Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.08.2019 > 11:16 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 august 2019, ora 11:16

Subiect vot: Propunere 3
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:156 69 51 17 4 1 5 9 -
- voturi pentru (DA):156 69 51 17 4 1 5 9 -
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
5. Ampleev Andrian Minoritati DA
6. Anastase Roberta Alma PNL DA
7. Andronache Gabriel PNL DA
8. Antal István-János UDMR DA
9. Ardelean Ben-Oni PNL DA
10. Axinte Vasile PSD DA
11. Balan Ioan PNL DA
12. Barna Ilie Dan USR DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Bichineț Corneliu PMP DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Bode Lucian Nicolae PNL DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bontea Vlad PSD DA
21. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bran Ioana PSD DA
24. Buican Cristian PNL DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Bulai Iulian USR DA
27. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
28. Burciu Cristina PSD DA
29. Calista Mara-Daniela PNL DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
32. Cherecheș Florica PNL DA
33. Cherecheș Viorica PNL DA
34. Chichirău Cosette-Paula USR DA
35. Chiriac Viorel PSD DA
36. Cioabă Petre PSD DA
37. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
38. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
39. Cîtea Vasile PSD DA
40. Cobuz Maricela PSD DA
41. Cocoș Vasile PSD DA
42. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
43. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
44. Csoma Botond UDMR DA
45. Culeafă Mihai PNL DA
46. Dehelean Silviu USR DA
47. Dîrzu Ioan PSD DA
48. Dobre Victor Paul PNL DA
49. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
50. Drulă Cătălin USR DA
51. Dunava Costel Neculai PSD DA
52. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
53. Farago Petru UDMR DA
54. Fădor Angelica PNL DA
55. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
56. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
57. Gavrilă Camelia PSD DA
58. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
59. Georgescu Laura PSD DA
60. Georgescu Nicolae PSD DA
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
62. Gheorghe Tinel PNL DA
63. Gherman Dumitru PSD DA
64. Ghilea Găvrilă PNL DA
65. Giugea Nicolae PNL DA
66. Goga Octavian PSD DA
67. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
68. Hărătău Elena PSD DA
69. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
70. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
71. Iancu Iulian PSD DA
72. Iancu Marius-Ionel PSD DA
73. Ion Stelian-Cristian USR DA
74. Ionescu George PNL DA
75. Ioniță Antoneta PNL DA
76. Lazăr Sorin PSD DA
77. Longher Victoria Minoritati DA
78. Lovin Dumitru ALDE DA
79. Lungu Tudorița PNL DA
80. Lupașcu Costel PSD DA
81. Lupescu Dumitru USR DA
82. Macovei Silviu Nicu PSD DA
83. Manole Petre-Florin PSD DA
84. Mareș Mara PNL DA
85. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
86. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
87. Mircea Florin PSD DA
88. Moise Costin-Sebastian PMP DA
89. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
90. Neagu Nicolae PNL DA
91. Neață Eugen PSD DA
92. Nicoară Romeo Florin PNL DA
93. Nicolae Andrei PSD DA
94. Nistor Laurențiu PSD DA
95. Nosa Iuliu PSD DA
96. Oprea Dumitru PNL DA
97. Oros Nechita-Adrian PNL DA
98. Palăr Ionel PNL DA
99. Pambuccian Varujan Minoritati DA
100. Pană Adriana-Doina PSD DA
101. Paraschiv Rodica PSD DA
102. Pașcan Emil-Marius PMP DA
103. Petrea Gabriel PSD DA
104. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
105. Pop Andrei PSD DA
106. Popa Florin PSD DA
107. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
108. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
109. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
110. Popescu Pavel PNL DA
111. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
112. Preda Cezar-Florin PNL DA
113. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
114. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
115. Prună Cristina-Mădălina USR DA
116. Radu Anișoara PSD DA
117. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
118. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
119. Rădulescu Alexandru PSD DA
120. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
121. Răduț Violeta PSD DA
122. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
123. Roman Florin-Claudiu PNL DA
124. Romanescu Cristinel PNL DA
125. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
126. Sefer Cristian-George PSD DA
127. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
128. Simionca Ionuț PMP DA
129. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
130. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
131. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
132. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
133. Șarapatin Elvira PSD DA
134. Șimon Gheorghe PSD DA
135. Șovăială Constantin PNL DA
136. Ștefan Corneliu PSD DA
137. Ștefan Ion PNL DA
138. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
139. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
140. Teiș Alina PSD DA
141. Tîlvăr Angel PSD DA
142. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
143. Toma Ilie PSD DA
144. Trăilă Cristina PNL DA
145. Tudor Beatrice PSD DA
146. Turcan Raluca PNL DA
147. Tușa Adriana Diana PSD DA
148. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
149. Varga Glad-Aurel PNL DA
150. Varga Vasile PNL DA
151. Vasile Daniel Minoritati DA
152. Velcea Nicolae PSD DA
153. Vîlceanu Dan PNL DA
154. Vîrză Mihăiță PSD DA
155. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
156. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 14:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro