Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.08.2019 > 14:05 Versiunea pentru printare
Luni, 26 august 2019, ora 14:05

Subiect vot: Aprobare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:129 60 31 18 1 3 3 6 7
- voturi pentru (DA):125 58 29 18 1 3 3 6 7
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:4 2 2 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Anastase Roberta Alma PNL DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Arsu Alin-Ionuț USR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benga Tudor - Vlad USR DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Borza Remus-Adrian PSD DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Bran Ioana PSD DA
18. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
19. Budăi Marius-Constantin PSD DA
20. Buican Cristian PNL DA
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Bulai Iulian USR DA
23. Burciu Cristina PSD -
24. Calotă Florică Ică ALDE DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
27. Cherecheș Viorica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Cioabă Petre PSD DA
30. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
31. Cîtea Vasile PSD DA
32. Cocoș Vasile PSD DA
33. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
34. Culeafă Mihai PNL DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dîrzu Ioan PSD DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
41. Florea Oana-Consuela PSD DA
42. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
43. Găină Mihăiță PSD DA
44. Georgescu Laura PSD DA
45. Georgescu Nicolae PSD DA
46. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
47. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
48. Gherman Dumitru PSD DA
49. Giugea Nicolae PNL DA
50. Goga Octavian PSD DA
51. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
52. Hărătău Elena PSD DA
53. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL -
54. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
55. Huncă Mihaela PRO Europa DA
56. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
57. Iancu Iulian PSD DA
58. Intotero Natalia-Elena PSD DA
59. Ion Stelian-Cristian USR DA
60. Ioniță Antoneta PNL DA
61. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
62. Lazăr Sorin PSD DA
63. Lovin Dumitru ALDE DA
64. Lupașcu Costel PSD DA
65. Lupescu Dumitru USR DA
66. Manole Petre-Florin PSD DA
67. Mareș Mara PNL DA
68. Marica Petru-Sorin PRO Europa DA
69. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
70. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
71. Mocioalcă Ion PRO Europa DA
72. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
73. Neață Eugen PSD DA
74. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
75. Nicolae Andrei PSD DA
76. Nistor Laurențiu PSD DA
77. Oprea Dumitru PNL DA
78. Oros Nechita-Adrian PNL DA
79. Palăr Ionel PNL DA
80. Paraschiv Rodica PSD DA
81. Pașcan Emil-Marius PMP DA
82. Păle Dănuț PSD DA
83. Petric Octavian PRO Europa DA
84. Ponta Victor-Viorel PRO Europa DA
85. Pop Andrei PSD DA
86. Pop Tudor Rareș USR DA
87. Popa Florin PSD -
88. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
89. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
90. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
91. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
92. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
93. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
94. Prună Cristina-Mădălina USR DA
95. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
96. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
97. Răduț Violeta PSD DA
98. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
99. Roman Florin-Claudiu PNL DA
100. Romanescu Cristinel PNL DA
101. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
102. Sefer Cristian-George PSD DA
103. Seres Dénes UDMR DA
104. Simionca Ionuț PMP DA
105. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
106. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
107. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
108. Stănescu Alexandru PSD DA
109. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
110. Suciu Matei PSD DA
111. Șovăială Constantin PNL DA
112. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
113. Teiș Alina PSD DA
114. Tîlvăr Angel PSD DA
115. Trăilă Cristina PNL -
116. Tudor Beatrice PSD DA
117. Turcan Raluca PNL DA
118. Tușa Adriana Diana PSD DA
119. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
120. Varga Vasile PNL DA
121. Vasile Daniel Minoritati DA
122. Velcea Nicolae PSD DA
123. Vexler Silviu Minoritati DA
124. Vîlceanu Dan PNL DA
125. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
126. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
127. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
128. Zainea Cornel USR DA
129. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 15:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro