Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.08.2019 > 11:15 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 august 2019, ora 11:15

Subiect vot: Propunere 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:160 72 51 20 3 1 5 8 -
- voturi pentru (DA):158 72 50 20 3 - 5 8 -
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - 1 - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Antal István-János UDMR DA
7. Ardelean Ben-Oni PNL DA
8. Arsu Alin-Ionuț USR DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Balan Ioan PNL DA
11. Barna Ilie Dan USR DA
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Bichineț Corneliu PMP DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Bode Lucian Nicolae PNL DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bontea Vlad PSD DA
21. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bran Ioana PSD DA
24. Buican Cristian PNL DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Bulai Iulian USR DA
27. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
28. Burciu Cristina PSD DA
29. Calista Mara-Daniela PNL DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
32. Cherecheș Florica PNL DA
33. Cherecheș Viorica PNL DA
34. Chichirău Cosette-Paula USR DA
35. Chiriac Viorel PSD DA
36. Cioabă Petre PSD DA
37. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
38. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
39. Cîtea Vasile PSD DA
40. Cobuz Maricela PSD DA
41. Cocoș Vasile PSD DA
42. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
43. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
44. Csoma Botond UDMR DA
45. Culeafă Mihai PNL DA
46. Dehelean Silviu USR DA
47. Dîrzu Ioan PSD DA
48. Dobre Victor Paul PNL DA
49. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
50. Drulă Cătălin USR DA
51. Dunava Costel Neculai PSD DA
52. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
53. Farago Petru UDMR DA
54. Fădor Angelica PNL DA
55. Florea Oana-Consuela PSD DA
56. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
57. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
58. Gavrilă Camelia PSD DA
59. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
60. Georgescu Laura PSD DA
61. Georgescu Nicolae PSD DA
62. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
63. Gheorghe Tinel PNL DA
64. Gherman Dumitru PSD DA
65. Ghilea Găvrilă PNL DA
66. Giugea Nicolae PNL DA
67. Goga Octavian PSD DA
68. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
69. Hărătău Elena PSD DA
70. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
71. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
72. Iancu Iulian PSD DA
73. Iancu Marius-Ionel PSD DA
74. Ion Stelian-Cristian USR DA
75. Ionescu George PNL DA
76. Ioniță Antoneta PNL DA
77. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
78. Lazăr Sorin PSD DA
79. Longher Victoria Minoritati DA
80. Lovin Dumitru ALDE NU
81. Lungu Tudorița PNL DA
82. Lupașcu Costel PSD DA
83. Lupescu Dumitru USR DA
84. Macovei Silviu Nicu PSD DA
85. Manole Petre-Florin PSD DA
86. Mareș Mara PNL DA
87. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
88. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
89. Mircea Florin PSD DA
90. Moise Costin-Sebastian PMP DA
91. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
92. Neagu Nicolae PNL DA
93. Neață Eugen PSD DA
94. Nicoară Romeo Florin PNL DA
95. Nicolae Andrei PSD DA
96. Nistor Laurențiu PSD DA
97. Nosa Iuliu PSD DA
98. Oprea Dumitru PNL DA
99. Oros Nechita-Adrian PNL DA
100. Palăr Ionel PNL DA
101. Pambuccian Varujan Minoritati DA
102. Pană Adriana-Doina PSD DA
103. Paraschiv Rodica PSD DA
104. Pașcan Emil-Marius PMP DA
105. Petrea Gabriel PSD DA
106. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
107. Pop Andrei PSD DA
108. Popa Florin PSD DA
109. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
110. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
111. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
112. Popescu Pavel PNL -
113. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
114. Preda Cezar-Florin PNL DA
115. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
116. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
117. Prună Cristina-Mădălina USR DA
118. Radu Anișoara PSD DA
119. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
120. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
121. Rădulescu Alexandru PSD DA
122. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
123. Răduț Violeta PSD DA
124. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
125. Roman Florin-Claudiu PNL DA
126. Romanescu Cristinel PNL DA
127. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
128. Sefer Cristian-George PSD DA
129. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
130. Simionca Ionuț PMP DA
131. Simonis Alfred - Robert PSD DA
132. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
133. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
134. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
135. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
136. Șarapatin Elvira PSD DA
137. Șimon Gheorghe PSD DA
138. Șișcu George PNL DA
139. Șovăială Constantin PNL DA
140. Ștefan Corneliu PSD DA
141. Ștefan Ion PNL DA
142. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
143. Teiș Alina PSD DA
144. Tîlvăr Angel PSD DA
145. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
146. Toma Ilie PSD DA
147. Trăilă Cristina PNL DA
148. Tudor Beatrice PSD DA
149. Turcan Raluca PNL DA
150. Tușa Adriana Diana PSD DA
151. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
152. Varga Glad-Aurel PNL DA
153. Varga Vasile PNL DA
154. Vasile Daniel Minoritati DA
155. Velcea Nicolae PSD DA
156. Vîlceanu Dan PNL DA
157. Vîrză Mihăiță PSD DA
158. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
159. Zainea Cornel USR DA
160. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 ianuarie 2020, 6:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro