Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.09.2019 > 12:03 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 septembrie 2019, ora 12:03

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:225 100 50 20 13 3 6 14 19

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Andronache Gabriel PNL
5. Antal István-János UDMR
6. Anton Anton ALDE
7. Apjok Norbert UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Arsu Alin-Ionuț USR
10. Axinte Vasile PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PRO Europa
13. Banias Mircea Marius PRO Europa
14. Bălănescu Alexandru PRO Europa
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Bica Dănuț PNL
17. Bichineț Corneliu PMP
18. Biro Zsolt-Istvan UDMR
19. Boboc Tudorița-Rodica PSD
20. Boboc Valentin Gabriel PSD
21. Bode Lucian Nicolae PNL
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
23. Bontea Vlad PSD
24. Boroianu Aurel-Robert PNL
25. Borza Remus-Adrian PSD
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
27. Botez Mihai-Cătălin USR
28. Bran Ioana PSD
29. Bucura-Oprescu Simona PSD
30. Budăi Marius-Constantin PSD
31. Bumb Sorin-Ioan PNL
32. Burciu Cristina PSD
33. Calista Mara-Daniela PNL
34. Călin Ion PSD
35. Căruceru Aida-Cristina PSD
36. Cherecheș Florica PNL
37. Cherecheș Viorica PNL
38. Chichirău Cosette-Paula USR
39. Chiriac Viorel PSD
40. Cioabă Petre PSD
41. Ciocan Dan PSD
42. Ciofu Tamara-Dorina PSD
43. Ciolacu Ion-Marcel PSD
44. Cobuz Maricela PSD
45. Cocoș Vasile PSD
46. Codreanu Constantin PMP
47. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
48. Constantin Daniel PRO Europa
49. Cosma Lavinia-Corina USR
50. Cristache Cătălin PMP
51. Csép Éva-Andrea UDMR
52. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
53. Csoma Botond UDMR
54. Culeafă Mihai PNL
55. Cupă Ion ALDE
56. Cupșa Ioan PNL
57. Dehelean Silviu USR
58. Dîrzu Ioan PSD
59. Dobre Mircea-Titus PRO Europa
60. Dobre Victor Paul PNL
61. Dobrică Ionela Viorela PSD
62. Dobrovie Matei-Adrian PNL
63. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
64. Drulă Cătălin USR
65. Dunava Costel Neculai PSD
66. Durbacă Eugen PRO Europa
67. Duruș Vlad-Emanuel USR
68. Erdei Dolóczki István UDMR
69. Farago Petru UDMR
70. Fădor Angelica PNL
71. Firczak Iulius Marian Minoritati
72. Floroiu Ionel PSD
73. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
74. Furic Iarco Minoritati
75. Furtună Mirela PSD
76. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
77. Gavrilă Camelia PSD
78. Găină Mihăiță PSD
79. Georgescu Laura PSD
80. Georgescu Nicolae PSD
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghe Tinel PNL
83. Gheorghiu Bogdan PNL
84. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
85. Gherman Dumitru PSD
86. Ghilea Găvrilă PNL
87. Gilia Claudia PSD
88. Giugea Nicolae PNL
89. Goga Octavian PSD
90. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
91. Gudu Vasile PNL
92. Hărătău Elena PSD
93. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
94. Holban Georgeta-Carmen PSD
95. Huncă Mihaela PRO Europa
96. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
97. Iancu Marius-Ionel PSD
98. Intotero Natalia-Elena PSD
99. Ion Stelian-Cristian USR
100. Ionescu George PNL
101. Ioniță Antoneta PNL
102. Iordache Florin PSD
103. Itu Cornel PSD
104. Iurișniți Cristina-Ionela USR
105. Jivan Luminița-Maria PSD
106. Korodi Attila UDMR
107. Kulcsár-Terza József-György UDMR
108. Lazăr Sorin PSD
109. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
110. Longher Victoria Minoritati
111. Lovin Dumitru ALDE
112. Lungu Tudorița PNL
113. Lupașcu Costel PSD
114. Lupescu Dumitru USR
115. Macovei Silviu Nicu PSD
116. Magyar Loránd-Bálint UDMR
117. Manole Petre-Florin PSD
118. Mareș Mara PNL
119. Marica Petru-Sorin PRO Europa
120. Márton Árpád-Francisc UDMR
121. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
122. Mărgărit Mitică-Marius PSD
123. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa
124. Mihalescul Dumitru PNL
125. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
126. Mircea Florin PSD
127. Mînzatu Roxana PSD
128. Mocioalcă Ion PRO Europa
129. Moise Costin-Sebastian PMP
130. Moldovan Sorin-Dan PNL
131. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
132. Mușoiu Ștefan PSD
133. Nasra Gabriel-Horia PSD
134. Neagu Nicolae PNL
135. Neață Eugen PSD
136. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa
137. Nicolicea Eugen PSD
138. Nistor Laurențiu PSD
139. Niță Nicu PSD
140. Nosa Iuliu PSD
141. Oros Nechita-Adrian PNL
142. Oteșanu Daniela PSD
143. Palăr Ionel PNL
144. Pană Adriana-Doina PSD
145. Pașcan Emil-Marius PMP
146. Păle Dănuț PSD
147. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
148. Petric Octavian PRO Europa
149. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
150. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa
151. Ponta Victor-Viorel PRO Europa
152. Pop Andrei PSD
153. Pop Georgian PRO Europa
154. Popa Florin PSD
155. Popa Mihai Valentin PRO Europa
156. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
157. Popescu Nicolae-Daniel USR
158. Popescu Pavel PNL
159. Popescu Virgil-Daniel PNL
160. Preda Cezar-Florin PNL
161. Predoiu Marian-Cătălin PNL
162. Presură Alexandra PSD
163. Prisnel Adrian-Claudiu USR
164. Prișcă Răzvan Sorin PNL
165. Prună Cristina-Mădălina USR
166. Radu Anișoara PSD
167. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
168. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
169. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
170. Rădulescu Dan-Răzvan USR
171. Răduț Violeta PSD
172. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
173. Roman Florin-Claudiu PNL
174. Roman Ioan Sorin PSD
175. Roșca Lucreția PSD
176. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
177. Seidler Cristian-Gabriel USR
178. Seres Dénes UDMR
179. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
180. Simion Lucian-Eduard PSD
181. Simionca Ionuț PMP
182. Simonis Alfred - Robert PSD
183. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
184. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
185. Solomon Adrian PSD
186. Spânu Ion PRO Europa
187. Stamatian Vasile-Florin PNL
188. Stan Viorel PSD
189. Stancu Florinel PRO Europa
190. Stativă Irinel Ioan PSD
191. Stănescu Alexandru PSD
192. Steriu Valeriu-Andrei PSD
193. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
194. Stroe Ionuț-Marian PNL
195. Suciu Matei PSD
196. Suciu Vasile-Daniel PSD
197. Szabó Ödön UDMR
198. Șarapatin Elvira PSD
199. Șimon Gheorghe PSD
200. Șișcu George PNL
201. Șotcan Theodora PSD
202. Șovăială Constantin PNL
203. Ștefan Ion PNL
204. Tănăsescu Alina-Elena PSD
205. Teiș Alina PSD
206. Terea Ioan PSD
207. Tîlvăr Angel PSD
208. Toma Ilie PSD
209. Tudor Beatrice PSD
210. Turcan Raluca PNL
211. Tușa Adriana Diana PSD
212. Vasile Daniel Minoritati
213. Vasilescu Lia Olguța PSD
214. Velcea Nicolae PSD
215. Vexler Silviu Minoritati
216. Vișan George-Gabriel PSD
217. Vîlceanu Dan PNL
218. Vîrză Mihăiță PSD
219. Vlad Sergiu Cosmin USR
220. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
221. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
222. Weber Mihai PSD
223. Zainea Cornel USR
224. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
225. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 23 ianuarie 2020, 18:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro