rodica PSD -
113. Păle Dănuț PSD -
114. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati -
115. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD -
116. Pop Andrei PSD -
117. Popa Florin PSD -
118. Popa Ștefan-Ovidiu PSD -
119. Popescu Mariana-Venera Minoritati -
120. Popescu Nicolae-Daniel USR -
121. Popescu Virgil-Daniel PNL -
122. Presură Alexandra PSD -
123. Prisnel Adrian-Claudiu USR -
124. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD -
125. Răcuci Claudiu-Vasile PNL -
126. Rădulescu Alexandru PSD -
127. Rădulescu Cătălin-Marian PSD -
128. Rădulescu Dan-Răzvan USR -
129. Răduț Violeta PSD -
130. Rodeanu Bogdan-Ionel USR -
131. Roman Florin-Claudiu PNL -
132. Roman Ioan Sorin PSD -
133. Roșca Lucreția PSD -
134. Rotaru Alexandru PSD -
135. Rotaru Răzvan-Ilie PSD -
136. Săftoiu Ana Adriana PNL -
137. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP -
138. Sefer Cristian-George PSD -
139. Seidler Cristian-Gabriel USR -
140. Seres Dénes UDMR -
141. Simionca Ionuț PMP -
142. Simonis Alfred - Robert PSD -
143. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL -
144. Solomon Adrian PSD -
145. Stamatian Vasile-Florin PNL -
146. Stan Viorel PSD -
147. Stativă Irinel Ioan PSD -
148. Stănescu Alexandru PSD -
149. Steriu Valeriu-Andrei PSD -
150. Șarapatin Elvira PSD -
151. Șerban Ciprian-Constantin PSD -
152. Șimon Gheorghe PSD -
153. Șovăială Constantin PNL -
154. Ștefan Corneliu PSD -
155. Știrbu Gigel-Sorinel PNL -
156. Tabugan Ion ALDE -
157. Tănăsescu Alina-Elena PSD -
158. Teiș Alina PSD -
159. Todoran Adrian-Mihăiță PMP -
160. Toma Ilie PSD -
161. Trăilă Cristina PNL -
162. Tripa Florin-Dan PSD -
163. Tudor Beatrice PSD -
164. Turcan Raluca PNL -
165. Tușa Adriana Diana PSD -
166. Ursu Răzvan-Ion PSD -
167. Varga Vasile PNL -
168. Vasile Daniel Minoritati -
169. Vasilescu Lia Olguța PSD -
170. Velcea Nicolae PSD -
171. Vexler Silviu Minoritati -
172. Vișan George-Gabriel PSD -
173. Vîlceanu Dan PNL -
174. Vîrză Mihăiță PSD -
175. Vlad Sergiu Cosmin USR -
176. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa -
177. Zainea Cornel USR -
178. Zamfira Constantin-Cătălin PSD -
179. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati -

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 27 ianuarie 2020, 23:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro