Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 01.07.2019 > 16:05 Versiunea pentru printare
Luni, 1 iulie 2019, ora 16:05

Subiect vot: Aprobare program de lucru sesiune extraordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:114 66 23 10 2 2 2 8 1
- voturi pentru (DA):112 66 23 10 1 2 1 8 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 - - - 1 - 1 - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benga Tudor - Vlad USR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Borza Remus-Adrian PSD DA
12. Botez Mihai-Cătălin USR DA
13. Bran Ioana PSD DA
14. Calista Mara-Daniela PNL DA
15. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
16. Cherecheș Florica PNL DA
17. Chiriac Viorel PSD DA
18. Cioabă Petre PSD DA
19. Ciocan Dan PSD DA
20. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
21. Cîtea Vasile PSD DA
22. Cocoș Vasile PSD DA
23. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
24. Cupșa Ioan PNL DA
25. Dehelean Silviu USR DA
26. Dobre Victor Paul PNL DA
27. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
28. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
29. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
30. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
31. Dunava Costel Neculai PSD DA
32. Fădor Angelica PNL DA
33. Floroiu Ionel PSD DA
34. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
35. Furtună Mirela PSD DA
36. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
37. Georgescu Laura PSD DA
38. Gheorghe Tinel PNL DA
39. Gherman Dumitru PSD DA
40. Ghilea Găvrilă PNL DA
41. Giugea Nicolae PNL DA
42. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
43. Gudu Vasile PNL DA
44. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
45. Hărătău Elena PSD DA
46. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
47. Iancu Marius-Ionel PSD DA
48. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
49. Intotero Natalia-Elena PSD DA
50. Ioniță Antoneta PNL DA
51. Iordache Florin PSD DA
52. Jivan Luminița-Maria PSD DA
53. Lovin Dumitru ALDE DA
54. Lungu Tudorița PNL DA
55. Lupașcu Costel PSD DA
56. Macovei Silviu Nicu PSD DA
57. Manole Petre-Florin PSD DA
58. Mareș Mara PNL DA
59. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
60. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
61. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
62. Mircea Florin PSD DA
63. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
64. Neagu Nicolae PNL DA
65. Neață Eugen PSD DA
66. Nicolae Andrei PSD DA
67. Nistor Laurențiu PSD DA
68. Niță Mihai ALDE DA
69. Niță Nicu PSD DA
70. Oprea Dumitru PNL DA
71. Pambuccian Varujan Minoritati DA
72. Pană Adriana-Doina PSD DA
73. Paraschiv Rodica PSD DA
74. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
75. Păle Dănuț PSD DA
76. Petric Octavian PRO Europa DA
77. Popa Florin PSD DA
78. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
79. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
80. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
81. Prună Cristina-Mădălina USR DA
82. Radu Anișoara PSD DA
83. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
84. Rădulescu Alexandru PSD DA
85. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
86. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
87. Răduț Violeta PSD DA
88. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
89. Roman Ioan Sorin PSD DA
90. Romanescu Cristinel PNL DA
91. Simionca Ionuț PMP DA
92. Simonis Alfred - Robert PSD DA
93. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
94. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
95. Stănescu Alexandru PSD DA
96. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
97. Șișcu George PNL DA
98. Șotcan Theodora PSD DA
99. Șovăială Constantin PNL DA
100. Ștefan Ion PNL DA
101. Teiș Alina PSD DA
102. Tîlvăr Angel PSD DA
103. Toma Ilie PSD DA
104. Tudor Beatrice PSD DA
105. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
106. Vasile Daniel Minoritati DA
107. Vass Levente UDMR DA
108. Velcea Nicolae PSD DA
109. Vexler Silviu Minoritati DA
110. Vișan George-Gabriel PSD DA
111. Vîrză Mihăiță PSD DA
112. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
113. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
114. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 23 ianuarie 2020, 19:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro