Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.07.2019 > 12:38 Versiunea pentru printare
Miercuri, 3 iulie 2019, ora 12:38

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:223 101 49 20 14 14 3 15 6 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andrei Alexandru-Ioan PNL
7. Andronache Gabriel PNL
8. Antal István-János UDMR
9. Anton Anton ALDE
10. Apjok Norbert UDMR
11. Arsu Alin-Ionuț USR
12. Avram Constantin ALDE
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PNL
16. Barna Ilie Dan USR
17. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
18. Bălănescu Alexandru PSD
19. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
20. Bejinariu Eugen PSD
21. Bende Sándor UDMR
22. Benedek Zacharie UDMR
23. Benga Tudor - Vlad USR
24. Benkő Erika UDMR
25. Bica Dănuț PNL
26. Biro Zsolt-Istvan UDMR
27. Biró Rozália-Ibolya UDMR
28. Boboc Valentin Gabriel PSD
29. Bode Lucian Nicolae PNL
30. Bodea Marius PNL
31. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa
32. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
33. Bontea Vlad PSD
34. Boroianu Aurel-Robert PNL
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bran Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bulai Iulian USR
41. Bumb Sorin-Ioan PNL
42. Burciu Cristina PSD
43. Calotă Florică Ică ALDE
44. Călin Ion PSD
45. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
46. Căruceru Aida-Cristina PSD
47. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
48. Cherecheș Florica PNL
49. Cherecheș Viorica PNL
50. Chichirău Cosette-Paula USR
51. Chiriac Viorel PSD
52. Cioabă Petre PSD
53. Ciocan Dan PSD
54. Ciofu Tamara-Dorina PSD
55. Ciolacu Ion-Marcel PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
59. Cosma Andreea PSD
60. Cosma Lavinia-Corina USR
61. Cristache Cătălin PMP
62. Csép Éva-Andrea UDMR
63. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
64. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
65. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
66. Culeafă Mihai PNL
67. Cupă Ion ALDE
68. Dan Nicușor Daniel USR
69. Dehelean Silviu USR
70. Dinu Cristina-Elena PSD
71. Dîrzu Ioan PSD
72. Dobre Victor Paul PNL
73. Dobrovie Matei-Adrian PNL
74. Dohotaru Adrian-Octavian -
75. Drulă Cătălin USR
76. Dumitrache Ileana Cristina PSD
77. Duruș Vlad-Emanuel USR
78. Farago Petru UDMR
79. Fădor Angelica PNL
80. Firczak Iulius Marian Minoritati
81. Floroiu Ionel PSD
82. Furic Iarco Minoritati
83. Furtună Mirela PSD
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
85. Gavrilă Camelia PSD
86. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
87. Găină Mihăiță PSD
88. Georgescu Laura PSD
89. Gheorghe Tinel PNL
90. Gheorghiu Bogdan PNL
91. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
92. Ghilea Găvrilă PNL
93. Gilia Claudia PSD
94. Giugea Nicolae PNL
95. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
96. Gudu Vasile PNL
97. Halici Nicușor PSD
98. Hărătău Elena PSD
99. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
100. Holban Georgeta-Carmen PSD
101. Huncă Mihaela PRO Europa
102. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
103. Iancu Marius-Ionel PSD
104. Ibram Iusein Minoritati
105. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
106. Intotero Natalia-Elena PSD
107. Ion Stelian-Cristian USR
108. Ionescu George PNL
109. Ioniță Antoneta PNL
110. Iordache Florin PSD
111. Itu Cornel PSD
112. Jivan Luminița-Maria PSD
113. Korodi Attila UDMR
114. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
115. Lovin Dumitru ALDE
116. Lungu Tudorița PNL
117. Lupașcu Costel PSD
118. Lupescu Dumitru USR
119. Macovei Silviu Nicu PSD
120. Manole Petre-Florin PSD
121. Mareș Mara PNL
122. Márton Árpád-Francisc UDMR
123. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
124. Mărgărit Mitică-Marius PSD
125. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa
126. Mihalescul Dumitru PNL
127. Mircea Florin PSD
128. Mînzatu Roxana PSD
129. Mohaci Mihai PRO Europa
130. Moise Costin-Sebastian PMP
131. Mușoiu Ștefan PSD
132. Nasra Gabriel-Horia PSD
133. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
134. Neagu Nicolae PNL
135. Neață Eugen PSD
136. Nicoară Romeo Florin PNL
137. Nicolae Andrei PSD
138. Nicolicea Eugen PSD
139. Nistor Laurențiu PSD
140. Niță Mihai ALDE
141. Niță Nicu PSD
142. Nosa Iuliu PSD
143. Olteanu Daniel ALDE
144. Oprea Dumitru PNL
145. Oprișcan Mihai Doru ALDE
146. Oros Nechita-Adrian PNL
147. Pană Adriana-Doina PSD
148. Paraschiv Rodica PSD
149. Păle Dănuț PSD
150. Petrea Gabriel PSD
151. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
152. Petric Octavian PRO Europa
153. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
154. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
155. Popa Florin PSD
156. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
157. Popescu Mariana-Venera Minoritati
158. Popescu Nicolae-Daniel USR
159. Preda Cezar-Florin PNL
160. Predoiu Marian-Cătălin PNL
161. Presură Alexandra PSD
162. Prisnel Adrian-Claudiu USR
163. Prișcă Răzvan Sorin PNL
164. Prună Cristina-Mădălina USR
165. Radu Anișoara PSD
166. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
167. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
168. Rădulescu Alexandru PSD
169. Rădulescu Dan-Răzvan USR
170. Răduț Violeta PSD
171. Roman Ioan Sorin PSD
172. Romanescu Cristinel PNL
173. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
174. Sebestyén Csaba-István UDMR
175. Sefer Cristian-George PSD
176. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
177. Simonis Alfred - Robert PSD
178. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
179. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
180. Solomon Adrian PSD
181. Stamatian Vasile-Florin PNL
182. Stan Viorel PSD
183. Stancu Florinel PSD
184. Stativă Irinel Ioan PSD
185. Stănescu Alexandru PSD
186. Steriu Valeriu-Andrei PSD
187. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
188. Stroe Ionuț-Marian PNL
189. Suciu Matei PSD
190. Suciu Vasile-Daniel PSD
191. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
192. Szabó Ödön UDMR
193. Șișcu George PNL
194. Șotcan Theodora PSD
195. Șova Lucian PSD
196. Șovăială Constantin PNL
197. Ștefan Corneliu PSD
198. Ștefan Ion PNL
199. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
200. Tănăsescu Alina-Elena PSD
201. Tîlvăr Angel PSD
202. Todor Adrian PSD
203. Toma Ilie PSD
204. Tripa Florin-Dan PSD
205. Tudor Beatrice PSD
206. Turcan Raluca PNL
207. Turcescu Robert-Nicolae PMP
208. Tușa Adriana Diana PSD
209. Țachianu Marian PSD
210. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
211. Ursu Răzvan-Ion PSD
212. Vasile Daniel Minoritati
213. Vasilică Radu Costin PSD
214. Velcea Nicolae PSD
215. Vexler Silviu Minoritati
216. Vișan George-Gabriel PSD
217. Vîlceanu Dan PNL
218. Vlad Sergiu Cosmin USR
219. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
220. Vosganian Varujan ALDE
221. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
222. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
223. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 ianuarie 2020, 4:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro