Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.08.2019 > 14:06 Versiunea pentru printare
Luni, 26 august 2019, ora 14:06

Subiect vot: Aprobare program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:137 64 32 19 1 3 4 7 7
- voturi pentru (DA):137 64 32 19 1 3 4 7 7
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Anastase Roberta Alma PNL DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Arsu Alin-Ionuț USR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benga Tudor - Vlad USR DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
16. Borza Remus-Adrian PSD DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Bran Ioana PSD DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Budăi Marius-Constantin PSD DA
21. Buican Cristian PNL DA
22. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
23. Bulai Iulian USR DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calotă Florică Ică ALDE DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
28. Cherecheș Viorica PNL DA
29. Chiriac Viorel PSD DA
30. Cioabă Petre PSD DA
31. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cocoș Vasile PSD DA
34. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
35. Culeafă Mihai PNL DA
36. Dehelean Silviu USR DA
37. Dinu Cristina-Elena PSD DA
38. Dîrzu Ioan PSD DA
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
41. Drulă Cătălin USR DA
42. Dunava Costel Neculai PSD DA
43. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
44. Florea Oana-Consuela PSD DA
45. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
46. Găină Mihăiță PSD DA
47. Georgescu Laura PSD DA
48. Georgescu Nicolae PSD DA
49. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
50. Gherman Dumitru PSD DA
51. Giugea Nicolae PNL DA
52. Goga Octavian PSD DA
53. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
54. Hărătău Elena PSD DA
55. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
56. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
57. Huncă Mihaela PRO Europa DA
58. Iancu Iulian PSD DA
59. Intotero Natalia-Elena PSD DA
60. Ion Stelian-Cristian USR DA
61. Ioniță Antoneta PNL DA
62. Iordache Florin PSD DA
63. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
64. Lazăr Sorin PSD DA
65. Lovin Dumitru ALDE DA
66. Lungu Tudorița PNL DA
67. Lupașcu Costel PSD DA
68. Lupescu Dumitru USR DA
69. Manole Petre-Florin PSD DA
70. Mareș Mara PNL DA
71. Marica Petru-Sorin PRO Europa DA
72. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
73. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
74. Mocioalcă Ion PRO Europa DA
75. Moise Costin-Sebastian PMP DA
76. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
77. Neagu Nicolae PNL DA
78. Neață Eugen PSD DA
79. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
80. Nicolae Andrei PSD DA
81. Nistor Laurențiu PSD DA
82. Oros Nechita-Adrian PNL DA
83. Palăr Ionel PNL DA
84. Pambuccian Varujan Minoritati DA
85. Paraschiv Rodica PSD DA
86. Pașcan Emil-Marius PMP DA
87. Păle Dănuț PSD DA
88. Petric Octavian PRO Europa DA
89. Ponta Victor-Viorel PRO Europa DA
90. Pop Andrei PSD DA
91. Pop Tudor Rareș USR DA
92. Popa Florin PSD DA
93. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
94. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
95. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
96. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
97. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
98. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
99. Prună Cristina-Mădălina USR DA
100. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
101. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
102. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
103. Răduț Violeta PSD DA
104. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
105. Roman Florin-Claudiu PNL DA
106. Romanescu Cristinel PNL DA
107. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
108. Sefer Cristian-George PSD DA
109. Seres Dénes UDMR DA
110. Simionca Ionuț PMP DA
111. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
112. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
113. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
114. Stănescu Alexandru PSD DA
115. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
116. Suciu Matei PSD DA
117. Șișcu George PNL DA
118. Șovăială Constantin PNL DA
119. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
120. Teiș Alina PSD DA
121. Tîlvăr Angel PSD DA
122. Toma Ilie PSD DA
123. Trăilă Cristina PNL DA
124. Tudor Beatrice PSD DA
125. Turcan Raluca PNL DA
126. Tușa Adriana Diana PSD DA
127. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
128. Varga Vasile PNL DA
129. Vasile Daniel Minoritati DA
130. Velcea Nicolae PSD DA
131. Vexler Silviu Minoritati DA
132. Vîlceanu Dan PNL DA
133. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
134. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
135. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
136. Zainea Cornel USR DA
137. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 16:09
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro